Pestoiaicele sunt pe aici? (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Buna pestisori.
Am mai intrat odata sa vorbesc cu voi dar cad sa dau trimitere la raspuns s-a intrerupt legatura de internet si apoi n-am mai avut timp.
Eu sunt singurica cu bb, si ne descurcam.
Astazi ne-a cazut si noua buricutzul..., si tot astazi mami se va duce sa scoata firele de la operatie...
Aveti poze cu bb la "pozele noastre".
Pupici la toate pestoaicele si la puii lor.



Felis si bb Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Buna pestisori!
Pe noi ne chinuie dintisorii!!! Nu ii mai intru in voie lu' shafu'!!! In rest suntem bine!
Eu sunt din Buzau! Acolo vom petrece sarbatorile!

Felis e un scump Mihaita!!! Ce mic eee!! Pupa mama si de la mine un pic!

Yasmine bine ai venit!

Maruta m-am luat cu Sebi prin casa si am uitat sa-l mai bat pe tati la cap sa ajusteze filmul! da ii mai zic in seara asta!







www.ana-design.ch/paul/paul.htm" target="_blank">Paul are nevoie de noi!!! Ajutati-l sa mearga din nou!!!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua, pestisorilor!


Azi sunt un peste mai vesel pt. ca am obtinut un alt job incepand cu ian.2005, si care odata cu el sper sa imi aduca si alte noutati bune in noul an...Imi doresc un nou inceput in toate.


Bun venit Yasmine.. Si pe nepotul meu il cheama tot ANDREAS , si este un baiat frumos si destept, ceea ce iti doresc si pt.puiul tau.

va pup , daneza

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna fetelor!
FULGULETZ,bine ai revenit,si sunt sigura ca te vei descurca cu mica minunatie,sa-ti traiasca!
Iti zic eu din propie experienta,sti ce disperata eram la inceput,oooo,sa vezi acuma ce relaxata sunt,si parca totul vine de la sine...asta mic al meu e tare dulce,deja parca ma recunoaste,de cate ori vorbesc eu isi intoarce capul la mine si nu il mai baga in seama pe tati...hahaha...si el se cam oftica,dar asta e,daca eu stau mai mult cu el,si mama tot mama e.
ALINA,cata dreptate ai scumpa,si eu sunt la fel de visatoare,si cu somnul la fel,trebuie sa ma gandesc la ceva frumos ca sa adorm!...ce interesant cu pestisorii astia visatori!

EMILLY multi pupici la mititica tare care acum e mare!,ce fain!... la toata familia!

MARUTA multi!..pacat de catel!

Fetele fug ca plange asta mic de rupe,cred ca s-a plictisit singur!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

'seara , pestisori de aur? dormiti , da si eu cu cine mai vorbesc pe aici , acumm cand am prins calculatorul liber??

Poate vreti sa ma supar si sa scriu nonstop...na , ca v-am zis-o. glumesc, dar unde sunt fetele vorbarete, ce faceti somati, sunteti mutulica?

MARUTA, imi pare rau de catel dar eu zic sa nu dezarmezi si sa insisti asa cum stii tu pe langa al tau sot si poate se razgandeste, hai incearca? Multa bafta .

Nally , cand pleci la ai tai?

De sarbatori s-ar putea sa plec si eu din Buc. si nu stiu daca o sa mai am acces atat de des la net, si sufar tetribilpt. ca am devenit dependenta de ac.forum

Sincer...
hai ca va pup , ma duc sa mai innot putin...


dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna gagicile ....

mai da ce vorbareteeee

eu am avut la treaba ieri de nici nu mai puteam respira ...

acum sa va iau pe rand:

Fulguletz ...
vai iubita ce miracol ... ai facut un ingeras ... e mic si scump ca tine ... si mi-a placut si camera lui bebe (ce am putut vedea in poze) si jucariile sunt minunate ... si ce mai ... TATI stie sa faca poze ... si transmite-i ca-i sta bine cu bebe in brate ... te pupic si va urez multa sanatate ... sa aveti sarbatori pline de bucurii si linistite

Felis
ce faci mamicoo ... mai ce somnoros e puiutul tau ... sper ca e si cuminte ... sa creasca mare, sanatos si frumos ...

eu nu prea le am cu retinutul numelor ... dar iata mi-am imbogatit deja vocabularul:

bebeii: Ilinca, Sebastian, Robert, David, Mihai ... mai e careva ? a daaa Catalin si Andutu ... la bebei ...

abia astept sa va faceti mari si sa mergem la teatrul de papusi .... am fost duminica ... cu iubita mea Andreea ... si ne-am distrat de minune ...

