ce nu le place femeilor la un barbat?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maudi spune:

pe mine ma enerveaza, la barbatii romani mai ales, dublul standard in judecata si comportament.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gentiana spune:

mai, mai, si asta era pagina cu "interzis femeilor", in care am intrat din pura curiozitate, si cu un oarecare sentiment de vinovatie.... Intre noi, barbatii, ai? Si aici dau de aceleasi eterne vaicareli despre barbati, ale noastre, sarmanele... Da' niste pareri ale barbatilor despre femei (sau despre ei insisi) nu putem vedea? A, pardon. Ei ne lasa sa latram, sa ne manifestam frustrarile si merg cu demnitate inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gentiana spune:

Aha! ia stai ca mai sunt 3 pagini. Interesant.
1)RADU TUD: ai pus punctul pe I
2) puppe BRAVOOOOOOOO!!!!!!
3)MARIUS, vorbesti din carti. E de la sine inteleasa chestia cu grilele, si eu cred ca avem toti aceeasi sansa odata propulsati pe lumea asta, si acelasi drept la viata, la bucurie.. Dar cand vine vorba de INTIMITATE tu ai face dragoste cu o tigancusa care nu a vazut sapunul poate niciodata? Te invit la o plimbare cu autobuzul de Sacele (Gipsy-express, cum ii spun eu) Te sufoci de mirosul anumitor persoane de la metri distanta, daremite de aproape.... Oamenii pe care ni-i alegem se incadreaza intr-un anumit standard de instructie, de cultura... Si in entuziasmul dintai al iubirii speram ca sunt perfectibili. Un miros usor de transpiratie poate fi chiar excitant, dar starea de imbacsit si nespalat, dimpotriva... Cu toate vederile largi si idealiste (pe care ni le faurim de cele mai multe ori dialectic), iti place sau nu, NU SUNTEM TOTI EGALI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

murdaria, lasitatea, prostia, atitudinea "eu sunt cel mai cel"...

ariel
http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc
http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc1
http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Mie nu-mi plac barbatii cu unghii urate, murdare sau taiate aiurea...Unghiile spun multe despre un om...Nu-mi plac barbatii mitocani, barbatii care desconsidera femeia...Nu-mi plac barbatii violenti...Nu-mi plac barbatii intretinuti de femei...Se mai intampla si asa...

_ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary28 spune:

Nu-mi plac barbatii care sant femeii deci manipulati de sotie, pesimisti si care dramatizeaza totul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ spune:

Mie nu-mi plac barbatii disperati dupa o femeie,la fel cum nici femeile disperate dupa barbati.Am o prietena care e moarta dupa prietenul ei, si el isi cam bate joc de ea,o face in toate felurile si ea nu zice nimic de frica sa nu-l piarda.
La sotul meu nu-mi prea place faptul ca toata ziua vrea sa ma pupe, ma prinde de fund(chiar si cand fac de mancare si ma enervez de numa numa),dar nu prea am ce face

Dana&bb Andy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Byl spune:

Pisi ella, spune-mi te rog mai multe despre unghiile unui barbat...ce spun ele despre noi??? Eu stau tare rau la capitolul asta...am o dambla veche "imi plac masinile". Sunt curios ce se crede despre un barbat care are doua unghii negre la o mina. Cred ca e cam nasol nu?? Nu m-o lasa nevasa-mea pentru chestia asta! Norocul meu e ca eu sunt un fel de Minitehnicus in casa si mai compensez cu alte damblale ale mele!! (am o masina de spalat numai pentru hainele mele pline de uleiuri)
Daca as fi citit ce ati scris aici acum 6 ani inainte de a fi facut armata as fi spus ca nu e adevarata chestia cu "mirosurile " barbatilor dar acolo m-am convins ca exista multi barbati-porci!

aaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

adevarul ca ei, berbantii sint vai de capul lor daca nu au o femeie linga ei... si se vede de la o posta care i singur, ai de crucea lui si care este tinut curat si educat de o ia o pauzare!!!

si asta fie ca o recunosc sau nu! mai mult nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Byl spune:

Da, da asa e...cum or fi trait barbati inainte sa se casatoreasca?? Si acum cind te uiti pe strada se vede ala insurat e curat calcat si foarte trist iar ceilalti sint imbracati in zdrente si foarte fericiti nu??

aaa

Mergi la inceput