Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Mey fetele...harnicutze harnicutze.....

Eu sunt la un seminar in Viena si d'aia nu am intrat pe aici...am la hotel net dar sunt...obositaaaaa.
Promit ca maine ma trezesc mai dimineata sa incep alt capitol.

Scuzeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Misha, hai sa deschidem un user nou....sa zicem chiar "regimul scarsdale" la care sa avem acces amandoua...daca nu sunt eu..intri tu...si tot asa.

Ce zici ?????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:


mi-era dor de tine!!!!!


e ok ideea cu user-ul

hai ca-l fac eu si-ti trimit datele pe PM



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Gata! Insa AM UITAT DE MODERARE
o sa apara noul capitol dupa ce va fi moderat, asa ca nu am cum sa pun link-ul.

contul este scarsdale1 iti dau pe PM detalii



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

pina una, alta, am terminat si ziua de azi cu brio, insa miine am iar zi de fructe pina seara
o sa maninc portocale cu kiwi pina pocnesc

manechineleeeeeeeeee!!!!!! v-a luat vintul deja? Pe unde-mi umblati? Ia veniti la baba la raport ca altfel



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

MULTUMESC MODERATORILOR PENTRU PROMPTITUDINE!

Drept pentru care AVEM CAPITOL NOU!!!!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput