Hipospadias(11)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Si eu gata, trimis mesaj.

Suntem la munte, la Bran, voi scrie mai rar, dar va urmaresc. E cineva prin zona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Roxana draga, eu sunt la 30km :-), p-aicea locuim ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Roxana, eu vreau doar sa te indemn sa viziteti si cetatea Rasnov, la iesire din Brasov spre Bran...merita...noi am fost la sfarsitul lui august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am fost azi in centru, unde-i castelul. In castel n-am intrat ca am mai fost de nu stiu cate ori, Oana a mai fost de 3 ori( cu mine, in tabara si in excursie), iar Ana a mai fost cu noi, e drept ca acum 4 ani dar anul viitor va merge cred in tabara aici si-l va vedea iar.

Am fost si la Vila Bran, s-a schimbat mult fata de acum 4 ani, e frumos, am zis ca intru pe adresa lor sa vad preturile.
Apropo de preturi: ptr copii 20 minute de calarit costa 30 lei. Sa se plimbe toti 3, cred ca-mi da si calul in banii aia

Cetatea Rasnov n-am vizitat-o niciodata, sau daca am fost cand eram mica nu mai tin minte, ne oprim duminica , cand vom pleca.

Corina, ma gandeam la voi , aici unde stam noi am aflat ca pe nepotul gazdelor il cheama Andrei si are 4 ani. Ma gandeam daca sunteti voi, dar dupa aceea m-am gandit ca in Brasov sunt multi Andrei de 4 ani, ar fi prea mare coincidenta. Deci....ai soacra care sta in Bran( mai exact in Predelut) si veniti aici maine? Nu stiu daca mai intri sa-mi raspunzi, dar aflu eu maine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Roxana, n-am soacra la Bran..., e la BV si ea...chiar era mare potriveala. Si pe urma, Andrei al meu are imediat 5 anisori :-)
Chiar as da o fuga maine sa te vad, dar sincer nu cred ca am cand, sambata e de alergatura, curatenie, cumparaturi, mancare...stii cum e.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Corina, nu-i nimic, cu alta ocazie.
(apropo, nepotul respectiv are 4 ani si jumatate, deci pe aproape)

Ati urmarit la stiri, ce-au spus astia, incepe scoala pe 14 septembrie sau nu? Asa am un chef sa incep scoala... mi-ar conveni sa inceapa pe 24( sau cand au spus astia, nu mai stiu) .

Emilia, sunteti gata, ati cumparat rechizitele, sunteti pregatiti?
Noi le-am luat de vreo 2 saptamani, nu pot sa sufar sa alerg atunci, in aglomeratie si sa cumpar ce mai ramane. Dar eu, cel putin, nu-s pregatita.....n-am niciun chef, mai vreau vacanta(parca nici cand eram eleva nu-mi doream asa de mult vacanta)

Cristidogaru, ce mai faceti, cum e cel mic?

Crisandy, voi?

Roxxy, ai nascut? Te urmaream la burtici, dar in ultimul timp n-am mai intrat pe acolo ca n-am avut timp.








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monituta spune:

Filofteia, Roxana, multumesc pentru raspunsuri!
Acusica scapam si noi de asta!
Nicole, mult noroc si numai bine puiului tau si putere tie!!

Mami de gemeni: Oana si Tudor, 27.09.2007.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theooo spune:

buna
ieri am fost la policlinica la dr basca la control si ne-a programat tot pe 15 sept pt operatie.
nicole sper sa ne vedem acolo. bafta multa !
ce sa va spun, ieri a fost o nebunie la cabinet. ne-am dus pe la 13.30, erau deja liste facute, m-am inscris a 32 si am intrat la 7 seara la dr.era acolo dr niculescu si andriescu.......cred ca era toata suita.
multi copii cu probleme, poate chiar prea multi.
i-am taiat si motul lui bebe.......acum suntem "baietel".
va pup si sanatate multa copiilor vostrii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Theooo, multa bafta! Sa va ajute DD sa fiti bine

LA MULTI ANI Mariilor, Marinilor...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:



Roxxy, felicitari ptr grasunica Maria, sa creasca mare , sanatoasa, desteapta si frumoasa, la fel ca si fratiorul ei, sa va bucurati de amandoi! Tie iti doresc sa te refaci repede dupa operatie.

Mergi la inceput