Mamici din Arad...???(22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Linda! Sa fi fericita si sa te vedem cat mai curand graviduta!

Scuze de intarziere, asa sunt eu cu efect intarziat!

Tania, sa-ti traiasca Stefan! La multi ani frumuselului tau!

Hai, nu mai fi necajita, saraca de tine prin ce trebuie sa treci!

Noi am puturosit la greu zilele astea, vineri seara am mancat la greu cu prietenii nostri cei mai buni, duminica am fost in TM si azi am fost la nasa lui Vladutz. Cam atat. Avem si noi poze noi, la semnatura la Vladut 7 luni.

Eu vin la intalnire cu Vladut si cu Vasile. Daca vedeti un cuplu cu un baietel de 7 luni sa ne tregeti de maneca ca sa va recunosc .

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

LINDA,
LA MULTI ANI!!
Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ceea ce vrei in viata!!!


Si pentru ca azi a fost Sf. Stefan, tin sa-i urez la
Stefanut al nostru,
LA MULTI ANI
fericiti si bogati alaturi de scumpa lui mamica!!


Tanja, pentru faptul ca inca esti intreaga la minte!!!

Li, scuze si de la mine pentru intarziere, dar am fost ffff ocupata azi...sunt treaza de la ora 8 si pana pe la 14 am umblat cu Nato prin oras ca bezmeticele, am reusit sa ii faca la Deni pasaport individual...mama ce birocratie in tara asta Iar dupa ce am venit acasa, mi-au venit musafirii si pana pe la 22.00 tot din musafir in musafir o tinem...eu sunt franta de oboseala si pentru prima data in viata mea sunt satula de vizite, vreau sa ma odihnesc
Abia astept sa ne vedem...Raul e cam mucos dar si daca vin singura tot vin, trebuie sa va vad
Acum va las ca merg sa ma bag in pat!!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

La multi ani Linda,si sa te vedem cu un bebe frumos ca tine!!!
LA multi ani Stefan pentru ziua de ieri!Tania fii fericita mai bine ca ai scapat de asa o pacoste.Poate ca nici cu aia n-o sa stea decit putin si o sa vada si ea ce bine-i cu copil si unul care umbla lelea.

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Stefan a lu' tanja!
Sa stiti ca si alina33 are doi stefani acasa Si Dragos si Daci! Asa ca le uram si lor sa traiasca multi ani fericiti!

I-am cumparat ieri sac de dormit lui Tudor si cred ca ii place foarte tare sa doarma in el.Pot dormi si eu in sfarsit linistita ca nu se mai descopera copilul.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare tuturor!
La multi ani Stefan!( a lu' Tanja si si a lu' Alina33)

La multi ani Linda! Multa sanatate,fericire si tot ce-i mai frumos in viata.

Fetelor,vad ca ati fost tare harnicute cat am lipsit eu.
Noi ne-am distrat bine pe la Bihor,am avut o vreme de primavara,nu de iarna.Asta nu mi-a placut.Dragos a fost in culmea fericirii,a vrut sa ramana acolo.A venit acolo Mosu'(s-a imbracat cineva in mos) si ia adus jucariile,aici ia adus doar bradul(cand a dormit el).

Gabi,Tanja si Diana v-am vazut pozele cu copilasii,sunt tare scumpi.Mai aveti careva poze noi? Noi vom face la Anul Nou poze.

Merg sa citesc ce ati mai scris.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, bine ati revenit pe meleaguri aradene! Intradevar ati prins o vreme primavaratica!

Fetelor, vad ca e cam liniste pe aici, dar sper ca maine ne vedem, nu?? Noi vom fi acolo la 6.30, sper doar sa nu-l apuce somnu pe Raul intre timp pentru ca de obicei la ora aia doarme, dar si asa eu vin, ca-l las cu Clau, dar mi-ar place tare tare mult sa il duc cu mine...

Azi ne-a prins ploita, noroc ca am acoperitoare de ploaie ca altfel ne uda rau de tot...cand am ajuns acasa am vazut ca Raul a adormit in fund nu l-am observat inainte pnetru ca s-a aburit tare rau pelerina aia

Va pup si abia astept sa ne vedem maine!

P.S: ALinushule te rog sa nu aduci maine sfesnicele alea ca nu am cum sa ma car cu ele inapoi, vedem noi cum o sa facem sa le iau de la tine...bine???


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,sa nu te prind ca vii fara Raul ! Vreau sa-l vad si eu asa mai mare,nu l-am vazut de cand era bb.
Eu cred ca voi veni doar cu Dragos in prima faza ca nu am cu cine sa-l las si Calin este ocupat,iar el vine mai tarziu dupa noi.
Bine,nu-ti duc alea ca sunt destul de grele farfuriile si sfesnicul e foarte fragil.Am uitat sa-ti zic ca pana la urma am ramas si eu cu un sfesnic ca celalat era ciobit rau plus ca unul era praf.

Fetelor,da' ce vreme nasoala.Urata rau!
Speram sa ne vedem maine toate cu bb si sotiorii daca vreti,care cum vrea,e la laegerea voastra.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Acum foarte serios...nu stiu daca vin cu Raul ca azi dimineata tare rau mi-a tusit, a eliminat cu ceva flegme si n-as vrea pentru nimic in lume sa va imbolnavesc copilasii...problema e ca ieri am fost la pediatru, l-a consultat, intors pe toate partile si nu a sesizat ca ar avea ceva, mi-a spus ca poate fi si de la faptul ca avand mucusori sa-i inghita si apoi sa se provoace tusea...si pentru ca saliveaza din abundenta...Nu stiu ce sa fac, sunt intr-o ceata profunda

Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Pe unde umblati fetelor? Ce liniste pe aici!
Am fost si eu harnicuta azi,am facut curatenie,am facut un blat pentru prajitura si m-am mai "invartit" pe-aici.Maine trebuia sa fiu libera,dar una dintre colege are varicela si trebuie sa merg in locul ei.
Abia astept sa ne intalnim azi.

Clau,cum ramane cu Anto cu vinu' ca la Cuibul Cocorilor nu cred ca sunt bauturi? Am glumit!


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Salutare!
Pe unde umblati fetelor? Ce liniste pe aici!
Am fost si eu harnicuta azi,am facut curatenie,am facut un blat pentru prajitura si m-am mai "invartit" pe-aici.Maine trebuia sa fiu libera,dar una dintre colege are varicela si trebuie sa merg in locul ei.
Abia astept sa ne intalnim azi.

Clau,cum ramane cu Anto cu vinu' ca la Cuibul Cocorilor nu cred ca sunt bauturi? Am glumit!


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!





Las ca ducem vin de acasa...ne descurcam cumva
Chiar ma intrebam si io pe unde umbla fetele...poate se pregatesc
Am vorbit si cu Ioana, vine, dar cred ca fara Alesio ca nu vrea sa-l scoata pe vremea asta...eu totusi vin cu Raul, dar e nespalat de duminica, e bai??


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput