Copii nascuti in 2000 (02)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Evi si Eric, bine ati venit ! Sunteti si voi pe lista !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43549" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Bine v-am gasit si la toti copilasii si toate mamicile de-aici. Eu sunt Vicky, mamica lui Dani(Andrei Daniel), nascut pe 24 noiembrie 2000! Cu ocazia asta il felicitam pe Alexander, care e in aceeasi zi si si lui mamica Ocebine. Dani are 1,15 cm si 25 kg, un Dennis - pericol public in devenire! Isi adora fratele de 16 ani (probabil din cauza ca il mai lasa la calculator cand si cand). A fost la gradinita dar a luat o pauza (de astm bronsic, din pacate), vom merge iar din toamna si sper sa-i placa, de data asta. Va pupam!


Vicky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Buna!Mai primiti un nou membru pe lista? Numele meu este ALEX si sunt nascut pe 8 decembrie 2000.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Vicky si Dani, Andreea si Alex, bine ati venit ! Va trec pe lista imediat ! Cand aveti album foto, dati de stire sa-l trecem si pe acela !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43549" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Am intrat sa va salut si sa urez bun venit noilor capricornutzi!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claza spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

Buna!Mai primiti un nou membru pe lista? Numele meu este ALEX si sunt nascut pe 8 decembrie 2000.

andreeat


Bun venit! Alex al tau e nascut in aceeasi zi cu Ilinca mea
Sa-ti traiasca si sa creasca mare si frumos!

_
iaca si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliiuli spune:

Buna sa va fie ziua, mamici si copii!
Nu stiu daca va confruntati cu aceeasi problema vreunii dintre voi caci la noi reprezinta o mare provocare...privitul la desene animate!!!
Ne-a innebunit pur si simplu, nu vine sa manance ca pierde desenele, nu se mai joaca cu nimic desi are gramezi de jucarii, nu mai face nimic altceva de teama sa nu piarda desenele care urmeaza...
Asa ca i-am scos un canal de desene, iar zilele acestea il scoatem si pe al doilea, desi se roaga cu cerul si cu pamantul de noi sa nu vina nenea de la cablu si sa-l scoata . Si are doar 4ani si 10 luni!
Oare procedam bine? Voi va confruntati cu asa ceva?




iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaflo spune:

Si fetita mea s-ar uita tot timpul la desene si trebuie sa-i dau de mincare in camera sa nu le piarda si in plus si-a insusit tot felul de expresii ca de exemplu:ciudatule , mata fricoasa si narotata etc.mai ales de pe cartoon.I l-am si scos dar am cedat si l-a recapatat.Nu stiu ce solutie sa iti dau ...va veni primavara si vor iesi la joaca pe afara....(Oana are 4 ani jumate).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miruna Enescu spune:

Fetelor, eu am scapat de desenele animate. De tot. Nu poti sa scapi un pic, e ca si cu fumatul. N-a mers cu doar o ora sau doar desenul asta. Dar a mers cu: gata, de azi inainte, doar casete video. Eu am avut si 2 avantaje: 1) Stefan (4 1/2 ani) are un frate de aproape 6 ani - deci are cu cine se juca oricand si 2) intr-un an au dat (cred ca de Craciunul din 2004) un maraton Scooby-Doo - si unele episoade erau noi, probabil gandite pentru copii mai mari, asa ca cel mare a avut cosmaruri vreo 2 saptamani si am zis - gata, s-a terminat. Si de atunci - 0 desene animate (doar cand ii las cu bunicii mai scapa, dar asta e rar).
In schimb, am facut abonament la British Council (e destul de scump dar merita) - acolo au kituri = casete video + carti de invatat limba engleza. Vor desene animate? - le pun dintr-astea.
Si petrec ingrozitor de mult timp pe post de televizor: sunt campion la Piticot, puzzle si colorat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaflo spune:

Te rugam Anina trece-ne si pe noi pe listuta ca nu stim ce s-a intamplat nu suntem simona cu Oana(25.08.2000).Multumim mult te sarutam.

Mergi la inceput