Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

offf Misha, hai cu batul pe fetele astea ca ce vad eu aici...una nu e cuminte .

Le tragem de maneca ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

avem nevoie de multe din alea misha,a sa ca mobilizarea, de maine dimineata toata lumea la raport, nu uitati ca sarbatorile is aproape si vrem sa fim
va doesc o zi excelenta tuturor, eu apar mai tarziu ca dimineata suntem la oras

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex


Olim, te-am pus in lisuta....asa ca hai ..MOBILIZAREAAAA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

slabiti slabiti? Eu am dat-o in bara cu mentierea drept care m-am ales cu doar -1 dupa prima tura (in care reusisem sa dau jos vreo 3 kg). A aparut Christmas Tuborg...o nebunie, ar tb sa ma concentrez si eu

Marina

Marina, pai tocmai tu care ai salvati subiectul ....hei....

Ia sa vedeti ce ies eu cu batul la interval pentru toate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Io am nevoie de , recunosc!

Zau ca nu stiu de ce: ma trezesc dimineata cu chef de dieta, beau cafeluta, papicesc grefu' si gata, pina aici!
O fi astenia de toamna? Zic de 1 saptamina ca ma mobilizez, insa gasesc la motive de ma mir si eu de unde le scot.
Hai ca au fost 2 donari de singe intr-o sapt, ceea ce nu e normal (minim 70 zile intre ele ar fi trebuit), dar chiar asa de greu o fi sa-mi revin? E posibil si asta, sa simt nevoia de mincare, nu meaparat mai multa cantitativ, dar mai des.
Incerc, da' nu promit sa ma mai apuc o data, dar cu seriozitate.
Si macar de-ar fi grea dieta asta, da' nu-i asa, de asta nu ma inteleg!


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

deci de maine urmatoarele 2 sapt sunt la cura...nu am stiut-o pe aia cu o sec pe limba o viatza pe fund, culmea e ca nici nu sunt cine stie ce gurmanda.

cu cine ma tin de mana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Buna,
Vreau si eu sa slabesc. Am de dat jos vreo 20 de kilograme.... Am nascut acum 5 luni si alaptez inca. Pot tine acest regim ? Sau este prea devreme ?
Nu vreau sa-i fac nici un rau lui bebe.

Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

sincer daca alaptezi eu nu as recomanda regimul. Nu e extrem de restrictiv dar nici foarte usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Am mai slabit un kg, am 56

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris-gabi spune:

Buna dimineata,

Am intrat sa va multumesc pentru regim. Nu am avut incredere deloc ca am sa slabesc cu el asa ca nu am scris aici. Am fost foarte sceptica, avand in vedere ca am incercat o groaza de regimuri,pastile si am fost pana si la medic ca sa slabesc. Eterna poveste : slabeam 10-12 kg si in 6 luni le puneam la loc moment in care o luam de la capat.
Am inceput cu 81kg si am terminat cele 2 saptamani cu 76,5kg. De azi sunt la mentinere. Sunt foarte incantata.Am timut regimul exact cum este scris si m-au motivat povestile voastre din urma. Cand simteam ca o dau in bara intram si mai citeam un capitol. Asa am aflat ca trebuie sa beau minim 2 litri de apa pe zi ( eu am baut 2,5-3 litri)si sa incerc sa mananc ultima masa pana in ora 18,30.
Imi doresc sa ajung la 60kg asa ca am sa va urmaresc.Pentru perioada de mentinere am sa incerc sa mananc cam asa:
- dimineata: paine proteica prajita cu branza de vaci sau telemea, o jumatate de gref sau o mandarina si un pahar mare de ceai cu lamie.
- pranz: salata + carne slaba la gratar sau ou fiert + un fruct
- cina: lactate ca tare greu mi-a fost fara ele

Ce ziceti este bine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

cris-gabi, bravo! Felicitari!
danamiha, esti tare!

Mai fetelor, dati-mi si mie citeva pe spinare ca imi vine sa . Sa mor eu daca stiu ce am. Azi am mincat numai mere, da' parca vad ca odata ajunsa acasa, ma infig in frigider.

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput