Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

krelia, kitzy, v-am vazut pozicile, f frumoase!
kitzy, sa-ti traiasca diana ca si ea a fost sarbatorita - o luna suntei doua frumoase!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am pus si eu poze din weekendul asta:
http://community.webshots.com/album/563300735qJPnAc?start=48

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, ce frumos v-ati distrat in week-endul asta!!!v-am admirat pozele si mai ales pe nazdravanul marcolino

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Va multumesc tuturor de urarile frumoase

Noi am sarbatorit putin azi,am fost in oras sa mancam ,am avut si ceva musafiri,am primit cadouri frumoase si gata.
A trecut si ziua mult asteptata,care vine odata pe an la toata lumea

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Gio foarte faine pozele! Cred si eu ca v-ati distrat pe acolo si ce frumusel e Marco... o sa imprastii tu fetele de pe langa el cand o sa creasca

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
eu am inceput fitness-ul. la Pilates merg dupa ce venim din concediu.
Doamne ce greu e la inceput, curgea apa pe mine. dar am reusit, cu chiu cu vai sa fac programul de azi. sa vedem cum va fi cel de joi.

Dana ma bucur ca ati petrecut frumos. asa e...toate lucrurile frumoase trec repede.
Kitzy pana va creste Marco, musai sa ma educ sa nu fiu o soacra cicalitoare. sper sa si reusesc.
Oana nu ai mai intrat ioeri sa ne mai povestesti cate ceva. Tot asa prinsa esti cu munca?
toate fetele, stau sa-si revina si corpul meu putin si pe urma intru in actiune.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare fetele!

eu sunt cam prinsa la munca, avem vineri ultima sedinta cu actuala conducere, de saptamana viitoare dupa alegeri am alti sefi...

si unu si 2 si 3 hai gio nu te lasa...felicitari pentru vointa de a te apuca de fitness, bafta!

dana, ma bucur ca te-ai distrat frumos si nu fi trista vine ziua copilului poate mai primesti un cadou!

o zi minunata va doresc!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ciao gagici. M-am intors si eu la scarbiciu. Am vrut sa intru mai de dimi sa va dau vesti, dar nu mi-a mers forumul, nu stiu de ce.

si din partea mea pentru Ralu si Dana! Scuzati intarzierea, dar nu eram prin zona.

Ralule, Gio nu va mai legati de noi ca nu-i cazul. Dupa cum se vazu, huzbandu meu se pare ca n-a avut vreme sa treaca pe la expo, iar trainerul e cuplat (sau mai bine zis s-a cuplat in timpul excursiei) cu colega. Eu n-aveam oricum nici o treaba cu el, ce sa fac eu cu un pitziponc de 24 de ani, am eu barbatzelul meu acasa, nu l-as da pe 1000 de pitziponci americani . Am insistat sa vina doar pentru ca are si el carnet (colega n-are) si oricum drumul pana acolo a fost lung si a fost mai ok asa ca am avut un sofer de schimb, plus ca eu ieri dimi am mers s-o vizitez pe fosta mea colega de camera la club si n-aveam ce face cu actuala colega intre timp, dar asa au stat amandoi (si cu singuranta nu le-am lipsit ).

Calatoria la NY n-a fost chiar cum ma asteptam, n-am apucat sa fac tot ce as fi vrut, greseala mea ca am vrut sa fiu 'nice' si sa le servesc de ghid celor doi, ar fi fost mai bine sa-i las in pace si sa-mi vad eu de ale mele, dar no, asta e, invatatura de minte pe viitor. Dar mi-a parut bine ca am mers la club, i-am revazut pe cativa dintre cei cu care am impartit viata 6 luni, si pe unii dintre ei chiar m-am bucurat tare sa-i revad, si ei s-au bucurat sa ma vada pe mine.
In rest, incep sa ma cam satur, am mai slabit un kil cred, ca incep sa-mi atarne si hainele pe care le-am cumparat aici, alergiile mele sunt in toi, pe scurt, e frumos aici, dar incep sa ma satur si vreau acasa...
No, ma intorc la lucru, ne mai auzim.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata
ce mai faceti? eu tot asa prinsa la munca

Aly, deci e bine dar ca acasa nu-i nici unde
hai ca nu mai ai mult! si vi acasa!

la toate fetele!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
asa...de cand cu vremea asta calda...inchid cand plec de-acasa compu. si pe urma mi-e lene sa-l mai deschid.
aseara am deschis laptopul dar a vrut piticul BE si am renuntat in favoarea lui, am adormit inaintea lui si n-am mai intrat.

la noi e foarte cald. Il aduc de la gradi, stam in casa si iesim afara pa la ora 17. azi cred ca iesim la 18.

Dupa ce am dus piticul la gradi am fost sa-mi fac analizele, alea gratuite caci acusi vine februarie si nu le-am facut.
Prin urmare...acum vreau sa-mi beau si eu, am baut un fresh si gogosi.
am facut piata, azi fac ghiveci de legume cu orez...si cam atat.
am o febra musculara...mama...mama...de abia merg de picioare. Nu stiu maine ce o sa fac, poate maine voi lucra partea de sus a corpului.

Silvia, Oana spor la munci.
Aly hai mai ca eu nu m-am legat de voi. Ii cantam in struna lui Botic, care se pare a disparut din peisaj.
Nu mai ai mult si vi acasa, maxim 2 sapt. mai stai, nu?
Ma bucur ca ti-ai intalnit cativa din fosti colegi de la club, chiar daca nu a iesit excursia cum vroiai.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput