Cumparaturi Victoria's Secret (Cap.2)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Da, nici mie nu mi se par la superlativ materialele hainelor, dar cred ca este si tentatia asta ca e greu sa le obitnem, ca le comandam din State, ca poate avem norocul sa nu mai gasim haine ca ale noastre cand iesim in oras...
Cat despre UGG, nu-ti lua de nicaieri cel putin nu de la noi. Sunt falsuri. Le gasesti si in Plaza la vreo 4 mil dar nu sunt ok. Eu inca nu am apucat sa imi iau, mi-ar placea alea cu fermoar la spate la 200$. Dar tot de la VS le voi comanda. Oricum, am vazut atatea cizme in Bucuresti cele mai multe fake-uri ca nu prea mai imi vine sa le cumpar. Si mie imi plac foarte mult alea cu tricotate, cred ca te referi la alea cu nasturi pe ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Dooku eu incerc sa ma autodisciplinez dar nu merge... macar am bunavointa . Azi nici nu deschid site-ul Am mai multe pe wish list, astept insa sa ma conving, oricum sunt de vara. Problema e ca aveam niste sandale si s-au terminat pana m-am tot gandit.

Carrye e foarte frumoasa bluza dar si fusta . Pacat ca e poliester. La bluza am vazut ca nu scrie din ce este dar pare finut materialul.

In curand o sa fiu data afara din casa si o sa dorm pe pres...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

La mine e tentatia de shop addictSi functioneaza cam asa:Stresata?Goleste cardul un pic si ti se intoarce ranjetul!Cel putin pentru cateva ore functioneaza:-)Da,alea cu trei nasturi,mi se pare ca modelul se numeste"Cardy".Astea chiar ca ar fi un moft..cele tall classic sunt foarte practice la temperaturi joase dar astea tricotate..la urmatoarea criza de stres
Ah,si inca o chestie:alea cumparate de la VS sunt fabricate in China.Am vazut eu ca erau de provenienta"imported"dar ma gandeam la Australia avand in vedere ca acolo s-au nascut.Dar nu,China incet-incet devine principala mana de lucru se pare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Mie tare imi place haina asta
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=9H-230814&page=1&cgname=OSCLOOUTWOO&rfnbr=5432
,dar astept sa ajunga paltonul pe care l-am comandat,sa vad cum se prezinta materialul(e primul palton pe care il iau de la ei).
Miruna,maaaare"problema"cu sandalele,intr-adevar!Hmm,eu wish list n-am facut ca as deveni cronica la nivelul ala:-)
Norocu' meu ca locuiesc singura,macar nu ma trimit si pe mine afara pe pres

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Nuuuu!Cand am copy/paste link pentru haina,am vazut ca au reducere la sutiene acum!Ofce greu e!Hehehe,adevarul e ca la lenjerie sunt super ok!Sutienele mele sunt mai toate de la ei si sunt foarte multumita de ele.Ma duc sa arunc un ochi pe acolo,parca imi trebuie un Ipex full coverage

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Eu am luat asta:

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=9H-217932&page=1&cgname=OSCLOOUTZZZ&rfnbr=5591

si asta

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=9H-230826&page=1&cgname=OSCLOOUTZZZ&rfnbr=5591

Avem acelasi gusturi! Si mi mi-a placut paltonul gri dar le vreau cu cordon, asta a fost impdimentul. Iar geaca am luat-o pentru ca avea...cordon!

Sa stii ca whish listul e bun ca nu cumpar impulsiv, le las acolo si imi mai trece. Ieri am sters o camasa si un pulover care m-am tot gandit eu ca nu am ce face cu ele . In plus nu stau sa le tot caut.

In schimb in conditii de stres e grav, ca le ai gata pregatite sa te "droghezi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Am reusit! Plata e ok!

As vrea sa comand si lenjerie dar nu stiu masura.

M-am masurat dupa tabelul lor si imi iese 34A in schimb la suteienele de M&Spencer am 34D.

Literele sunt dimensiunea cupei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Super Miruna!Acum mai ai rabdare vreo 20 de zile si o sa ai produsele:D La sutiene da,literele sunt dimensiunea cupei.Eu,de exemplu,port 75C european si la ei imi iau 34C.Frunzareste si tu primul capitol aici ca sunt mai multe detalii in legatura cu masurile.

P.S.:foarte elegant paltonul cu cordon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui dooku3

La mine e tentatia de shop addictSi functioneaza cam asa:Stresata?Goleste cardul un pic si ti se intoarce ranjetul!Cel putin pentru cateva ore functioneaza:-)Da,alea cu trei nasturi,mi se pare ca modelul se numeste"Cardy".Astea chiar ca ar fi un moft..cele tall classic sunt foarte practice la temperaturi joase dar astea tricotate..la urmatoarea criza de stres
Ah,si inca o chestie:alea cumparate de la VS sunt fabricate in China.Am vazut eu ca erau de provenienta"imported"dar ma gandeam la Australia avand in vedere ca acolo s-au nascut.Dar nu,China incet-incet devine principala mana de lucru se pare.


Cizme de astea gasiti pe boohoo.com la 10 lire.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Tocmai am primit un colet prin posta Romana si mi-au cerut taxe exact ca la UPS. Spunea ca incepind cu 1 decembrie 2008 percep si ei vama pt orice depaseste valoare 10 EUR.

I s-a mai intimplat cuiva ?


http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput