Mamici din Arad...???(22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, merci ca le-ai luat! O sa te sun miine, ca sunt preferatele lui Tudor si vreau sa le luam cu noi, plus ca sunt mici si nu ocupa mult loc in bagaje. Tu ai ceva program miine pe la 11-12?
Inca nu m-am apucat de impachetat, miine dimineata


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabbriela,iti doresc si eu La multi ani si toate cele bune in Noul An care va veni.

Fetelor,ati observat ca scrie orasul din care suntem,acolo unde scrie tara,sub nume?
Clau,ati descarcat pozele din telefonul lui Deni?


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, in mod normal n-am nici un program, ar trebui sa merg la posta sa scot banii de la finate, dar nu stiu daca vin ei acasa sau merg io dupa ei
Alina, acum ma ocup de treaba asta!! Stai ca nu prea vad tastatura, beau un vin bbbuuuuuuunnnnnnnnnnn.......
Gabi, un An Nou fericit si plin de impliniri si voua!!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALinush, acum am vazut si io...dar ai vazut ce desenute faine le-au facut cadou moderatorilor??? Si eu vreau
Acum se descarca pozele, in vreo 10 min ii gata!!!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

GATA ENJOY

Ne-au disparut titulaturile


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,la mine se vad titulaturile! Ai vazut ca daca dai clik pe oras iti arata toti membri din orasul repsectiv? Am vazut ca din Arad sunt destul de multi,dar nu prea sunt activi.
Am vazut pozele,sunt fain,dar cred ca trebuia sa le faca Calin cu blitzul!
Ma duc la culcare ca maine sunt la lucru.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, acum se vad titulaturile, dar la un moment dat nu s-au vazut!
Probabil ca trebuie sa le faca cu blitu, pentru ca cea pe care ne-a facut-o Deni mie si lu' NAto la Mac a iesit super bine...asta e, n-avem noi noroc la poze clare Poate data viitoare!
Am vazut ca sunt fff multi membri din Arad, dar nu chiar activi...

P.S: daca nu te-ai culcat, spune-i lu' Calin ca maine doar pana la 11 e deschis la Directia Fiscala si e si Clau si Pavel, ca femeile au liber si barbatii lucra atat joi cat si vineri


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Fetelor, noi acum plecam. va doresc sa aveti un an mai bun si sa va bucurati de puiuti.
La multi ani





www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Ceau fetele,ce mai faceti?
Eu va multumesc pt. urarile de La Multi Ani.Acuma mai apuc si eu sa intru ca in ultimele 3 zile numai am lenevit.Tot in pat am stat.Ieri am fost cu Diti,Vanessa si Roland la sanius si cit de curind voi pune si pozele(din pacate fara blitz).A fost super fain cu zapada multa.Al meu sotior ii un pic racit dar ii din zi in zi mai bine.
V-am vazut pozele,sunteti tare mumoase si aveti bb-ii si copilasi dulci de tot.
Eu nu stiu cind mai apuc sa intru de aia va doresc:

UN AN NOU FERICIT,PLIN DE BUCURII SI IMPLINIRI SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR!!!!!!
LA MULTI ANI!!!!!

Eu voi incerca sa intru miine la miezul noptii.Va doresc la toate petrecere frumoasa!!!
Va pup.

LindaG

http://community.webshots.com/user/lindaparmina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
Harnicute ati mai fost de cand nu am mai scris eu.M-am uitat si eu la poze ,cred ca v-ati distrat de minune.as fi vrut sa fiu si eu cu voi.Poate ca odata voi avea sansa sa va vad si eu pe toate.
Eu nu prea ma pregatesc cine stie ce de revelion ,mai ales ca voi sta acasa cu Stefan .Sotul cred ca va pretrece cu amanta,mai ales ca este .E o femeie perversa,de abia acum ia spus sotului meu ca este insarcinata,cand are aproape 4 luni de sarcina.Din spusele lui el nu prea si-l doreste,dar nu mai are inxcotro.De e treaba lui de acum.Eu acum mi-am depus actele la fortele de munca si de la anul ma voi duce la munca.
Stefan e un neastamparat care a inceput sa imi manace zilele ,nu mai sta locului .distruge tot ce prinde ,daca nu sunt atenta.
Acum va pup,ca vad ca ii este somn;ma duc sa-l pun in pat.


Mergi la inceput