Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

am lipsit putin de aici....am niste probleme in familie asa ca nu ma certati....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:



Si acum sa va fac o confesiune....eu taaaareeeeee mi-as dori sa ajung la 48 kg ca pe vremuri...

Insa nu mai am rabdare si nici vointa...cred ca creierasul meu nu mai "cupleaza" la cura de slabire...imi propun, incep dupa care cedez....

Poate ma certati voi mai des....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Brianamica, chiar ma intrebam pe unde esti Sper sa se rezolve cu bine problemele.
Eu daca ajung la 55 kg la 1,62 sunt f.f. multumita Acum am 57 kg si mai am o sapt de dieta din a doua serie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, sa imi fie rusine da azi nu am mai putut si am papat 200 de g de masline in saramura, la noi e zi de piata si numai azi gasesti
eu cred ca daca m-ati trece pe lista poate m-as de kilele mele.acum cand vine acasa sotul am sa il pun sa imi faca o poza sa vad ce"draguta" sunt.Poate asa ma ambitionez mai tare, ca vad ca nimic

is asa suparata dar fapta e consumata, a si am mai tras si 2 doze de cola nu ma pot lasa nici cum de ea din pacate.
va pup pe toate si va doresc sa ajungeti cat mai repede la kilele dorite

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Apai cred ca am dat si eu in "boala" ta, Briana. Nu ma pot concentra pur si simplu. Chiar nu stiu ce am. Am inteles: a fost ziua mea de nume, ok, am donat singe de 2 ori intr-o saptamina (nu e ok ca trebuiau 70 de zile intre, insa mai traiesc ), dar au trecut si azi ar fi trebuit sa o iau de la capat. Nu am putut, pur si simplu.
E de rau ca nu vreau sa ajung de Craciun o balenutza esuata pe la Sovata.
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ
TREBUIE SA MA MOBILIZEZ

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

No fetelor, ce facetiiii?
Eu ieri am papat ca la carte PLUS o cioco milka dietetica( in timp ce butonam la calculator, nici macar nu am savurat-ooooo) si inca ceva chestii cu fructoza, de o luna nu am mancat dulciuri, doar bomboane solano, asa ca nu ma certati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

danamiha, ce bine ca macar tu esti pe baricade.
uite acum noi avem nevoie de . clacare pe rupte!

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

avem nevoie de multe din alea misha,a sa ca mobilizarea, de maine dimineata toata lumea la raport, nu uitati ca sarbatorile is aproape si vrem sa fim
va doesc o zi excelenta tuturor, eu apar mai tarziu ca dimineata suntem la oras

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

slabiti slabiti? Eu am dat-o in bara cu mentierea drept care m-am ales cu doar -1 dupa prima tura (in care reusisem sa dau jos vreo 3 kg). A aparut Christmas Tuborg...o nebunie, ar tb sa ma concentrez si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sibip_2 spune:

rezistam nu? Ieri cadeau blugii de pe mine :). Inca nu m-am cantarit. Azi nu mai cad.. nu stiu de ce .. o fi ceata afara si s-au stramtat :)
Dar burta e clar mai supta. Poate unde e goala :))

Mergi la inceput