ce nu le place femeilor la un barbat?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dede spune:

quote:
Originally posted by Byl

Da, da asa e...cum or fi trait barbati inainte sa se casatoreasca?? Si acum cind te uiti pe strada se vede ala insurat e curat calcat si foarte trist iar ceilalti sint imbracati in zdrente si foarte fericiti nu??

aaa


Byl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La tot ce s-a scris aici, as mai adauga, laudarosenia !

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

ziceau unele fete ca nu le plac barbatii cu bijuterii...si citeam eu undeva mai demult..pe net...ca un barbat are dreptul la 3 bijuterii:
- ceasul
- verigheta
- sotia


MirelaV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

quote:
Originally posted by MirelaV

ziceau unele fete ca nu le plac barbatii cu bijuterii...si citeam eu undeva mai demult..pe net...ca un barbat are dreptul la 3 bijuterii:
- ceasul
- verigheta
- sotia


MirelaV





Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

quote:
Originally posted by MirelaV

ziceau unele fete ca nu le plac barbatii cu bijuterii...si citeam eu undeva mai demult..pe net...ca un barbat are dreptul la 3 bijuterii:
- ceasul
- verigheta
- sotia


MirelaV







"Un sfirsit e un inceput..."

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Nu-mi plac barbatii:prosti,mincinosi, iresponsabili, ingamfati, mitocani, misogini.
Apoi nu suport sa miroasa a transpiratie, a picioare nespalate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Byl spune:

Da, da de unde si concluzia bine stiuta: mai bine sa fie Frumos, bogat si destept decit urit, sarac si prost! Si mai ales trebuie sa nu faca nazuri la nimic...sa se multumeasca cu putin, sa nu circteasca cind isi cumpara nevasta 5 perechi de pantofi si 3 rochite, etc pentru o nunta, revelion, etc pt ca cele vechi nu o mai incap, sa manince mincare rece, si alte lucruri minore si fara importanta, in schimb sa aiba bunul simt si sa nu transpire niciodata chiar daca vine dintr-o delegatie intr-o zi cu 38 de grade.

aaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Byl mama, asa greu o duci tu la tine acasa? Nt, nt, nt.....


V.

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Byl spune:

Da, asa e , o sa postez odata o poza cu figura mea trista si obosita de sot Da unde nu e adevarat, la capitolul cu hainele??

aaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Nu e asa, ca la meu isi cumpara cate 6 camasi o data.... cu cravatele aferante...

V.

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput