Copilasi din 1998

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Eu cred ca-i cam devreme sa faci inscrierea de pe acum,recunosc ca este o scoala de prestigiu si foarte cautata,dar TOTUSI perioada de inscriere trebuie sa fie prin MAI sau IUNIE!
Ma intreb daca nu trebuie SPAGA???ca sa ajungi acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

ba da trebuie spaga maaareeee, dar macar sa am cererea depusa. Nu este devreme, pt. ca am o vecina care anul trecut in Martie a vrut sa-si inscrie fetita acolo si i s-a raspuns ca este cam tarziu, dar cu "pachetelul" de rigoare s-a mai putut face ceva . Deci Mai - Iunie, cred ca este extrem de tarziu. Oricum, eu vreau sa fiu sigura ca prind loc acolo .
In legatura cu cererea, nu stie nimeni nimic? Ea mi-a spus cam cum trebuie facuta, dar cica nu mai stie sigur ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

salut fetelor.
revin in sfarsit printre voi.

multumesc in primul rand pentru urari.
dupa cum stiti ne-am tot distrat.......

acum sunt un pic raciti amandoi.....

theo este foarte incantat de tot ceea ce inseamna UNIVERS,PLANETA TERRA, ii plac artele plastice , dansul sportiv in primul rand latino, si engleza.

imi pune o gramada de intrebari.......mami de ce va disparea pamantul?etc......sunt multe pe care in acest moment nu mi le amintesc.voi ce mai faceti, ce mai ziceti?
mi-ati lipsit enorm.

va pup pe toate, va imbratisez cu mult drag puiutii,

numai bine

DUMNEZEU este acolo sus pentru fiecare dintre noi.

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Hop si eu(cam rar).Lista de la inceput nu este completa.Gabriela, te rugam pune-o tu pe cea corecta si completa(e pe undeva...).
Multumim.
Revin si eu cu povesti despre cavalerul meu.

Catalina, ROBERT CATALIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Cine doreshte pe lista sa anuntze printr-un PM daca este graba mare. Pt eventualele gresheli imi cer scuze si le corectez care cum le vad.

Total copii: 26

- fete - 14
- baieti - 12

Ianuarie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9951" target="_blank">Vio.N--Ioana--13.01.1998

Februarie

Martie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3327" target="_blank">katalina--Catalin-Ionut--04.03.1998(web)
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9002" target="_blank">geut--Mara-Elena--07.03.1998(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=geut" target="_blank">web)
3. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7973" target="_blank">ocebine--Nick--07.02.1998(web1,web2)
4. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3521" target="_blank">IOANA98--Ioana--25.03.1998
5. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=563" target="_blank">alexa--Alex--28.03.1998

Aprilie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=116" target="_blank">GabrielaG--Octavian-Mihai--17.04.1998

Mai

Iunie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7759" target="_blank">giorgiana.david--Ioana--20.06.1998(web)
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=4927" target="_blank">otau--Vladut--27.06.1998

Iulie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9964" target="_blank">acinorev--Tudor-Stefan--03.07.1998
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=47" target="_blank">Roxane--Carla-Alexandra--06.07.1998
3. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11597" target="_blank">Ruxel--Alexandra--09.07.1998(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Ruxel" target="_blank">web)
4. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6323" target="_blank">elenacristina--Maria & Teodora--15.07.1998
5. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5657" target="_blank">gabrielat--Adrian--18.07.1998(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=gabrielat" target="_blank">web)

August
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10761" target="_blank">adididi--Iustin--03.08.1998
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=67" target="_blank">Ortansa--Maria--14.08.1998(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Ortansa" target="_blank">web)

Septembrie

Octombrie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2705" target="_blank">crenick--Vlad-Stefan--09.10.1998
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=240" target="_blank">Adriana_MS--Alexandru-Flavius--10.10.1998(www.geocities.com/adrflav" target="_blank">web1,www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adriana_MS" target="_blank">web2)

Noiembrie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6825" target="_blank">mamicaluitheo--Theodor-Mihnea--04.11.1998(web1,www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=6825&cid=4402" target="_blank">web2)
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10911" target="_blank">UritescuClaudia--Andrada--09.11.1998
3. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1433" target="_blank">ange--Maia-Ioana--16.11.1998(web)
4. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=257" target="_blank">alina_antoaneta--Andreea--23.11.1998(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=alina_antoaneta" target="_blank">web)

Decembrie
1. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3482" target="_blank">ciufulici--Diana-Elena--07.12.1998
2. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1678" target="_blank">cary--Alexandra-Rebecca--14.12.1998(www.babiesonline.com/babies/r/ras2003/" target="_blank">web1,www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cary" target="_blank">web2)
3. www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1859" target="_blank">cl--Alexandru--21.12.1998www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=cl" target="_blank">web



Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

dragi mamici de generatia 98, n-am mai trecut de mult pe la voi dar ne-am mai intalnit prin alte locuri. m-am gandit sa va spun ce mai face tudor al meu pentru ca ne apropiem de finalul primului semestru. l-am dat la scoala desi nu avea decat 6 ani si 2 luni in septembrie dar a fost alegerea lui.
invata bine si este foarte sarguincios. s-a schimbat capital. din neastamparat si neatent a devenit opusul, mai ales la scoala. totusi este cam lent. ramane mereu ultimul la scris, la colorat. speram sa eliminam acest neajuns.
cam asta e! sunt mandra de puiul meu din clasa I si multumesc din suflet dnei invatatoare pentru tot ceea ce face pentru copilul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Alegetzi care din cele doua versiuni ale listei va place si vretzi sa o pastratzi, cand incepetzi subiectul urmator va fi postata la inceputul subiectului si nu o mai tot tarai dupa mine din fiecare pagina in pagina, acolo se vor face toate modificarile.
O zi buna si multa sanatate la toata lumea


Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Gabitule a doua varianata mi se pare mai "atragatoare"

pupici multi

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Sunt socata si intrigata.
luni, la masa de pranz a puilor - la gradinita - au stat ca niciodata amandoua asistentele si.....curios administratora gradinitei. la felul 2 au avut langa fripturica salata de sfecla, salata pe care theo nu o mananca.
ce credeti ca a patit...in primul rand i-a obligat sa termine si ultima bucatica din farfurie, iar theo al meu a primit o palma in cap pt ca este tare neascultator.in ceea ce a privit mancatul sfeclei.

am zis ca innebunesc..am mai avut showuri la gradinita cu o ingrijitoare care l-a batut pe florinel, in vara (fara sa fie vina lui ).......si vad ca tot nu s-au invatat minte.....
eu stiu ce am de fac\ut, dar va intreb si pe voi mamici dragi, cum ati proceda daca ati pati asa ceva, nu pentru prima oara??


va pupacesc pe toate si pe puii vostri scumpi.



SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!

Cu dragoste

Andreea mami lui Theo & Florin poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Andreea scumpo,cand e vorba de puiul meu,sunt mai mare decat LEUL!!!,asa ca in prima faza ma adresez DIRECTOAREI,daca se repeta si a-II-a oara, ma adresez MIN.INVATAM. si nu ma las pana cand persoana respectiva"NU dispare din peisaj".

Altfel schimb gradinita!

DE CE sa il oblige sa manance TOT,daca nu mai poate,daca nu ii place,sau nu se simte bine copilul!!!

Mergi la inceput