Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 11

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Fetele, cum stati, ati reusit sa mergeti pana la capat?

Imi pare rau , dar nu prea am mai stat pe acasa si n-am mai avut timp sa va scriu, si nici regimul nu l-am tinut cum trebuie, mi-am schimbat si locatia de la serviciu si a fost mult mai mult de lucru.

Sper sa ne auzim la anu numai cu vesti bune.



Fie ca Sfanta Sarbatoare a Craciunului sa va aduca in casa si in suflet liniste si bucurii alaturi de cei dragi! Sa fiti sanatosi si voiosi!





Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa,



si va da din palma lui darurile cerului,

langa brad si langa foc, sa va umple de noroc!!!



Sa va aduca Mosu’ tot ce va doriti, si ceva in plus!

Mai presus de orice sa va aduca dragoste, liniste si intelegere!







Sa aveti in case bucuria si voiosia colindatorilor, pofta si dragoste lor de viata!





CRACIUN FERICIT!



Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

CRACIUN FERICIT!!!!!!!!!!!!!!!!!






*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

va urez si eu un CRACIUN FERICIT si kg putine!
Am inlocuit grepfuitul cu portocala. Nu stiu dc am facut bine, de slabit n-am mai slabit dar macar m-am mentinut

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Am copiat micul dejun. este acelasi ZILNIC
Micul dejun valabil pentru fiecare zi a saptamanii:
- o jumatate de grapefruit; daca nu aveti la dispozitie, puteti inlocui cu o jumatate de cana de ananas taiat bucati sau o jumatate de mango, sau o felie potrivita de pepene galben;
- o felie de paine integrala, fara unt;
- cafea sau ceai fara zahar, lapte, frisca sau miere.

Nu stiu daca e bine ca ai inlocuit cu portocala, pentru ca s-ar putea sa-ti provoace niscaoiva aciditate la stomac. Mai bine ar fi ananasul daca nu suporti greful

LA MULTI ANI!!!!!



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

In primul rind va doresc ca Noul An sa va aduca TOT ce ati visat si nu ati avut curaj sa faceti pina acum, multa sanatate si multe bucurii
toate manechinele dragi!

FETELE! SINTETI GATA DE START????

Io am avut curaj sa ma cintaresc azi dimineata, dupa aceasta hiper-calorica perioada si bineinteles ca am zis: cintaru' asta e stricat!

Drept pentru care de azi am inceput dieta si de data asta o sa-mi reuseasca. Nu mai tine. Aproape ca am ajuns de unde am plecat!

O sa scriu zilnic, ca poate asa reusesc sa trec de mirifica ziua a 3-a!

MANECHINELEEEEE!!!!!!

Care mai doreste...care ma pofteste....am niste gref de toata frumusetea...



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Am ramas cea mai disperata de aici?
OK! Da' tot va zic: mi-e o foame de vad albastru! Am "servit" micul dejun, da' cred ca nu mai intra. O sa inlocuiesc macar 2 zile/sapt greful cu ananasul, ca deja simt ca-mi ia foc stomacul.

Ce ma fac cu apa? Nu mai intra cum intra (nici nu iese cum iesea -apa, bre! Unde va ginditzi?)

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Am mincat un mar si m-am mai calmat. Astept seara ca deja imi ies ochii din cap!
Apa nu pot sa beau nici cu biciul in spinare. O sa-mi fac un ceai

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

La multi ani si putine kg!

Misha ce faci? perseverezi vaz io , daca ar fi sa facem lista mie sa imi adaugati ceva -ei hehehe ca tare mi-am mai facut de cap, da incerc sa reduc de azi portiile ca m-a speriat cantarul de dimineata, azi am bagat cafea, jumatate de grefa si la pranz o pulpa de pui la rotisor cu castraveti in otet ca pentru salata prospeta nu am luat nik si nici nu-mi vine sa ies din casa, o sa imi trimit husbantul din dotare sa imi spele masina dupa ce adoarme copilul si sa imi ia niscaiva cruditati

Hai spor la slabit ca sigur toate ne-am facut de cap.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinam

La multi ani si putine kg!

M daca ar fi sa facem lista mie sa imi adaugati ceva -ei hehehe ca tare mi-am mai facut de cap,

Hai spor la slabit ca sigur toate ne-am facut de cap.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)



Pai la mine aveti de pus toata ferma animalelor in cazul asta

Sa avem spor!!!

bai, da' nashpa rau mai e ziua a 2-a dupa atitea sarmale, caltabosi si cozonaci

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

gata si cina si gata (sper ) si ziua a 2-a
Am mincat peste la gratar cu broccoli
Stiu ca nu e chiar "ca la carte" da' frigiderul meu e Playboy dupa sarbatori Ma mir c-am mai gasit si asta.
Miine merg la cumparaturi.



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput