Miresele anului 2006 (98)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana se vede ca e casnica coana mare, nu?
Krelio bafta la dentist. eu am anulat programarea la dentist si nici nu mi-am mai facut alta.
Dana mai ce smecheri sunteti. ati lasat socrella singura acasa si voi la balaceala. de ce nu ati luat-o cu voi?
Silvia nu ai pus poze cu apartamentul.

am mai venit de la o tura din oras, acum vreau sa si calc ceva, ... stiu e cald, dar in casa nu.
atatea vroiam sa rezolv sapt. asta, cat sunt mai libera si nu mi se arata.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ah, am uitat sa va spun...mi-am luat in sfarsit...fier de calcat...
TEFAL FV5230 Aquaspeed Ultracord 230 (Functie abur vertical
Functie Spray, Functie Anticalcar, Functie autocuratare, 2200W, talpa Ultragliss Diffusion - ceramica)

parca mai avea cineva tot tefal, nu?...sau incurc eu borcanele?

EDIT...bre fete...io ma duc la "dentist".....nu la dentist ...da? ...asta ca sa nu existe confuzii


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aaaaa...stai ca acum am priceput. mai greu, dar am inteles pana la urma. ma uitam ca proasta la literele din cele 2 cuvinte la fel. e "grele" cu caldura asta.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

gata si cu dentistu'...un papa..o secre si o transvag...m-a chelit de 3 bulioane ...ah..si consultatia..evident....

si cica...sunt ok.....si apta pentru "munca"

Doamne ajuta...saptamana viitoare ma duc dupa rezultate...sper sa fie ok cu cele 2 analize....




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

off am intrat intr-o sedinta si am venit acasa doar de o ora...te-am ratat
ma bucur ca a fost bine la stomatolog ...da cam scump domle' ori habar nu avem noi de preturi pe la medicii astia

chiar ma uitam la ce a scris Gio si ma intrebam daca nu care cumva nu am inteles eu bine la ce fel de dentist urma sa mergi ...dupa care am vazut explicatia si m-am linistit, inca nu m-am dilit de tot

si pe mine ma pasc toate analizele astea, si ce groaza imi e!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

si, da, eu am Tefal program 8 power jeans


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by silvi8

botic, ti-am vazut pozele...ati fost in f multe locuri. cat despre pozele personale, vad ca si aly, a scris acelasi lucru ca si tine ...fiecare face cum crede, eu una am selectat nu am pus toate pozele pe forum sa poate fi vazute de oricine dar am pus poze pentru ca imi place sa cunosc oamenii cu care interactionez...mult mai usor comunic cand stiu cum arata persoana careia ma adresez. sper sa nu va suparati asta e doar o parere a mea



Silvia, nu e nicio suparare. Doar ca eu sunt patita si nu mai vreau sa risc. Mi-am promis sa nu mai fac asta Atata tot.

--------------------------------------------------------------------------------
Curtea de Arges si Cozia
Castelul Bran
Castelul Peles
Cetatea si Muzeul de la Histria. Monumentul si muzeul de la Adamclisi
La munte
La mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

quote:
Originally posted by ooana

si, da, eu am Tefal program 8 power jeans


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip




si eu si eu

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata, haideti la o cafea, acu cat avem putin timp liber


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

ooana, am venit la cafea...

boticfa-ti o descriere macar sa-mi imaginez cum arati

krelia, la "dentist" am fost si eu cand ne-am apucat de treaba, si noua ne-a dat ok asa ca acum muncim...spor si voua la

gio, imi pare rau ca pozele n-am reusit sa le descarc pentru ca n-am vreme...la munca la mine pare sa fie din ce in ce mai rau...
de calcat am si eu dar n-am avut timp, saptamana asta m-am imbracat numai cu chestii care nu trebuiesc calcate...

o zi minunata fetelor sa aveti!



silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput