Copii nascuti in 2000 (02)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani!!!!

09.05.2000 - Alexandru Mihai - iuliiuli(web)
13.05.2000 - Antonia - oanagabriela(web1,web2)
15.05.2000 - Maria Andreea - Bobita(web1, web2, web3)
15.05.2000 - Felicia Simona - kro(web)
23.05.2000 - Marius - gen68(web)

Sa aveti parte de o copilarie fericita!


Bine ati venit helbi si dora!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

Multumim pentru urari! La multi ani la toti copilasii nascuti in mai!
Noi sintem in focuri, ne pregatim pentru petrecerea de 5 ani, avem invitati simbata, toti sint prietenii Antoniei din parc (toti romani, desi traim la Montreal). Antonia merge la pre-maternelle din septembrie trecut. Aici sint 2 clase preparatoare in cadrul scolii: pre-maternelle si maternelle, dupa care vine clasa I. Nu a dorit sa cheme pe nimeni de la scoala, desi are 2 fetite cu care se joaca acolo. Mai vedem la anul daca se schimba ceva.
In rest ne-am luptat cu a 11 otita in aproape 2 ani (aici este sportul national). Am fost si o saptamina in Caraibe, la soare, la sfirsitul lui aprilie. A fost f.frumos si Antonia a fost incintata de soare, mare ,nisip, muzica.
Pupici la mamici si copilasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

cris, mama, esti o dulcica. saru'mana de urari.

oana, si noi ne pregatim de ziua piciului nostru. vrem sa-i schimbam atelajul (bicicleta) sa-i luam una mai maricica, sa-i facem un tort pentru gradi, sa-l ducem pe la mac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani sanatosi si fericiti, tututor sarbatorititlor din aceasta luna !

Dora si Amelia, Andreia si Bianca, bine ati venit, sa mai ingrosati numarul fetelor !
Andreia, pozele voastre sunt "No albums are available for public display."


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48120" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani pt toti puiutii care si-au serbat ziua pina acum si multumim ca ne primiti printre voi!

Nina, e ok acum cu albumele? Eu le lasasem pe privat dupa povestile de acum ceva timp de pe forum........

BIANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Sunt foarte fericita.... desi la examenul de ieri, am facut-o lata, cand am ajuns aseara acasa Oana m-a asteptat sa-mi spuna ca ma asteapta doamna la gradinita... sa vorbim despre costumul pentru serbare... e ALBA CA ZAPADA.... nu pot sa cred!!!! eu nu am trecut niciodata de rolul povestitorului, iar Oana mea are rolul principal si nici nu realizeaza asta....

Sunt tare fericita abia astept sa-i iau ceva frumos de tot!!!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Andreia, eu nu reusesc sa vad nici o poza, caci nici link-ul nu pare corect. http://community.webshots.com/scripts/controlPanel.fcgi
Ar trebui sa fie ceva de genul, http://community.webshots.com/user/anina_n doar ca in locul nick-ului me sa apara al tau.
Cristina, felicitari Oanei, pt. rolul primit. Pe cand va fi serbarea ?
Abia astept sa povestesti cum a fost si sa vad pozele cu micuta Alba ca Zapada !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48120" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosalinda spune:

Buna!Vrem si noi sa ne inscriem pe lista : Diana-Florina, nascuta pe 09.09.2000.[b][/b
mamica Rosalinda care ar mai vrea un bb dar acesta se lasa asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Nina, daca nici acum nu merge albumul, o sa te apelez pe PM, daca nu deranjez.

BIANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:


In primul rand : multumim pentru urari , sunteti niste dragute ! Si noi tot in pregatiri pentru petrecere.

In al doilea rand: La multi ani ! pentru sarbatoritii lunii mai .

Si in al treilea rand...ca tot ne laudam cu toti dintisorii din gurita, acum va spun ca n-i se clatina un dintisor. Asteptam sa vedem cum va decurge evenimentul.


Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Mergi la inceput