Cumparaturi Victoria's Secret (Cap.2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Vreau si eu sa comand niste chestii..dar nu stiu cum e cu masurile, eu port 70 sau 75 A la sutien, ce marime inseamna in US stie cineva?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Buna, incerc sa te contactez pe mess, dar eu nu am internet (iar!!) acasa. Daca se poate vorbim maine. OK?

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!







sigur, astept



30+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica


multumesc pt raspuns

eu astept sa vad cu cine ma cuplez pt o comanda ca mi se face parul maciuca cand vad ce taxe se platesc asa ca inca nu am dat comanda



Nushu...mai bine fara taxe..si mai bine asteptam luna ianuarie..:)..nu ai vazut ca am inceput sa apar mai des pe "dincolo"..:)..pe la LR..:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica



nooo cum procedam?? eu vreau o pereche de sandale si un sutien



Incercati in general...sa stati spre 100$...aveti sanse sa ajunga la posta! si sa scapati de UPS, respectiv de vama!

PS - incaltamintea mi-a venit tot timpul cu UPS-ul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Vreau si eu sa comand niste chestii..dar nu stiu cum e cu masurile, eu port 70 sau 75 A la sutien, ce marime inseamna in US stie cineva?



70 A- 32A
75 A- 34A
chiar daca in convertoare iti dau un "AA"..mergi pe cupa "A"..

In cazul tau as merge pe un "34"..il inchizi la primul rand de capse si e super!..daca iei 32..se poate sa fie stramt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex

Citat:
citat din mesajul lui nushulica


multumesc pt raspuns

eu astept sa vad cu cine ma cuplez pt o comanda ca mi se face parul maciuca cand vad ce taxe se platesc asa ca inca nu am dat comanda



Nushu...mai bine fara taxe..si mai bine asteptam luna ianuarie..:)..nu ai vazut ca am inceput sa apar mai des pe "dincolo"..:)..pe la LR..:)




te-am vazut eu sunt fan LR am mai bine de 1 an de cand iau de la ei si in general e ok, fara sa fie ceva spectaculos(adik mai iei si tepe) dar acum chiar vreau sa incerc si VS sa vad diferenta macar sa nu-mi para rau

deci zici ca incaltarile vin numai prin ups?? offf si cel mai mult vreau sa dau comanda pt o pereche de sandale...sa vad ce comanda si cristina si ma orientez

poate ne vine prin posta coletul si nu mai platim vama



30+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata, nushulica nici nu m-am uitat inca pe pagina lor. Incerc sa ma uit dupa ce termin ceva treaba pe aici si vin si vorbim. Nu am comandat niciodata decat de la Quelle, asa ca sunt super incepatoare.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Neata, nushulica nici nu m-am uitat inca pe pagina lor. Incerc sa ma uit dupa ce termin ceva treaba pe aici si vin si vorbim. Nu am comandat niciodata decat de la Quelle, asa ca sunt super incepatoare.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!









cristina abia acum am putut intra pe net si nu stiu de ce nu imi merge mess-ul...asa ca mai bine imi scrii PM ca stau pe forum



30+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Au trecut 15 zile de cand am dat comanda(pe 28.07) si am in continuare banii blocati. Nici acum nu mi i-au luat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Au trecut 15 zile de cand am dat comanda(pe 28.07) si am in continuare banii blocati. Nici acum nu mi i-au luat...


Nu ti-au dat nici un "meil" de confirmare? Ca au efectuat tranzactia..ca e pe drum produsul?

Eu zic sa le scrii..iti raspund in aceeasi zi. Poate nu au pe stoc produsul respectiv. Oricum nu te ingrijora sunt f. ok...Si daca se intampla sa-ti traga banii si nu mai au pe stoc produsul respectiv te innebunesc cu mesajele..ca iti trimit, cand iti trimit, cum iti trimit..:)

Mergi la inceput