Copilasi din 1998

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabrielat spune:

E strigator la cer ce se intampla in unele gradinite. In primul rand de ce nu vorbesti cu ingrijitoarea care l-a lovit pe baietel? Eu zic sa vorbesti si sa o ameninti ca faci reclamatie. Pe urma sa vorbesti cu directorul gradinitei.
In ce priveste faptul ca sunt obligati sa manance tot din farfurie se intampla si la gradinita unde e baietelul meu. A fost si el fortat sa manance tot dar a vomat si de atunci ce nu-i place nu-l obliga sa manance. Mancarea la gradinita este buna dar sunt mancaruri care nu-i plac si deci nu le mananca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

07.12.1998-- Diana-Elena La Multzi Ani, multa sanatate si o viatza plina de noroc si impliniri....
OK Fetelor atunci cand ajungetzi la pagina 10 a subiectului o sa deschid altul si o sa postez lista la inceput, acolo va ramane si va foi varianta a doua..o voi actualiza o dat ape saptamana sau mai des daca este cazul. O zi buna si multa sanatate.
PS: Daca doritzi voi sa va ocupatzi de lista cand incepe subiectul urmator luatzi-o in primir eca nu ma supa.


Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

nu stiu cum de ati inteles ca nu as fi facut ceva. am facut......de era sa o omor si nu alta....o singfura data daca mai aud o plangere in grupa lor.........o beleste sa ma iertati.
NU ESTE VB DE EDUCATOAREA COPIILOR CI DE ADMINISTATORA GRADINITEI CARE DE FAPT SI DE DREPT NU AVEA CE CAUTA ACOLO.


eu stiu ce am de facut, dar va intreb si pe voi mamici dragi, cum ati proceda daca ati pati asa ceva, nu pentru prima oara??...





SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

14.12.1998-- Alexandra-Rebecca La Multzi Ani, multa sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintzelor

Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Te pupam Gabriela, n-ai mai avut rabdare pana maine sau ai vrut sa fi tu prima???
N-a ca ma roade curiozitatea,ca deh...,sunt femeie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Cary am vrut sa fiu prima, si nu shtiu daca maien voi ajunge aici, ami bine mai repede decat mai tarziu... maine am zi de cumparaturi (cadouri de criaciun la vecini, ei sunt pe lista maine si am terminat cu totul). La Multzi Ani inca o data
Sarbatori fericite la toata lumea


Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciufulici spune:

La multi ani Alexandra Rebecca si cat mai multe cadouri de ziua ta! Draga Cary , sa va traiasca Alexandra si sa va bucurati de ea.

Cu drag 2xCiufulici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Multumesc fetele,multumesc ca v-ati gandit la Rebi,sa va traiasca si voua puii si sa va aduca numai bucurii!

tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielat spune:

La multi ani Alexandra Rebecca, sa ai noroc in viata, sa aduci bucurie la parinti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

fetelor au avut serbarica la gradi si a fost super .
am pus pozulici in albumelul nostru daca vreti sa le vedeti.

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze


Salvati-l pe Mihaita!
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38225

Mergi la inceput