Mi-ar placea foarte mult ca prospetele mamici ... sa ne povesteasca mai amanuntit cum a fost ... ce au simtit cand l-au vazut pe bebe ??? este bebe asa cum sperati voi ?

Alina
"Eu sunt o visatoare innascuta!!!!Ca sa adorm trebuie sa-mi imaginez multe lucruri, adica sa visez la ceva super frumos si de viitor!!!Cand merg pe strada, ma gandesc la tot felul, si visez direct pe strada!!!"

eu sunt asa de visatoare ... ca as putea spune ca in visele mele ... am o alta viata ... asa sunt de cand sunt mica ... intotdeauna am avut o imaginatie bogata ... fiind singura la parinti (si mai tot timpul singura) a trebuit sa inventez o lume a mea ...


va pupic pe toate fug repede ca am treaba ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Salut!!!!
De abia astept Craciunul!!!Atunci o sa-mi petrec mai mult timp cu sotiorul meu, adica toti trei!!!Abia astept luni sau marti, atunci vom lua bradul, am vazut ieri in piata si erau superbi!!!!Chiar si astept 24 decembrie, sa gatesc mai multe bunatati!!! De Craciun vor veni la noi mai multi prieteni(pe 25 decembrie), iar de Revelion vor veni la noi parintii sotului, cu care ne vedem destul de rar, si cu care ne face placere sa ne vedem. Anul trecut de Revelion m-am simtit groaznic, am avut febra 40 si ma durea un san de imi venea sa urc pe pereti. Asa ca Revelionul l-am petrecut in halat, nemachiata si intr-un final m-am culcat la ora 1. Anul asta sper sa ma distrez mai bine.
Azi n-am chef sa ies afara, asa ca stam acasa. Ieri am incept scoala, si chiar seara m-a dus sotul sa mai exersez, si imi place!
Pupici ptr toti copilasi scumpi!!!


Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

buna
am lipsit cam mult dar, a fost Cata bolnavior rau si nu am prea avut chef sa scriu. am citit dar nu-mi venea sa zic nimic.
Felis, Fulguletz
promit ca o sa scriu diseara.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
http://community.webshots.com/user/vanessaionescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

pestishoaice

Emily, mey, ca tare scumpa e Ilinca ta ..poza mea preferata e aia cu hanoracul..
am vazut in poze ca deja ai facut bradul...eu am sa-l fac cat mai aproape de sarbatori, ca sa nu se usuce..momoentan sta pe balcon...
Eu, acum, ma simt bine, operatia se vindec cum nici nu ma asteptam de bine. O sa scriu si io o poveste a nasterii(e la moda)...
Mama o sa plece pe 2 februarie..

Alinkav, asteptam sa ne povesteti cat mai multe despre peripetiile a la scoala de soferi...hehe...

"Mi-ar placea foarte mult ca prospetele mamici ... sa ne povesteasca mai amanuntit cum a fost ... ce au simtit cand l-au vazut pe bebe ??? este bebe asa cum sperati voi ?"
Marutza, pai ce sa zic...mie inca mi se pare ca David e o minune, e cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat...e ceva ce nu se poate spune in cuvinte, doar se simte...
Culmea!nu am putut nici o secunda sa mi-l imaginez..ma astepatam doar sa fie blondutz, ca mine, si poate ceva mai grasunel..Nu suntem noi asa falcosi ca altii da el e voinicelul meu si comoara mea mica..
O sa vezi si tu cum e...sunt sigura ca o sa fie bine si la tine si Dumnezeu iti va da bebelashul tau..

Crismir, au plecat ai tai?


de voinicel David (01.12.04)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

daniela, felicitari pentrul noul job!

de voinicel David (01.12.04)
poze

Mergi la inceput