MONTIGNAC (110) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Neata!!
Dupa sarmalele de ieri am fix 70.



Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Si am pus si o poza noua pe 4shared ca sa vedeti cum arata la 70.


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Neata!

eu ma antrenez de doua zile pt dieta asta, dimineata 66.2kg , as vrea sa ajung la 60kg, mai putin nu, ca arat rau sub 60 , dami-am inceput ziua cu o greseala, adika iaurt o% cu cereale, scrie pe punga integrale, da au ceva fulgi de porumb si cam multe fructe uscate.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

M-am cintarit de dimineata. Rezultatul e dezastruos, dar nu-mi pare rau. Am mincat absolut de toate de craciun si anul nou…si cartofi si orez clasic si prajituri si cico la greu si piine cu carul, sucuri acidulate si dulci, fructe la orice ora din zi…asa ca am +4 kg. deci, incep concursul de la 82 kg. sint sigura ca voi reusi sa ajung pina in 23 februarie la 75 kg. iar apoi, pina la vara la 70 kg, care e targetul meu final.

Andanii, la mine e mult mai grav, dupa cum vezi!

Olim, super ideea cu carnetelul. Pt mine forumul asta tine loc de carnetel. Cind am tinut prima data monti am avut si eu o agenda in care mi-am notat tot ce am mincat si cit sport am facut. Atunci faceam aquagym de doua-trei ori pe saptamina si aerobic de doua-trei aori. Acum n-am mai facut nimic…e greu cu bebe…

Alinam, bine ai venit! Si spor la slabit. Intr-adevar, daca tii corect asa se duce, un kil pe saptamina. Asta e media. Sa nu te sperii, s-ar putea sa dai mai mult intr-o saptamina iar in alta sa nu slabesti deloc. Dar pe medie e f bun regimul asta de viata. Las’ ca nu e mare abaterea! . Nu renunta.

Ele, hai in fiecare zi la povesti! Si daca esti off-topic. Ca noi nu ne supraram! Asa-I, fetelor?

Ani, Vali, Ymca?



Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Buna dimineata si La multi ani. Sa fiti sanatoase, multumite si fericite. Aoleu ce dezmat a fost de sarbatori....am facut niste cozonaci cu mac dementiali (norocul incepatorului cred) pe care i-am mancat aproape singura - ai mei nu servesc.

Asa ca musai intru si eu in concurs. Ma cantaresc maine de dimineata si trimit coordonatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ele, am vazut pozica. pai, fataaaa, arati foarte bine, fataaaa!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am vizionat si eu pozicile ....
ele draga , arati foarte bine
androix am vazut si pozicile tale cu piticii ... sunt niste frumosi , sa-ti traiasca

bun venit fetelor noi ....
olim hai la raport
moana te astept maine cu datele

o sa pun si eu niste pozici de acuma , recente , sa va uitati si sa va minunati

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Dupa rasafatul cu papa la chinezesc de ieri io zic STOOOOP!

Andanitzo la mine trece 70,5kg

Sper sa ma tin de cuvint.

Va pup.Revin

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

buna dimineata!

am scris un mesaj lung care a disparut in ultima clipa

permiteti deci sa raportez, azi 5 ian 2009, ora 08.30 greutatea mea este 81.8kg.

camara este goala, frigiderul este gol, deci unde sunt toate alimentele: dupa cum scrie mai sus, la mine-n burta.

astazi am zi de cumparaturi: wassa, iaurtel, pui, ciuperci, pomelo, salata verde, ton, fructoza (ca poate invat sa fac si eu un desert monti).

mai mi-e pofta de ceva: pasta de masline cu paine. am voie? sau e interzisa combinatia? poate-mi spuneti si mie ca sa nu mai caut.

dragi fete, de azi inainte sa nu mai intrebati daca intru la concurs sau nu. orice concurs incepe, va rog sa ma treceti pe lista by default

target de ziua mea: 69kg (deci cate 2.1kg/ luna, pana la final de mai)
target de vara: 66kg si celulita free

acum 4 ani m-am lasat de fumat intr-o zi de marti 23 ianuarie aruncand un pachet de tigari de-abia inceput; n-am asteptat sa vina ziua de luni, n-am asteptat 1 februarie, n-am asteptat sa termin pachetul deja inceput. asadar mi-am invins dependenta foarte rapid si fara suferinte majore...sper sa reusesc si cu dulciurile tot asa...sa le ucid dintr-o data

Sus silueta!!!Jos kilogramele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Andanii, pai tu te vaiti de 2 kile? Uite la mine si la Anca: 4! Ca m-am decis si eu sa-mi stric ziua si m-am suit pe cantar. Mersi ca te-ai uitat la poza cu piticii mei, daca mai vrei uitati www.dropshots.com/costinesti2008" target="_blank">AICI si poze si filmulete.

Nu stiu in ce tabel, da scrieti-ma si pe mine undeva ca am iar 85 La concurs nu ma bag inca, mai am salata, piftie si alte nebunii pe care nu le pot manca fara paine. Dar dezmatul nu mai poate dura mai mult de cateva zile... Oricum la mine dezastrul tine de ceva vreme, cam de la inceputul lui decembrie. Pana la urma nu e asa de rau daca stai sa te gandesti

Ele, si eu zic ca arati foarte bine Ai mai margelit?


Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput