Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

bravo tie!

Frigiderul meu inca arata a "camera comorii", azi am aruncat ultimele sarmale si multe alte chestii da ce ma fac cu sacosa de dulciuri? hehehe au grija baietii mei de ea, acum tot citesc pe la monti, ca eu acum multi ani stiu ca am tinut monti si mancam mult si bine (imi aduc aminte ca mancam varza calita cu carnati) si slabeam 1kg pe saptamana, m-a tinut 6 saptamani si am slabit 6 kg .
inca mai oscilez intre diete :) si rontai migdale

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

fost-a-i lele! pe la 20-30 de ani nici nu-mi faceam probleme cu ce dieta slabesc, da' acu' mi s-a infundat. Mi-a mers in sfirsit cu asta si pe asta o tin!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Bey da' ce-i cu linistea asta? Nu s-au terminat sarmalele si cozonacii?
Io sint in mirifica zi 3. ultimele 2 ture nu am reusit sa trec de ea, dar acum, scriind mai des aici, poate ca voi reusi.
Pina acum m-am delectat cu micul dejun si abia astept salata de ton-este una din favoritele mele.

Manechineleeeeeee unde sinteti, bre? M-ati lasat singurica sa urlu la luna?

shefaaaaaaaaaaa, brianaaaaaaaaa

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

gata si cu salatica, urmeaza fripturica. si cum ma stiti ca sint fata econoama, o sa ma lafai in pestele de mi-a ramas de ieri

edit: am uitat sa maninc grefu' fug acu'

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

YUPIIIIII!!!! Gata ziua a 3-a!!!!!!
Ma declar ultra-multumita. De acum stiu ca ma voi tine ca la carte.
Deja mi-am pregatit prinzul pentru miine, ca-l iau la serviciu: am fiert 2 oua, le-am pasat cu furculita si le-am amestecat cu brinza dietetica. Ce gust nashpa are brinza asta daca o maninci goala , ca nu am mai gasit pe aici esquisa, ca aia era mai acatarii. Imi pun si 2 roshii si gata prinzul de miine
manechinele si VREAU SA VAD ACTIVITATEEEEEEE!!!!!! Nu mai dormiti pe shunci, puturoaselor!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

dupa 3 zile: -2,5 kg. TOT INAINTEEEEEEE!!!!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut fetele
misha esti super tare cu 2.5 kg dupa 3 zile! Felicitari!
Eu sunt azi in prima zi 9 ca normal ca am calcat stramb zilele trecute). Deci incep cura de la 55.4 kg ( azi dimineata) si sper sa fiu asa grabita ca tine.
De fapt am inceput cu o portocala si fulgi de porumb. Stiu ca nu e ok si ca trebuie grepfruit si paine dar sincer nu mai pot asa. Incerc sa ma tin de restul.
hai succes tuturor si nu dati cu rosii ca nu ma tin strict de cura

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

gabiu IA-O DE LA CAPAAAAAAAAAAT! Pai ce faci? Asta nu e dieta cu fulgi de porumb!
na ca mi-am revenit si iar incep sa alerg lumea cu bita

shefaaaaaa unde esti? uite ce fac fetele daca le scapi din ochi? ca sa nu mai zic ca tre' sa deschizi alt capitol, sa nu slabim iar cu Marius ca io nu pot sa-i zic: au venit rushii, de aia am pus 2 kile

Gata si ziua nr. 4. Miine iar ma duc cu borcanelul la munca, dar de data asta cred ca or sa faca colegele mei ochii cit cepele cind or vedea spanac amestecat cu brinza Las' sa-si puna pofta in cui si sa crape fierea in ele de ciuda cind m-or vedea manechin! NA!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

azi aveam 55.1 kg. Inca n-am mancat nimic de dimineata.
misha m-as tine strict de regim dar nu pot decat vreo 3 zile. Mai mult nu! Apoi dau iama in eugenii, biscuti si alte prostii la care in mod normal nu m-as uita! Asa ca trisez si eu pe ici pe colo dar macar nu mananc dulciuri. De fapt cura trecuta am slabit 2 kg in 2 saptamani, timp in care am mancat aproape zilnic eclere si tort. Mi-am ales ce-i drept o perioada foarte nasoala pt cura.
Respect insa tot meniul de pranz si cina. Adica puiul e pui, pestele peste etc.
hai ca poate nu mai trisez dc ma apostrofati
bafta tuturor si fiti usoare!

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Bravos! Pai si io vreau sa slabesc cu eclere

Daca citesti in paginile anterioare, de acelasi lucru ma plingeam si eu ca de 2 ori nu am trecut de ziua a treia, insa acum am gasit metoda: uite cit am scris in primele 3 zile. Vorbeam singura, dar scriam, ca stiu ca scrisul va ramine aici pe veci si mi-ar fi fost rusine sa mint, iar faptul ca scriam, parca imi dadea aripi. Ma gindeam:uite ca am reusit sa depasesc prinzul, fara sa clc strimb. Seara la fel: am scapat de prima zi, si tot asa, pina cind au trecut primele zile.
Scrie dimineata, prinz si seara, absolul tot ce maninci si o sa vezi cit de usor treci peste primele 3 zile.
Succes!

BRIANA UNDE ESTI? SE TERMINA CAPITOLUL!!!!!!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput