Copii nascuti in 2000 (02)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

28.12.2000- David La Multzi Ani David, sa creshti are, sanatos si sa ai o viatza plina de bucuri si impliniri

28.12.2000- Radu La Multzi Ani Radu, sa reshti mare, sanatos si sa ai o viatza plina de bucuri si impliniri

Sarbatori fericite la toata lumea si sanatate


Gabbriela & www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La Multzi Ani David!

La Multzi Ani Radu!

Sa fiti sanatosi , sa cresteti mari si sa aduceti numai bucurii parintilor!



5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:



Va rog sa-l treceti si pe baietelul meu pe lista, daca se poate:

Tudor, nascut pe 31 martie 2000.


multumesc,

Ana


"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Ana_stroe gta eshti si tu pe lista, bine ai venit si spor la poveshti cu copii din 2000.


Gabbriela & www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Multumesc Gabbriela,

azi am descoperit topicul asta, despre copiii din 2000 si nazbitiile lor;
nazdravanul meu se lupta sa "parleze" ambele limbi, intr-un amestec de toata frumusetea; desi franceza este mult mai avansata, a inceput si romana sa ia avint, mai ales la ce nu-i cazul;
zilele astea la wall-mart, la caserie- suparat pe casierul ce nu i-a lasat masinuta lui in urma restului de cumparaturi a inceput sa-l "apostrofeze" pe vinzator cu 'p...matii, p...matii", spre sotului, care nu-l mai auzise cu astfel de "dulcegarii lingvistice" si a ...amutit; la care casierul, amabil, cu zimbet pina la urechi ii spunea intr-una sotului "dragut baietelul" in franceza; Slava D-lui ca nu erau romani prin preajma....;
astea-s ispravi de 4 ani+, si ce ne mai asteapta...:))


Ana

http://community.webshots.com/user/pozemontreal
"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Va doresc la toate un an nou plin de bucuri si impliniri.
Si vreau sa va anuntz ca asta este ultima mea intrare pe DC ... nu o sa mai intru sa postez nimic si nici sa citesc.
Daca vrea cineva sa se ocupe de lista de la inceutul subiectului.

O zi buna si multa sanatate la toata lumea



Gabbriela & www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Dragi mamici,
Gabbriela a hotarat sa faca o pauza totala la DC, pentru o anumita perioada de timp. Pana vom trece la un capitol nou, la rugamintea Gabbrielei, voi intra cu nick-ul ei, pentru a mai completa lista. Iar la inceperea unui nou capitol, voi preda lista cui va vrea sa se ocupe de ea, pana la revenirea Gabbrielei. Daca nu doreste nimeni preluarea listei, voi continua sa ma ocup eu de ea.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39125" target="_blank">Copilasi din 2002

An nou fericit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Salut! Ne-am gindit sa figuram si noi pe listuta: Ionuț 07,10,2000

Carmen,Ilinca&Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Mamicaluiteo,

avem baieteii nascuti in aceeasi zi.



http://community.webshots.com/user/pozemontreal
"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

ana yeap.

cristina sunt grupa mare (cu flor am facut greseala pt. ca el va mai sta 2 sau 3 ani la gradi ) si florin are 4 ani si 10 luni si theo 6 ani si 2 luni.

UN AN NOU FERICIT CU BUCURII SI IMPLINIRI!
Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze


Salvati-l pe Mihaita!
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38225

Mergi la inceput