Cine ma poate ajuta?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns T-D1 spune:

Silviu, la Directia de Munca nu trebuie decat sa completezi o cerere simpla din care sa rezulte "starea" in care se afla familia ta ... zeci de oameni fac acest lucru in scris si primesc ajutoare de tot felul... moderatorul acestui subiect stie mai multe. Oricum am inteles ca nu vei merge singur acolo si asta e bine. Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Azi e 1 Martie ! Un buchet imens de si un martisor oferit tuturor din toata inima. O primavara frumoasa cu bucurii si fericire! Silviu


tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Multa bafta Silviu!
Dumnezeu sa-ti calauzeasca pasii spre a putea fi de folos mamei si bunicii tale! Iar tie succes in tot ceea ce faci! Felicitari pentru ambitia ta. Mergi mai departe!
Multa sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Acuma am citit si eu povestea lui Silviu. As vrea sa ajut si eu cu ceva bani.
Imi poate cineva da un numar de cont sau o adresa postala la care sa trimit bani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:


Doamna Emanuela Oncioiu am primit pachetul. Toate hainutele pt mine mi se potrivesc si sint foarte frumoase.sint pt dv.Bunica si mama s-au bucurat foarte mult si va multumesc din suflet.
Pachetul a ajuns intreg...ulei, zahar, conserve, calciu sandoz si haine.si cele mai alese urari de bine.
Sarut mina, Silviu

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Silviu, ma bucur ca ai primit pachetul. Azi am mai expediat unul cu medicamentele si alte alimente.De data asta l-am trimis Prioripost, ceea ce ar insemna ca maine sa il primiti.

Adema&Codrut
http://community.webshots.com/user/eoncioiuro
Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41021

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Buna seara doamna Paula-Stefana ,
Sintem convinsi de intentiile bune si cred ca sotul dv ar face un reportaj foarte reusit dar, va rog din suflet sa nu dati publicitatii povestea mea pt. ca unii copii sint rautaciosi si vor ride de mine.
Vecinii de asemenea sint invidiosi si birfitori.Mi-ar fi rusine sa scot capul afara , am atitea problemeincit nu mai vreau una in plus.Sint sigur ca ma veti intelege si-mi veti respecta dorinta.
Vasi va doresc o primavara insorita, cu bucurii si multa fericire. Sarut mina ! Silviu

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jessic spune:

Draga Silviu,
Am primit prin email felicitarea de la tine. Ce surpriza placuta! Multumesc pt urari si va doresc si voua o primavara plina de soare, speranta, noroc si multa, multa sanatate! Iar tu nu uita ca esti un copil deosebit. Mult curaj si in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Fetelor , am cerut pe pm adresa lui Silviu...am vitamine, minerale, tanakan si as dori sa i le trimit. Silviu, daca citesti da- mi tu adresa, da?
Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sarut mina doamna Emanuela Oncioiu ! Am primit pachetul sint foarte bucuros ca mi-ati trimis medicamente, multe dulciuri si alimente.Am ramas mirat cind mi-a spus mama ca pachetul a fost adus acasa , noi credeam ca trebuie sa-l ridicam de la posta. Ciocolata, biscuiti, banane, napolitane, alune,conserve , gem de caise ,etc. Cit de fericit sint !!!pe bebel si pe dv. Silviu

tedy

Mergi la inceput