Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Eu ma gandesc la faptul ca mi-am cumparat cu costum negru superb, nr.36 si imi vine turnat, deci nu este loc de nici o prajiturica pe...fund

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

36 ???? Pai io-s intre 44 / 46. Uliuliu cit mai am pina sa te ajung!!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Mie mi-e groaza ca vine Craciunul (unde o sa bag ) si Revelionul (unde o sa pling )

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

io'st 38....36 I'm comiiiiiiiiiiiiiiing.
Joi ma duc la taebo, asa ca de revelion o sa bag o friptura in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

si mai vreti sa slabiti????

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


nu's ce-i cu mine dar de 2 saptamani bolesc la greu. intai sinuzita, antibiotic, mancat numai aiurea, acu' s-a complicat, am scapat de puroi am dat in pneumonie, alt antibiotic, ma doare intr-una stomacul, nici pomeneala de dieta, nici macar de mentinere.
abia ma tarai pe picioare intre casa si birou, mananc ce pica, de regula sandvisuri, asa ca s-a pus partial inapoi...

dupa ce-oi scapa de boli (chiar nu inteleg de unde, ca o tin de cateva saptamani!) revin la regim...

hai macar voi, pe baricade!


Semneaza www.petitiononline.com/laredout/petition.html" target="_blank">Petitia LA REDOUTE !!!



Marc 2 si Ianis 4 - Poze cu muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

acum nu ca as vrea sa hulesc regimul dar cred ca este oricum un efort pentru organism care e ceva mai expus la raceli si alte alea.
Acum doua sapt m-am pricopsit cu o conjuctivita virala prima data in viata mea si primul tratament de mi l-a dat dr a fost sa mananc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

36 ???? Pai io-s intre 44 / 46. Uliuliu cit mai am pina sa te ajung!!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor



Misha, poate nu coincid numerele, pe eticheta scrie: USA 6, UK 10, EUR 36. Costumul e adus din Germania.

Diana, chiar ma intrebam ce mai faci, iti doresc multa sanatate.

Marina, nu stiu daca e vreo legatura, dar eu am racit de doua ori de cand tin regimul. Bine, eu nu sunt o persoana prea rezistenta, abia dupa ce am luat 3 ani bronhovaxom am inceput sa nu racesc des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Nu are nici o legatura dieta, indiferent cum se cheama ea, cu raceala.
La Scarsdale sint destul de multi antioxidanti, asa ca nu cred ca asta sa fie cauza.
Exemplu: eu am 20 de ani de cure si 9 ani de cind nu am racit nici cit sa-mi curga nasul, de febra, nu mai zic. Acum nu stiu daca este o coincidenta sau nu, dar acum 9 ani, cind am fost la soacra-mea (am mai fost de atunci! ) am stat acolo 2 saptamini (rezistenta, nu? ) si am mincat in FIECARE seara usturoi cu diverse mincaruri. Nu stiu daca e de la usturoi (desi stiu ca e unul dintre cele mai bune alimente contra racelii), insa eu de atunci nu am mai racit.

diana, ai grija de tine. Nu ai putea sa-ti iei un concediu, macar de o sapt? Te-ai pune pe picioare mai repede. Sanatate multa!

danamiha tu esti o draguta , insa nu tine . Chiar e 36!



www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

10 UK e 38...

Mergi la inceput