Cumparaturi Victoria's Secret (Cap.2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Buna
Incerc sa fac o comanda si orice produs as alege imi afiseaza "this page is no longer available"
va rog spuneti-mi ce gresesc
multumesc


http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui martie

Buna fetelor, va rog ajutati-ma si pe mine cu identificarea unei marimi. As vrea sa-mi iau un paltonas (coat) si eu port S sau 38-40. Aveti idee ce marime ar trebui sa comand? 0, 2, 4? Nu am avut timp sa citesc ce s-a mai scris pana acum si nici sa ma masor cf. grilelor lor.

Multumesc!

Mama lui Alex, citii la un moment dat ca vroiai sa comanzi un ... parpalac, deci exact ce vvreau si eu. Am o usoara retinere, in sensul ca mi se pare ca materialul nu ar fi de buna calitate, nu stiu ce sa zic, sa nu arate ca o carpa flutaurand in vant... Tu ce ai facut, l-ai mai comandat pana la urma? (pe parpalac?). si eu tot roz as vrea unul..

Martie & Bebica & maimuta Sara





1. eu zic sa iei un "S" - adica "2"
2. Parpalac - nu am comandat nici unul...caci..am sentimentul ca-i "stofa"..din aceea ce se "toaca" la mansete/buzunare dupa 7 purtari..genul de stofa pufoasa care se "roade" repede...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amely
la pantofii Colin Stuart calapodul se potriveste? Eu port de fel 36 si am comandat nr.6, dar am piciorul cam ingust si mi-e teama sa nu-mi fie larguti.


Stai linistita..pentru "36" romanesc...marimea "6" vine turnata..mai ales ca ai calapod ingust..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui SIMONABB

Buna
Incerc sa fac o comanda si orice produs as alege imi afiseaza "this page is no longer available"



Nu gresesti niciunde...mai da refresh-uri din juma in juma de ora..caci vad ca baga produse noi (de toamna/iarna)..si asa mai face site-ul..cand umbla ei in "spate"..

Asta daca nu cauti vreun produs din colectiile vechi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Multumesc pt raspuns. Eu primesc newsletteruri cu tot felul de produse in promotie. Nu stiu daca astea sunt considerate vechi, dar e aiurea sa le faca reclama si cind incerci sa comanzi, sa-ti dea numai erori.

uneori si la logare tot asta imi spune " ... no longer available. go to Homepage"



http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Mama_lui_alex, multumesc, ma voi si masura, dar am retinut, mar. 2.
Si mie mi se pare materialul cam ... dar tot am sa comand, nu stiu cand, dar am sa scriu impresia cand va sosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Thks mami de alex!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Fetelor, va intreb aici ca sa nu deschid subiect nou. Cumva s-au decalat marimile la incaltaminte? Ani de zile am purtat 36 chiar 36,5 si ca sa constat acum cand mi-am luat pantofi pentru toamna ca port 35??? Cel putin la incaltarile de la Musette am luat 35, de la Nine West 35,5 si de la Zara mi-am luat 36 dar ii simt mari...
Scuzati-ma pentru off topic. Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carrye

Fetelor, va intreb aici ca sa nu deschid subiect nou. Cumva s-au decalat marimile la incaltaminte? Ani de zile am purtat 36 chiar 36,5 si ca sa constat acum cand mi-am luat pantofi pentru toamna ca port 35??? Cel putin la incaltarile de la Musette am luat 35, de la Nine West 35,5 si de la Zara mi-am luat 36 dar ii simt mari...
Scuzati-ma pentru off topic. Pup



La Musette tot timpul au avut calapoade largi (stii tu de unde stiu)..mai ales pentru pantofii cu bot rotund..e jale..eu nu-mi pot lua nimic de la ei..:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Fetele, apelez din nou la experienta voastra pt ca am o mare nelamurire... cam cat dureaza aproximativ din momentul in care dai comanda si pana soseste coletul? la voi cat a durat pana ati primit preaviz/v-au sunat de la UPS?

Am o comanda facuta pe 8 aug. 2008 si mi-au dat expected delivery date 9 sept. 2008. Este mai bine de o luna, oare nu dureaza cam mult? Sa ma duc deja sa ma interesez la posta sau sa astept cumintica avizul?

Cea de a doua comanda facuta pe 20 aug, cica ar ajunge pe 19 sept.

Si inca o intrebare, la ambele comenzi scrie in mailul care confirma shipping-ul ca sunt via overseas. Asta inseamna ca vin sigur prin posta? La prima zic eu ca da ca e doar un sutien, dar a doua comanda e mult mai consistenta, inclusiv o per. pantofi, sa ma astept totusi sa vina prin posta sau poate veni si prin UPS?

imi cer scuze, poate s-a mai discutat pe topic dar zilele astea sunt singura cu piticul si nu prea imi lasa timp de net ca sa caut in urma



Mergi la inceput