Copii nascuti in 2000 (02)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Cred ca innebunesc... una calda una rece... nu mai vreau sa fie Oana Alba ca zapada vineri cand am intrebat-o ce a facut la gradinita, mi-a zis ca e suparat ca nu-i mai place, ca a pus-o doamna sa se culce pe o masuta si ea nu a vrut.... Cred ca nu o sa pot sa vad sceneta, sau ma duc la doamna si-ii spun ca pleaca la tara si nu mai vine la serbare... Nici nu mi-a dat prin cap asa ceva....

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmi spune:

CristinaT,
nu te supara si nu acorda prea mare importanta acestor serbari. Pentru ei sunt mai putin importante.
Pe Mihaita doar serbarea cu Mos Craciun l-a captivat, ca stia ca urmeaza cadoul. La serbarea de 8 martie a fost iedut, fiecare copil fiind un animalut care participa la carnavalul animalelor. Rolul de iedut l-a spus, dar cind sa spuna la final fiecare cite o poezie, sa vezi harmalaie, erau deja plictisiti, unii au inceput sa plinga, unii cereau apa, unii suc, Mihaita a inceput sa bizie si el si nu a mai vrut sa stea sa spuna nimic. Am iesit din sala si dupa noi au mai iesit mamici cu copii, unul spunea insistent "m-am plictisit, m-am plictisit". Am intrat doar cind au impartit copii felicitarile. Asta a fost, nu-mi amintesc cu placere nici eu, dar copilul nu a fost afectat in nici un fel.

La multi ani si din partea noastra copiilor care sunt nascuti in mai!

09.05.2000 - Alexandru Mihai - iuliiuli
13.05.2000 - Antonia - oanagabriela
15.05.2000 - Maria Andreea - Bobita
15.05.2000 - Felicia Simona - kro
23.05.2000 - Marius - gen68


Cu drag, Mihaita si mami Mihaela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Noi o sa incepem tenis de joi la clubul Steaua!!!

Abia astept .... dupa 2 saptamani ... vom sti sigur daca ramanem sau nu aect sprot. Sper sa-i placa si sa faca fata!

Abia astept sa-i pun la vara o fusta scurta sa se vada chiloteii



5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Rosalinda si Diana-Florina, bine ati venit ! Sunteti si voi pe lista, acum !
Andreia, in sfarsit am reusit sa vad pozele, ca de cand te bateam la cap ca link-ul acela nu e bun !
Dragi mamici, ne apropiem de un nou capitol. Este cineva care vrea sa preia lista si sa se ocupe pe mai departe de ea ?


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48120" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna, am intrat doar atat cat sa va zic

La multi ani!!!!

sa va fie copilasii sanatosi, si sa aiba parte de o copilarie fericita!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pantera28jp spune:


Buna !Ma puneti si pe mine pe listuta?
RONY 2001 ianuarie 26 Japonia
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani! pt toti copilasii, azi, de ziua lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by Pantera28jp


Buna !Ma puneti si pe mine pe listuta?
RONY 2001 ianuarie 26 Japonia
Va multumesc!



2001 sau 2000? Te intreb, dar nu pt ca nu ai fi bine venita la copilasii nascuti in anul 2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MLDiana spune:

A fost ziua copiilor?Atunci "la multi ani" sa cresteti mari alaturi de parinti

Lidia ,Tiara si David D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pantera28jp spune:

Andreia...2001 but never mind voi deschide alt subiect cu copii nascuti in 2001 .Scuza-ti deranjul!

Mergi la inceput