MONTIGNAC (110) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Azi termin si eu ce mai am prin frigider si prin camara...acum imi fac orez cu lapte...sa-mi fac damblaua...
miine dimineata va astept cu cintareala...
sa vedem cit o sa pot sa fiu de cuminte...in 10 il serbam pe stefan cu toata familia, deci sigur va fi o zi cu abateri...de-ar fi singura!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

si la mine la fel ca si la anca ... ultima zi de dezmat .... acuma mananc ultima felie de tort ... doamne da bun mai e ..... savurat la maximul posibil .....

maine dimineata cantareala si raportul da fetele ??? va astept .

acuma fac pentru maine supica cu taitei integrali , mancarica de mazare congelata cu marar si smantana o sa adaugam cand papam sau iaurt si ceva carnita de pui fiarta asa cu condimente .....

va pup pe toate

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
de maine vin si eu la raport, acum imi pregatesc caietelul unde am sa notez totasa paote ma ambitionez.
va pup pe toate si va doresc o dumincia excelenta

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Ziua buna, primiti un nou recrut? vreau si eu, am mai tinut dieta asta acum multi ani cred ca vreo 6 saptamani dupa care am aflat ca sunt gravida si am lasato balta, atunci stiu ca slabeam 1kg pe saptamana, acum sa vedem, am studiat zilele astea sa imi aduc aminte ce am voie sa pap si gata m-am hotarat asa ca maine dimineata ma cantaresc si raportez.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinam

Ziua buna, primiti un nou recrut? vreau si eu, am mai tinut dieta asta acum multi ani cred ca vreo 6 saptamani dupa care am aflat ca sunt gravida si am lasato balta, atunci stiu ca slabeam 1kg pe saptamana, acum sa vedem, am studiat zilele astea sa imi aduc aminte ce am voie sa pap si gata m-am hotarat asa ca maine dimineata ma cantaresc si raportez.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)



Cum sa nu te primim??? Si uite pentru ca ne cunoasteam sub toate formele ma abtionezi sa slabesc mai mult ca tine.
Si urmareste ce zic fetele pe aici ca ele sunt in 90% din cazuri in topic si eu 90% pe langa.


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

alinam bine ai venit in gasca si spor la slabit
ele, sunt prezenta si eu la concurs
deci de maine incepe lupta cu kilele

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

alinam bine ai venit in gasca si spor la slabit
ele, sunt prezenta si eu la concurs
deci de maine incepe lupta cu kilele

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex



Olim maine deci suntem multe la start.
Dar stiu ca tu ai mai dat pe la noi (sper sa nu gafez)
Sa fim cuminti si sa ne facem sexi si frumusele.


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

am mai dat, da mai mult am citit decat am scris, insa de maine spun prezent

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Olim din dorinta sa vad de ce ai avea nevoie de dieta am vazut un baietel scump foc si imbrac in alb zici ca e karatist.
Sa fie sanatos si sa creasca mare!!


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

5 ianuarie ....... de azi cuminti da ??????

m-am cantarit, mi-e si rusine sa declar cat am .... pentru doua saptamani de dezmat am +2kg ....deci frumoasa greutate de 77 kg rusine sa-mi fie , asta este rezultatul ciocolatelor, cozonacilor, prajiturilor de tot felul

asta e .... de azi gataaaaaaaa, inainte la lupta cu kilogramele .....targehtul meu este ca pana in luna iulie sa ating 65 kg , deci va trebui sa slabesc 12 kg in 6 luni , rezulta 2kg pe luna .... este lejer , teoretic ... sa vedem de ce-s in stare


haideti fetele la raport ... punem o noua data de incepere ???? ce ziceti ????? pun data de azi 5 ianuarie ok ????

deci :
andanii: 77 kg

mai departe ?????????? haideti fetelor , curaj , cantariti-va si declarati aici sa fac tabelul

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput