Miresele anului 2006 (98)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutare!!!
Da mai sunt in luna de miere, si doamne ce bine e. parca ma simt vinovata ca nu mi-e asa dor de marco. adica mi-e dor, dar nu sa plang si sa ma gandesc doar la el, cum am facut luni pe tot drumul de la oradea.
Stiu ca ii e bine acolo, ca nu plange dupa noi, daca ii era dor de noi vorbea mai mult la tel., dar asa cu un ciau mami a rezolvat problema. Cu tat-su' vb. mai mult, de mine cred ca e satul la cate tel. dau.

Aseara am fost la shopping caci al meu barbat si-a rupt o groaza de pantaloni in fund, la cat e de slab si cum sta tot pe scaun....
asa ca ...el isi cumpara mai rar, dar face gaura in buget.
Seara am iesit pe terasa cu nasii lui marco si alti 2 prieteni. am vazut meciul... super partida.

acum ma pregatesc sa merg la fitness, caci am lipsit sapt. asta si se apropie CM si iar fac pauza.
Cei de la Dolce nu m-au sunat, asa ca habar n-am unde vor pune antena. Eu tot sper sa o prinda pe fatada, dar jos in balcon, ca sa nu se vada de-afara.

Dim. a sunat cumnata ca Jessi are varicela. Daca perioada contagioasa e cu cateva zile inainte de eruptie, atunci am pus-o, caci eram cu ele in HU. Daca e sa faca piticul, sper sa nu fie o forma grava, caci pe caldurile astea.....
Mai vedem noi peste vreo saptamana.

asa.....
Krelia ma bucur ca ai verde de la doctor. si pe mine ma batea o idee ieri, sa merg la un consult, au cam trecut 6 luni, sa vedem cand apuc.
Oana mersi de cafea.
Silvia ok, esti scuzata atunci.
Botic, Aly, Kitzy, Dana.


sper sa ajung si la solar azi, tare fain m-am bronzat la unguri, picioarele mai putin, dar se rezolva si alea.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ies si eu la interval
Mi-a dat Diana si mie o pauza in sfarsit....ieri a fost agitata agitatelor, nush ce-a fost cu ea, acuma doarme, Doamne, tine-i naravul!!!
Ce sa va zic, creste ca-n povesti...isi tine capul tot mai bine pe zi ce trece, gangureste si zambeste, se uita la imaginea ei in oglinda si incearca s-o atinga cu mana
Dimineata devreme iesim in parc, se uita foarte interesata la ce-i prin jur, da numa daca-i in brate, daca o las in carucior, da din maini si din picioare ca o goanga cazuta pe spate, in schimb daca e in brate, capul se transforma in girofar, manca-o-ar mama pe ea!
De mancat mananca, noaptea doarme binisor, eu sunt obosita, azi am fost in oras sa-mi depun dosarul pentru indemnizatie si bineinteles ca inca n-am rezolvat, doar suntem in Romanica
Luni ma duc cu actele finale, si sper sa fie ok si pana am fost plecata, am crezut ca ma si scurg pe asfalt de cald ce ii!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!

fetele sunt f ocupata...astazi tre sa fac o baza de data care de maine tre sa fie functionala

in schimb sunt si bucuroasa ca mi-am luat perdea draperie si lustra + dormitor de la mobexpert. sifonierul insa imi vine peste vreo 3 saptamani pe comanda ca ala standard nu-mi incape in camera...tot e bine ca patul e super si nu e bai ca mai astept ca macar e cel care ne-a placut...

sper sa vin si cu poze da nu stiu cand...

sa aveti o zi minunata si un week-end minunat!

toate fetele din grup

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvia spor la munca, ma bucur ca ati luat nobilierul de dormitor.
Daca cumva, mai postezi azi, hai la cap. nou, deschis ieri de Krelia:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123227

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput