Pestoiaicele sunt pe aici? (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Felli bine ai revenit printre noi!!! Si bun venit si lui bb Mihai!!! Cred ca esti super emotionata de toate cele intamplate!!!


Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Felis,Felicitari pt. bebe, sa-ti triasca puiul de Om- MIHAI, sa creasca frumos si sanatos alaturi de parinti si de cei dragi...
Sa fiti sanatosi si bine ati revenit pe forum.
FELICITARI ,MAMICO!
ANUNT F.F.IMPORTANT 'am venit si eu pe lume, bebe MIHAI!
"TINETI-VA BINE , CA VOI AVEA MULTE DE SPUS SI ARATAT.......MA FAC EU MARE.....

VA SARUT!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori!
Hmm,cred ca e o chetsie generala starea de plans si nasoala din ultima vreme...si eu am plans zilele astea de mama mama...avem niste probleme si ma darama,mai ales ca suntem si in luna cu sarbatori...dar sper sa se termine totul cu bine!..cred ca din cauza sarcinii sunt si ma sensibila!

Buna venit DANIELA,imi place ca esti vorbareata..si eu sunt la fel,dar de cand cu asta mic nu prea mai am timp...pupici!


EMILLY,ce fain ca ati facut bradul,si aici incep astia din noiembrie,anul tredcut si noi am facut la fel,dar anul asta e cam aiurea,cred ca saptamana viitoare sa avem timp de el...si cumparaturi faine...ce mi-a placut olita,trebuie sa fie interesanta!....si apropos de scump si ieftin,si eu fac la fel,le gasesc intotdeauna si imi plac cele ce sunt mai scumpe,si nu din snobism,ci pur si simplu se intampla...recunosc ca uneori sunt si foarte zgarcita si nu vreau sa cumpar ceva nici de-al naibii,de imi scot sotul din sarite...hahaha... la toata familia!

MARUTA,eu nu stiu nume de caini,nu am nici o idee in clipa asta,...insa imi place rasa asta de caine,trebuie sa fie tare dragalas...sa te bucuri din plin de el!...!

NALLY,drum bun la ai tai si distractie placuta,sa te relaxezi cat poti!...si o sa ne fie dor de tine!....sarbatori fericite la toata familia!


Eu nu am nimic nou,ieri Robert m-a capiat,a plans nu stiu de ce,dar cum il puneam jos plangea de sughita,cu suspine...azi vad ca e mai bine...cred ca ieri avea crize de nervi!...dragutul,se plictises singur,dar ce sa fac,mai are si mama treaba cateodata...hehehe...

Pupici la toata lumea si un week end placut!






Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Stimati pestisori, ce faceti? INNOTATI, SAU DORMITATI?
EU INNOT IN NISTE APE CAM TULBURI, DAR SPER CA F.DAR F. CURAND SA IMI REVIN.

Multumesc de urarile de bun venit langa voi, si sper sa nu va stresez prea tare.


Am o dilema , voi credeti in vise, in anumite profetii, sa le zic asa..
chiar daca poate realitatea la momentul respectiv e alta, dar in suflet tu simti ca se va intampla asa cum a prezis cineva. Nu ghicitori, ci un grafolog...Sau cum ai putea sa reactionezi cand iti spune , doar din niste randuri scrise de tine,pe o hartie lucruri din trecutul tau...si nu numai...

VA SARUT SI MAI SCRIETI SI VOI.


dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna pestisorilor ...

eu sunt bosumflici ... nu mai imi iau catel ... nu ma lasa Seby ... asa ca cu greu renunt la idee ... imi ramane Arisica pe care-l asasinez cu dragostea mea ...

Emily
" dar eu ca de obicei ma opresc la ce e mai scump, si voi faceti la fel??? "

da ba bine ca nu ... normal ca ma opresc numai lucrurile cele scumpe ... si mai ales cand vine vorba de copii ... mai grav e ca mi le si cumpar !!!
nu reusesc sa vad nici o poza ... trimitemi-le la loredana.baltatu@hein.ro

Nally
"Acum de sarbatori plec la parinti si ma mai usurez de stres! "

super ... in ce zona te duci ... sper sa te relaxezi ... ce o sa fie de nepotel ... la buuunici ....
si eu o sa lipsesc de sarbatori de pe net ... nu-i bai ..
abia astept filmuletul ...

Felis
" MARUTA a reusit sa-mi faca o imensa surpriza venind la spital la mine. "

ma bucur din tot sufletul ... asta a fost si intentia mea ... abia astept sa-l vad pe Mihai cel voinic ....
ti-a placut cat de bine am tinut minte cum arata sotul ???
cum te mai simti ? asteptam vesti de la tine ...

