Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ciao fetelor.
Vad ca azi nu v-ati prea inghesuit pe-aici.

Gio foarte fain ca e cald la voi, aici ieri am avut 15 grade, am dardait de frig. Nici azi nu-i mai bine, dar macar e soare (ca ieri a plouat si a fost innorat). Stiu, ma distram si eu de voi ca repede m-a luat Boticul in vizor . Dintr-un motiv anume (dar nu ma intreba care e, ca nu-l stiu nici eu) toata lumea isi inchipuie ca daca ramane unul din soti singur acasa sau pleaca pe undeva, musai sa-si faca de cap, asa ca nu mi-au lipsit tachinarile pe subiect, inca dinainte sa plec.
Mai am de stat doua saptamani si un pic (adica saptamana asta cat mai e din ea si inca doua). In 17 iunie spre sa aterizez cu bine inapoi la Cluj.

Onutz n-am zis ca nu-i bine acasa, normal ca nicaieri nu-i ca acasa, asta era de la sine inteles. Macar tot e bine ca jumate a trecut, nu mai este chiar asa de mult si ma intorc. Pe mai mult timp nici nu acceptam sa vin. De intrebat ne-a intrebat sefu daca suntem de acord sa mai stam, probabil daca as fi avut o problema cu asta nu ne mai tinea, dar no, stilul american, prima saptamana s-a dus cu obtinut acces in diverse aplicatii (si inca nu avem tot), is multe de invatat si tot asa.

fetele si ne mai auzim.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
si noi ,ne cam chinuim cu caldura,desi nu am trecut de 30 grade ,tot ne e cald.
Si Deliuta transpira tare saracuta desi am tuns-o scurt
am pus doua poze cu noi dana si delia

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Dana frumoase pozicile, imi plac mult, sa-ti traiasca Delia!
Aly mai ai un pic si vii acasa.

Eu am avut o Diana linistita, a dormit de la 22.30 pana la 5 dimineata, in sfarsit m-am trezit odihnita dimineata

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

hai poftiti la cafea sa va treziti:

kitzy, ma bucur ca ai dormit bine.pitica.

dana, v-am vazut pozicile. sunteti niste frumoase la fel ca diana cu kitzy. norocoaselor!

gio, cum merge cu fitness-ul...sper ca esti pe baricade inca!

aly, hai ca acus vii acasa la sotiorul tau! sa vezi ce frumoasa o sa fie revederea

botic, pe unde te-ai ascuns?

0 zi minunata tuturor!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


sunt pe baricade, cum nu? azi a fost mai bine, am lucrat partea de sus si parca e mai usor. In schimb ma dor picioarele de mor.Pana luni pauza, sper sa-mi mai revin si sa nu o iau de la capat.

ieri am vazut si a 3-a masea iesita la pitic. mai avem una, din cele de la 2,5 ani si am scapat de dentitie.

Aly ce naiba faci de tot slabesti? mai ai din ce da jos?
hai ca nu mai e mult, ultimele zile trec mai greu, dar tot trec ele.
Kitzy ma bucur ca te-ai odihnit, e si Diana mai maricica, ar trebui sa-si scoata o masa. la cate ore mananca?
Marco avea program de 3 orte, iar fix la o luna si-a scos masa de la ora 3 noaptea.
Dana sunteti 2 frumoase. aici la noi e mai cald, ieri erau 34 la umbra. azi vad ca nu e soare, dar tot e caldut.
Silvia ce mai zici?
restul?

Ieri i-am dat la Marco, cheia de la masina, sa se joace prin casa. nu m-am mai uitat dupa el si nu o gasesc. Noroc ca mai am una, dar acum....trebuie sa ma pun pe jos, sa caut peste tot si de abia ma misc.
fug la treaba.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

Ieri i-am dat la Marco, cheia de la masina, sa se joace prin casa. nu m-am mai uitat dupa el si nu o gasesc. Noroc ca mai am una, dar acum....trebuie sa ma pun pe jos, sa caut peste tot si de abia ma misc.
fug la treaba.


hahaha si io patesc asa cu Delia..
Imi fura cheile si numa ea stie unde le pune.
Daca nu o vad cand le pune ,atunci la revedere,nu le mai gasesc in graba.

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

kitzy si frumoasa Diana,ma bucur ca sunteti bine si reusiti sa va odihniti noaptea,e f important.
Stiu din proprie experienta,daca eu nu sunt odihnita,atunci e greu si pt mine si pt Delia.

Cum esti dupa nastere,ti-ai revenit bine?

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Coanaaaa!!!!
Botic!!!!!
Pe unde sunteti???? trebuie schimbat capitolul!!!!!!


Dana cred ca, cautam mult si bine cheia, daca nu ma ma gandeam sa-i bag adidasii in dulap. era intr-unul dintre ei.
eu l-am intrebat de dim. daca stie unde a pus cheia....dar cred ca nu si-a mai adus aminte. daca il intrebam ieri, poate imi zicea. ca, de regula tine minte si-mi zice, sau imi aduce ce-i spun.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio in general mananca la 3 ore, este cand mananca si la 4 ore, de ex seara mananca pe la 21-21.30 si dupa-aia mai mananca la 2-2.30, masa de la 12 e sarita
Acuma daca dupa-masa e mai agitata si nu doarme deloc, se culca pe la 10-30 si doarme toata noaptea.
Ea oricum pe la ora aia se culca de obicei.
Dana dupa nastere mi-am revenit foarte bine, dupa o saptamana de la operatie ma miscam super bine.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Hello. Va poftesc la capitol nou deschis de peste ocean .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput