Copii nascuti in 2000 (02)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonaflo spune:

Scuza-ne am gresit noi in loc de nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani!

20.03.2000 - Alex - iuliacm(web)


sa cresti mare, sanatos, fericit!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

simonaflo, scuze si bine ati venit ! Imediat veti fi si voi pe lista !
La multi ani, Alex ! Petrecere frumoasa si daruri pe masura !
iuliacm, felicitari ! Sa va traiasca si sa va bucure mereu sufletele !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45484" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Salutare tuturor !
Urmaresc de ceva timp acest topic si m-am gandit ca ar fi frumos sa figuram si noi pe lista: Felicia Simona - 15 mai 2000

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani!!!!!

07.04.2000 - Isabel - tonic


5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

Buna tuturor!
Ne vrem si noi pe lista, suntem nascuti pe 17 iunie 2000, Alexandru ne cheama...si cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

kro cu Felicia Simona si axxa cu Alexandru, bine ati venit ! Va trec pe lista, imediat !

Isabel
Sa fii sanatoasa si fericita, sa ai o copilarie ca-n basme alaturi de parintii tai !
tonic, felicitari !
Sa va incante mereu sufletele, zana voastra !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46837" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmi spune:

Buna, mamici si copii!
Vreau si eu sa va intreb, in afara de gradinita si plimbari prin parc, copii vostrii fac vre-un sport sau au vre-o pasiune?
Noua ne plac desenele, bineinteles, si ii plac luptele, cu tati, ca la sala nu l-am dus inca. Si as vrea sa inoate, la vara as vrea sa-l dau la curs. Ma tem, insa, ca nu se concentreaza suficient sau nu asculta de instructori si nu va avea nici un rezultat.
La virsta asta cit sunt de cooperanti copii? Al meu nu prea este, ce-i drept, este un pic rasfatat, dar se si plictiseste destul de repede.
Cu drag, Mihaita si mami Mihaela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

singurul sport pe care l-a practicat Oana au fost 10 zile la ski....
speram noi ca am pus bazele, la anul vom aprofunda.


Vara asta as vrea sa inceapa tenis si am ramas restantieri de anul trecut cu innotul. Dar daca imi iau carnetul sper sa imi respect programul, sau poate da dumnezeu sa gasesc o doamna care sa ma ajute... A si va continua lectiile de limba engleza cu profesoara de anul trecut- tot membru DC, cu care abia astept sa ne revedem!!!

Si la noi ca peste tot e o problema cu desenele, raul trebuie taiat de la radacina... se face frumos afara asa ca nena de la cablu isi va lua liber

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Multumim pentru urarile de "Bun Venit" si "La Multi Ani !" pentru toti sarbatoriti lunii aprilie .

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Mergi la inceput