Crismir
ce surpriza iubita ... ce faci mamico ?? e lucru stiut ca lauzele sunt foarte foarte sensibile ... percep realitatea "diferit" ... si daca mai esti si pestoaica ... asta pune capac ... multa sanatate si rabdare multa

Dana
" Am o dilema , voi credeti in vise, in anumite profetii, sa le zic asa.. "

draga mea eu am niste vise ... adevarate filme de actiune ... asa ca daca as crede in ele ... insa cateodata sunt asa de reale ca nu mai stiu daca s-a intamplat pe bune sau nu ... de ex cu fumatul ... eu m-am lasat acum vreo 6 ani (fumatoare inraita) si noaptea visez ca fumez ... dimineata ma trezesc disperata ca nu mai stiu daca a fost vis sau realitate ...
de grafolog ... nu stiu ce sa-ti spun n-am fost ... dar cred ca ... la unele persoane o nimeresc la altele nu ... eu sunt un fel de Toma necredinciosu ... eu nu cred decat daca vad ... dar e cu dute vino ... cateodata pot fi incredibil de credula ... ex: un coleg ne-a servit cu un fel de cozonac si a spus ca el l-a facut ... eu chiar l-am crezut ... ce eu am un vecin care gateste de-ti sta mintea in loc ...

Fulguletz
sper iubita ca sunteti bine ... abia astept vesti


multi la fetite si baieti ... sa fiti cuminti copii ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

fetele, pestishioicele, scumpele, sunt bine ! si sunt mamica!
am mai citit cate ceva din urma si va multumesc ca ati fost langa mine si cu mine...

problema : nu am timp, desi mama e la mine si nu fac nimic in casa...
ma gandesc cu disperare ce voi face cand va pleca?

mey, acu am responsabilitati serioase...uf! sper sa ma descurc si sa fiu o mama buna!
parca de cand sunt mamica ii vad pe ai mei parinti cu alti ochi...vi s-a intamplat si voua?

promit sa mai scriu cand mai apuc...
am pozici noi

mamica de oracaila David (01.12.04)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Bine ai revenit Fulguletz -mamica!!!!
Ai incredere in fortele proprii si o sa faci fata!!!!Pentru asta suntem noi mamicile ca sa avem grija de puiutii nostri!!!
Se vorbea de cat de mult stim sa cheltuim??? Hehehe, pai lucrurile alea care costa putin nu sunt pentru mine. Eu cred ca de cand m-am nascut aveam deja pofta aia sa cheltui!!!!Mama da' cate lucruri in comun avem!!!!
Eu sunt o visatoare innascuta!!!!Ca sa adorm trebuie sa-mi imaginez multe lucruri, adica sa visez la ceva super frumos si de viitor!!!Cand merg pe strada, ma gandesc la tot felul, si visez direct pe strada!!!
Fulgu' ti-am vazut pozele, ai un baietel scump scump!!!!
La nu sunt vesti super placute! De 2 zile Alex face febra, ma gandeam ca poate a racit, dar nu. In schimb are gingiile umflate si sus si jos, ii ies masele. Se scarpina toata ziua pe gingia!!!
Azi stam acasa, desi e o vreme afara frumoasa!!!
Va pup pestisorii si mai vorbim!!!

Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Fulguletz, sa-ti traisca puiutul :DAVID.

FELICITARI MAMICO, SA FIE SANATOS, FRUMOS CA SI PARINTII LUI, SA AIBA O VIATA BUNA, CU SORE , BUCURII, SI SA-SI IMPLINEASCA CAT MAI MULTE VISE.
SA VA FACA CINSTE!

p.s. vezi sa schimbi:"POSED DOP GELATINOS' acum ai o COMOARA...

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori!

Maruta ti-am trimis poze nou noute cu Ilinca, sper sa le primesti

fulguletz frumos flacau, seamana cu tine lasa ca te dumiresti tu ce si cum si o sa faci fata.Cind pleaca mami tau?
Tu cum esti dupa cezariana, cum a fost?ai postat la mamici de nov-dec?sa arunc un ochi pe acolo sa aflu mai multe amanunte?Pupici!

Mirela

la toti pestisorii!si noi avem poze noi cu gaza...


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

quote:
Initial creeata de Nally

Continuare la Pestoaicele sunt pe aici? www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4



Lista pestoaicelor ce inoata in apele

24 februarie - Yasmine - Andreas shi Yasmin
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce - Alma
27 februarie - liris - aspiranta nu pentru mult timp!
28 februarie - Rodica - Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta - Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir - Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz - David web
4 martie - Papadie
4 martie - Vanessa - Andutu si Catalin web
4 martie - Felis - Mihai Pozele mele!
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav - Alex web
8 martie - mirelam - Andrei
8 martie - Rayuela - Amelia web
8 martie - Emilly - Ilinca web 1 web 2
8 martie - Alina
8 martie - lilly
10 martie - ange - mamica de doua ori
10 martie - naomi ioana - Naomi
10 martie - amik - Alexandra
12 martie - Anca oltean
14 martie - simi
16 martie - Nally - Sebastian
16 martie - Ioana Co - Darius
17 martie - Denisam
20 martie - Maruta
20 martie - Anacami - Sebastian Alexandru web













www.ana-design.ch/paul/paul.htm" target="_blank">Paul are nevoie de noi!!! Ajutati-l sa mearga din nou!!!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
[b]Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze





Corinna, Andreas Noel, Alexandru shi Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput