Grup de facut miscare

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Sportul mergeee! Aseara am fost la sala si tare m-am straduit...mai ales abdomene am facut nici nu mai stiu cate
Si in seara asta merg..nadajduiesc la 20 de minute de banda azi si cel putin 100 de sarituri de coarda.
Dulcetica, sanatate multa!
Tusferi felicitari ca te tii pe baricade!
Annie tu cum mai stai?


Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

eu aseara am plecat la gym si am ales baia in mare inghetat un pic dupa (~9 seara), dar a fost foarte placut

Azi poate bag gym!

Bafta la fete!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Marturisesc ca aseara am ratat sala....ufff..asa ca singura miscare a fost o plimbare de 20 de minute!
Dar in seara asta ma duc!!!

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Alergatul cu masina prin oras... se pune ??? vb aia parchezi, te dai jos mergi 100-200 m iar inapoi la masina

Aseara am calcat, azi alergatul de mai sus, mai pe seara sper sa ajung, va trebui sa-l iau si pe piu meu, sper ca va asta cuminte (ce vise!!!)

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Annie80,pai daca se punea eram pe la campionate acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Annie80,pai daca se punea eram pe la campionate acum.

dulcetica


s-a stii ca ai dreptate,eu nu m-am gandit la campionate

am tras ieri, nici prea prea nici foarte foarte, partea faina a fost ca am luat copilu cu mine si facea si el, cu sticla de apa de 0.5... rasul de pe lume

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Cit are?Ani ,nu kg in plus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Buna fetele sportivele!
vin si eu la raport. Marti aveam jazzdance dar pt ca mi-am nenorocit o unghie de la cele 60 min facute la banda, n-am putut sa ma duc. Mai aveam azi dans dar m-a sunat profa ca nu poate veni azi si asa ca am iesit la alergat in parc. Am alergat 50 min pt ca s-a inserat si sunt zone in care parcul nu e luminat. Nu va zic ce spor la alergat am avut in zonele alea intunecoase, de frica....
Deci nu stiu cate minute din cele 50 am alergat efectiv, pt ca mi-e greu sa vad pe ceas dar sunt multumita.
Sambata ies iar la alergat in parc.
Va pup si spor la sport!


"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Aici nu prea as avea unde sa alerg, mi-ar place ca nu sunt caini (as fugi de frica lor, dealtfel) .. in rest e prea cald

Dulcetica, piul (piu a ramas de cand nu putea sa spuna pui) meu are 5 ani si jumate.

Azi pauza...maine pote plaja daca n-o ploua,

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

La raport si eu:
Dupa 2 saptmani de miscare..parca parca mi se contureaza ceva muschi de mult uitati..plus inamicul nr.1 = clulita a dispaut cat de cat
Dar aseara am dat un pic cu bata-n balta..dupa ce am facut sala am bagat vro 4 canafa (prajituri de fidea cu branza dulce si muult sirop de zahar) in mine....
Azi pauza..ca e uikend!



Pearl

Mergi la inceput