Cine ma poate ajuta?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Am primit adresa, merci fetelor, de fapt mi-a dat-o si Silviu. O sa pun pachetul luni, cu Priori Post sa ajunga cat mai repede...maine trebuie sa merg intr-o deplasare si in weekend fac pachetul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor am mai platit astazi la asociatie 1,5 milioane, pe carei-a primit Magda. A mai primit 500 mii de la cineva, dar nu stie de unde si maine verific si eu cardul, caci sigur au mai intrat inca 500 mii . Pupici pt fetele inimoase.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Raspund si eu cu ceva intirziere. Gabriela si Madalina, mersi de mailurile cu adresa.
Am trimis bani acasa si soacra mea o sa trimita banii catre Silviu din Bucuresti. Sa inteleg ca e suficient sa mearga la posta si sa trimita banii prin mandat postal pe numele mamei lui Silviu si pe adresa din Iasi? Zic bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Da turturica draga, e ok asa pe numele mamei lui Silviu in Iasi, asa cum ai primit adresa.
Si multumeste-i mamei tale de la noi.

PS: fetele, silviu e bolnavior zilele astea, umbla si prin Iasi o viroza/gripa, m-a rugat sa va transmit La multi anu de ziua femeii si numai bucurii, in caz ca el nu reuseste sa posteze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Cu ocazia zilei de 8 Martie,doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe acest forum, o primavara insorita ,cu multe sperante si impliniri.LA MULTI ANI !!!

ps.vine cu intirziere, ieri netul a fost cazut.

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura113 spune:

Silviu sa te insanatosesti curand si sa te ingrijesti de raceala; cum se mai simte bunica ta? si-a revenit? Cat mai ai restanta la intretinere?
Multumim de urari si speram sa mai fie oameni buni la suflet dornici sa dea o mana de ajutor.


http://webshots.community.com/user/laura_113

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Silviu, ma bucur ca ati reusit sa instalati masina, sper ca acum va e mai usor.
Ce mai face mama ta? Cand merge la Cluj? Mai scrie-ne despre voi.

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Mama nu poate merge la institutl oncologic din Cluj pt ca are viroza.Masina [spala ,ce va pot spune este ca nu am primit medicamentele de la d-na Iarina , nici banii de la soacra lui Turturica si nici de la prietena lui Ionela din Japonia. Am sunat-o pe nr pe care mi l-a dat Ionela , dar...nu vreau sa supar pe nimeni...Le salut pe toate d-nele si d-rele care m-au ajutat si le ofer un cos mare cu.

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Silviu, pachetul de la mine va sosi la sfarsitul saptamanii cred, l-am pus cu intarziere caci am fost tare ocupata.De fapt am rugat-o pe ulisernic sa-l puna si ti l-a trimis luni. Azi e miercuri, deci joi sau vineri.
Neaparat sa ma anunti cand soseste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ulisernic spune:

Pachetul de la Iarina l-am pus sambata, asa ca s-ar putea sa ajunga mai repede:)
Multa sanatate si mult curaj, Silviu!
Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput