Cine ma poate ajuta?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Am primit pachetul dupa masa si le multumesc d-nei Iarina pt medicamente si dulciuri si d-nei Ulisernic ca l-a pus la posta. Tanakan este un med. scump si mama nu si l-ar putea permite ,mai ales ca ia 3 comprimate pe zi.

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ulisernic spune:

Silviu, esti un dulce, sa stii:) Multa sanatate mamei tale, bunicii tale si tie, de asemenea. Si te rog sa-mi spui Mihaela:)
Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Silviu, vreau sa trec azi (joi) sau cel tarziu vineri pe la tine, ti-am promis material didactic, lasa-mi un mesaj cand te pot gasi acasa, daca poti...sau daca este cineva in permanenta acasa la tine. Multumesc anticipat, Adina.
p.s. Si lasa-mi un mesaj daca te-ai razgandit in privinta calculatorului, am un copilut mic caruia sa i-l dau, dar nu are nevoie neaparat de el.....daca te gandesti ca ti-ar fi de folos tie, ti-l ofer cu mare placere.

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gicutza spune:

Silviu
Sunt in vizita in Iasi pentru inca 1 saptamana. Da-mi te rog pe PM nr. tau de tel. si spune-mi ce ai mai avea nevoie acum urgent. Vreau sa ne intalnim sa te cunosc si eu ca prea te lauda toata lumea si sa incerc sa te ajut si eu putintel.


Sa traim bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Va multumesc d-na Adusca-Adina pt materialul didactic cit si pt imbracaminte.Majoritatea hainutelor mi se potrivesc...ce-mi ramine voi da la alti copii.DAR DIN DAR SE FACE RAI...de asemenea multumesc si nepotului dv.pt ca s-a deplasat pina la noi si pt cadoul pe care mi l-a facut...aveam asa multa nevoie de asta...!! Va dorim multa sanatate si va oferim un cimp de flori. Sarut mina! Silviu


tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Cu placere Silviu, ma bucur ca materialul didactic iti va fi de ajutor. Iti doresc multa bafta la capacitate si mamai tale multa sanatate.
Adina.

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Silviu, cand poti sa te duci la depozit sa iei 1 milion de lei? Te-ai facut bine? Daca poti merge luni spune-mi sa anunt colegii ca te vei duce.
Nu ma mai intreba de cartela de telefon ca nu am reusit sa o trimit, mi-e rusine dar asta e.
Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sigur ca voi merge miine la depozit sa iau banii si va multumesc mult. Mama nu se simte bine, o dor tare picioarele si nu a putut iesi din casa citeva zile , iar bunica este binisor. Eu mi-am revenit si sint foarte bucuros ca am luat vacanta. Va sarutam si va imbratisam cu caldura, Silviu

PS. v-am lasat mesaj pe messenger

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

D-na Madalina Horsa ,
Am adunat toatedin lume si vi le daruim dv.care va sarbatoriti ziua de nastere. Vin si va urez multa sanatate , fericire si prosperitate.Ma alatur si eu membrilor forumului cu ocazia si va urez LA MULTI ANI !!
Sinteti o buna !

Silviu si mamica lui

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

silviu
am citit pe forum despre tine si mi-ai umplut inima de primavara. esti un baiat cum as fi vrut sa fie toti elevii mei. ti-am fost alaturi pana acum doar cu rugaciuni si ganduri curate. azi insa iti pot scrie ca ajutorul poate fi si altfel. i-am scris unei prietene din grecia despre tine si mi-a trimis 100 de euro. e o fata cu un suflet tare mare! am sa iau legatura cu magda sa vad cum pot sa ajung la tine cat mai repede. am sa fac si un pachet cu ceva alimente. stiu ca e nevoie acum de toate in casa.
sper sa ne intalnim curand. azi nu pot - e ziua mamei mele, dar maine cred ca da.

OANA SI STEFAN-VLADIMIR (11 martie, 2003)

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput