farduri minerale?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Citat:
citat din mesajul lui diavolitza

cele mai proaste farduri nu sta pe orice piele...oricat ai hidrata piela ...nu as recomanda sun ieftine deci nu e o pierdere asa mare

diavolitza


Diavolita,

Eu personal nu pot face comparatia intre EM si alte farduri minerale pt ca astea sunt singurele farduri minerale pe care le-am avut.
Pot face doar comparatia cu fardurile clasice pe care le foloseam inainte si mi se par mai bune.
Daca tu ai incercat si alte farduri minerale poate ne poti impartasi experienta ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dooku3

Au reducere de 12%?Unde vad asta pe site ca tocmai m-am uitat si nu reusesc sa o gasesc?


Uite aici:
https://www.everydayminerals.com/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=90

Cam la fiecare 2 saptamani dau alt cod de reducere, in general -5%, -7%, -10%, f. rar -20%
Scrii codul la "Shopping cart" in casuta din stanga jos (unde scrie deasupra " enter discount code") si dai click pe "apply". Reducerea se aplica la valoarea totala a cosului, fara taxa de transport.

Sper ca nu te-am bagat mai tare in ceata, sunt cam de somn la ora asta. Daca nu gasesti, spune si incerc sa fiu mai inteligibila (cel putin ma voi stradui)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

buna, desi habar n-am (INCA) cum se folosesc aceste minunate... am incercat sa comand kitul free, macar sa vad cum sunt, insa mi s-a blocat degetul pe mouse si n-am mai dat check-out cand am vazut ca expira pe 30/10...
"(Mini jars and temporary sample jars will be used for sample kits until 10/30)"

Acum, daca le comand, vin cam peste 2 sapt. si sunt deja expirate... azi e 30

Ce sa fac?

TNX

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alia_ro

buna, desi habar n-am (INCA) cum se folosesc aceste minunate... am incercat sa comand kitul free, macar sa vad cum sunt, insa mi s-a blocat degetul pe mouse si n-am mai dat check-out cand am vazut ca expira pe 30/10...
"(Mini jars and temporary sample jars will be used for sample kits until 10/30)"

Acum, daca le comand, vin cam peste 2 sapt. si sunt deja expirate... azi e 30

Ce sa fac?




Alia_ro, se refera la ambalajele folosite pana acum pentru produsele din kit("mini jar" si "temporary sample jars') care vor fi schimbate cu alte ambalaje incepand din 30 oct., nu la produsele propriu-zise.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Multumesc vio:-)Azi mai "slabesc" cardul un picca tare yummy arata cateva lip-gloss si farduri de acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

Pana pe 12 noiembrie au reducere 15 %, cu codul votenatural

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

am comandat totusi pe 30 oct www.youtube.com/watch?v=60VSskRcPBw" target="_blank">kitul de mostre, dar am uitat sa comand periile . Oare merg aplicate si cu perii obisnuite? Ma rog, pana comand periile corespunzatoare...

Iata ce am comandat, pt un ten f. alb:
Foundations: Buff-Ivory (Matte), Warm-Medium Beige (Intensive), Beige-Fairly Light (Matte)
Blush: Wake Up Call
Concealer: Multi-Tasking

In alta ordine de idei... ma lumineaza si pe mine cineva, ca n-am gasit pe site, unde ma uit sa vad ce cantitate au fardurile/ fdt. etc?

Thank you


Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

am gasit un link interesant despre
www.youtube.com/watch?v=rClWT7fND-w&feature=channel" target="_blank"> periile EM. Macar acum stiu cum sa le aleg

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianna spune:

Alia, uita-te pe linkul asta
https://www.everydayminerals.com/index.php?option=com_easyfaq&task=cat&catid=32&Itemid=52#faq57
daca te pot ajuta cu detalii despre produse...am comandat si incercat cate ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

fetelor, pensulele is scumpe la EM, incercati pe cele de la Coastal Scents, plus daca mai vreti mai gasiti si makeup acolo.
www.coastalscents.com

Mergi la inceput