farduri minerale?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Fetele care ati mai facut comanda la Everyday minerals, sa anuntati cand ajunge comanda, eu nu mai am rabdare deja, vad ca apare expediata din data de 28..oare cand o ajunge?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Foarte interesant filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=XJ97LEMOHIo&feature=related

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Eu am primit de ieri aviz, insa abia in seara asta ama luat pachetul de la posta. Din cate am vazut, par dragute toate, insa sunt rupta de oboseala si nu sunt in stare sa ma "mazgalesc" la ora asta. Sper ca de maine sa am mai mult timp, ca am o gramada de testat, vreo 4-5 fonduri de ten, 3 corectoare si ceva blushOricum, au venit f. repede, nici nu ma asteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

quote:
Originally posted by vio_dia

Eu am primit de ieri aviz, insa abia in seara asta ama luat pachetul de la posta. Din cate am vazut, par dragute toate, insa sunt rupta de oboseala si nu sunt in stare sa ma "mazgalesc" la ora asta. Sper ca de maine sa am mai mult timp, ca am o gramada de testat, vreo 4-5 fonduri de ten, 3 corectoare si ceva blushOricum, au venit f. repede, nici nu ma asteptam



Cand ai dat comanda?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Fetelor, ati reusit sa-mi atrageti atentia asupra acestui tip de make-up! O sa incerc si eu sa comand cateva produse sa testez!!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Daniela,
am vizitat putin Sephora ieri si am ametit in zona de pensule/aplicatoare
cred ca data viitoare o sa imi notez fix ce ar trebui sa cumpar



from dusk till dawn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

ah, Ioana, nu mai stiu daca s-a discutat aici sau la vreun alt subiect...so, intreb:
tu ce faci, care sunt pasii pe care ii faci pana ajungi efectiv la foundation? demachiant, crema, etc...

intreb pentru ca efectiv nu stiu, am acordat prea putina atentie capitolului astuia, din simplul motiv ca pana in urma cu vreo 2 ani nu aveam nevoie de prea mult make-up, doar un eye-liner si ceva pudra...
dar acum vreau sa ma pun la punct

danke!



from dusk till dawn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:



Cand ai dat comanda?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


Comanda am dat-o pe 18.06 si pe pachet scrie ca a fost expediata in 19.06.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

vio_dia,

Eiiiii ... le-ai testat? Cum ti se par?
Tu ti-ai comandat si kabuki sau cu ce ai aplicat foundation-ul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Abia ieri am reusit sa testez cateva fonduri de ten si corectoare, ca mi-am luat mostre din mai multe nuante si tipuri de acoperire ca sa vad care mi se potriveste mai bine.Imi plac toate, machiajul pare natural, nu incarcat, insa cred ca depinde mult si de pensula.Eu am folosit o pensula de pudra de la Avon, pe care o aveam si pensula de corector de la EM. Binenteles, cu pensula de la Avon m-am cam chinuit sa aplic fondul de ten, dar cea de la ei pt. corector e foarte buna si moale, imi place mult.
Oricum, mai am de testat niste mostre de fond de ten, insa dimineata in 10 min. inainte de plecare la birou e cam greu, trebuie sa mai exersez in weekend cand am mai mult timp

Mergi la inceput