Mamici din Arad...???(22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
...eu totusi vin cu Raul, dar e nespalat de duminica, e bai??

Nu-i bai Clau,adu-l numai! De asta iti bati tu capul?
Ne intalnim inauntru,da? Nu stam afara pana ajung toate fetele.Parerea mea!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

quote:
...eu totusi vin cu Raul, dar e nespalat de duminica, e bai??

Nu-i bai Clau,adu-l numai! De asta iti bati tu capul?
Ne intalnim inauntru,da? Nu stam afara pana ajung toate fetele.Parerea mea!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!





Alina, glumeam...dar e adevarat ca e nespalat de duminica, vroiam sa-l spal aseara dar cum mi-a tot tusit nu l-am mai spalat
Alina, tu ce zici el tuseste doar cand se trezeste, in somn de fel...oare de ce tuseste?? Nu gasesc nici o explicatie...Chiar am vorbit si cu Ioana dar si ea are aceeasi problema cu Alesio, tusest si la control nu avea ceva, cica e sanatos dar tuseste

Am vorbit si cu Anto la telefon...noi suntem pregatite
Si normal, zic sa ne intalnim inauntru, ca-i frig afara si doar no sa stam cu pruncii in frigalau asta!!!!
]

Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,si eu glumeam,bineinteles!

Sa stii ca si Dragos mi-a tusit anul trecut si i-am dat o gramada de siropuri de tuse,dar el era alergic si de aia imi tusea.I-am facut testele de alergie la Geanta la cabinet.I-am dat sirop Claritine si Ketotifen(recomandate de Geanta) timp de 3 luni si de atunci nu am mai avut probleme cu tusea.Il suspectase de bronsita astmatiforma.Nu e prea uscat aerul in camera unde doarme el? Ar putea fi si asta o cauza sa tuseasca cand se trezeste.
Ma duc sa ma pregatesc si eu,acum s-a sculat si Dragos.Vin doar eu cu el,Calin probabil va veni dupa noi ca acum nu e acasa.


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Si eu vin numai cu Tudor, ca Cipri nu poate.Eu ma pregatesc, ca miine mergem la Satu Mare, acolo vom face revelionul. Inca nu m-am apucat de impachetat si sunt stresata. Asa imi place mie sa le las toate pe ultimul moment.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Eu vin pana la urma cu Calin ca ajunge imediat acasa.Dupa intalnire trebuie sa mai mergem undeva.Oricum Calin va sta de paza la Dragos,pot sta si eu linistita.
Gabi,Alina vine,stii ceva de ea?
Deci,sa vedem care vom fi:alinamorostes,gabitzica,claudelu,pufymic,anto,dianaR,magda si alina33(nu stiu sigur).



Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Fetelor, am uitat jucarelele lui Tudor la Cuibul Cocorilor, n-ati fost voi careva inspirate sa le luati?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am sunat la Cuib si mi-au spus ca sunt acolo jucariile lui Tudor. O sa trecem miine sa le luam, ca nu putem pleca la drum fara telefon si masinuta preferata
Sa Va uitati pe HBO, acum de la 22 incepe Jackass-filmul.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Am sunat la Cuib si mi-au spus ca sunt acolo jucariile lui Tudor. O sa trecem miine sa le luam, ca nu putem pleca la drum fara telefon si masinuta preferata
Sa Va uitati pe HBO, acum de la 22 incepe Jackass-filmul.

www.stoc-studio.ro/tudor


Gabi,eu stiu ca a luat Clau jucariile lui Tudor.A zis ca vi le da ea,dar poate le-a uitat si ea.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, jucarioarele sunt la mine...poti trece maine sa le iei sau ne intalnim undeva ca sa ti le dau...cum vrei tu, eventual ma suni inainte sa stiu ce facem...
N-am intrat mai repede ca au venit Anto cu Deni la noi si ne-am pus la beute Glumesc, ne-am jucat cu raul, de fapt Deni s-a jucat cu el
A fost super fain...ma bucur ca ne-am intalnit!!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Am aprut si eu sa va urez anu nou plin de bucuri si implinir, sanatate si multe realizari pe toate planurile.
Sa fitzi sanatoshi, sanatoase ... La Multzi Ani!


Gabbriela & www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years

Mergi la inceput