Cine ma poate ajuta?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

Am platit deja la administratie 1 milion pe care l-am primit de la Adema.
Astazi dupa amiaza am mai primit on-line inca 1,3 mil. de la Laura 113
Am vorbit si cu Gabriela, care mi-a spus ca mai are si ea de primit niste bani pe miercuri, ne gandeam sa-i platim pe toti atunci.
Va multumim pentru ajutor si va rugam sa nu abandonati subiectul.
Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Se pare ca vom avea o masina de spalat automata din Iasi. Maine sun si va dau un raspuns sigur.
Pupici,
gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura113 spune:


Acum am intrat si eu pe forum si ma bucur de raspunsurile primite. Deci pana la urma vor avea o masina de spalat.
As mai avea intrebari: Silviu se duce la scoala? Am vazut ca mai are un subiect postat "vreau sa muncesc", ma gandesc ca nu e suficienta contributia noastra si eu as vrea sa fie mai multi saritori.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Am postat si ieri insa vad ca nu a aparut nimic. Am trimis si eu ieri 500.000 lei pentru Silviu pe adresa data de mmag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

Draga Bianca,
adresa pe care ti-am dat-o este chiar adresa lor. Spune-mi exact cand si cum ai trimis banii sa se duca sa verifice.Daca i-ai trimis cu posta normala, dureaza mai mult. Cei trimisi on-line i-am primit intr-o zi.
Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Draga Laura,
sigur ca Silviu merge la scoala. Este in clasa a 8-a si vrea sa dea la un lic de Constructii. Chiar cauta o culegere de teste de geografie, de O. Mandrut.
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Bine v-am regasit, ce se aude cu maisna de spalat pe care ati gasit-o in Iasi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

Tocmai am vorbit la telefon cu Madalina.
M-a sunat sa-mi spuna ca a vorbit astazi cu Silviu pe messenger - banii de la LYADA au ajuns la ei.
Despre masina de spalat o sa dea mai multe detalii Gabriela.
Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Fetele, am vorbit cu mama lui Silviu la telefon, nu stia cum sa va mai multumeasca. M-a rugat sa va transmit pe langa multumirile lor, sa fiti sanatoase si mai ales sa fiti iubite si sa iubiti, asta pentru ca azi e Valentine's Day.
Magda si Gabriela, asteptam vesti, acum voi sunteti ingerii lor pazitori, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Am vorbit cu Carmen, o fata sufletista cu un puiut mic, dar care e totdeauna in lipsa de timp. Vom avea masina joi sau oricum pana la sfarsitul saptamanii viitoare.Si multe haine pt Silviu.
Maine mai strang ceva banuti si sper sa ajung saptamana asta la ei sa mai platim ceva.
Va pup,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput