MONTIGNAC (110) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Fetele eu stiu ca sunteti amabile dar eu si la 48 ma plangeam de grasime deci sunt si cu multi pitici la mansarda. Dar oricum 70 la 1.70 e mult. Imbracata dau bine dar goala....
Andreea am mai facut cate ceva sunt la semnatura. Dar astept azi coletul ca am niste modele care nu le pot face cu nisip de 2 mm si astept de 4 mm.
Si sa fiu on topic...mi-am facut ghebe cu usturoi si ou batut, e monti nu???


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ele, vazut! Mai, da ce prolifica ai fost Eu somez dinainte de craciun, de cand am lut copiii mai exact, nu pot sa margelesc cu ei si pace. Ar insemna sa-mi imprastie toata materia prima, e suficient cate margele pierd si singura pe sub mobile. Maine ii duc la socri ca incepe Filip gradinita si sper sa mai apuc si eu sa margelesc, desi slabe sperante ca incep o perioada grea, vine sesiunea peste mine

Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Ele, vazut! Mai, da ce prolifica ai fost Eu somez dinainte de craciun, de cand am lut copiii mai exact, nu pot sa margelesc cu ei si pace. Ar insemna sa-mi imprastie toata materia prima, e suficient cate margele pierd si singura pe sub mobile. Maine ii duc la socri ca incepe Filip gradinita si sper sa mai apuc si eu sa margelesc, desi slabe sperante ca incep o perioada grea, vine sesiunea peste mine

Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia


Pai sa iti zic cum margelesc eu cu Denisa?? Are cutia ei cu margele mai mari si are o bucata de sarma siliconata si tot le pune pe ea. Binenteles ca si eu si ea dam pe jos dar eu zic ca totusi pot margeli cu ea.Numai ca tot ce fac e pt ea...asa zice ea..sunt ale mele mami , nu??? asa ca toate sunt ale ei.


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Eu vreau sa vina Vali ca eu cu ea ne mai dadeam in "barci" cu abaterile. Valiiiii, unde esti???
Plus ca mi-e dor de Melany, nu a mai scris de mult...ori e deja slabutza si sexy si ne-a uitat??


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ymca pot sa pun 82 in loc de 81.8 .... e tare greu sa calculez cu virgula tot timpul ... e ok ??? sau punem 81 ... pun si targhet final 66 da?
sanse targhet final 60??
androix targhet final 70?
ele targhet final 60 ??? .... la 1.70 ai tai vei avea greutate de miss, acuma esti normala zic eu ca atati super bine

o sa incep capitol nou si pun tabel normal cu noile date .... spunem start si fiecare saptamana functie de ce raportam stabilim floricelele functie de kilogramele date jos

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

AVETI CAPITOL NOU

AICI

Sa incepem anul in forta , hotarate peste masura, cu o ambitie de neimaginat

va pup pe toate

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput