Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by daraban

LA MULTI ANI! RALNIED si multa sanatate si fericire !

Multumesc, Dana!

quote:
Si ziua mea urmeaza peste 2 zile

tot Gemanuta si tu?
Wow! Eu iti zic "La multi ani!" de pe acum! Ca sa fiu sigura ca nu-mi scapa


--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Ralule multumesc si eu de urari
Gio bag seama ca v-ati distrtat pe unde ati fost, foarte bine ati facut!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

cuuuuucuuuu...baaauuu!
ce fac patronesele?...uf, ce dor mi-o fo' de voi...si de casa me....nu mai zic ...
am plecat la 11.30 dimineata si am ajuns la 18.15 in Bcuresti...am mers chiar foarte bine...tinand cont ca ne-a si plouat...am avut si niste opriri...si sectoare de drum cu lucrari....a fost ok, pana la urma...

cu musiu al lui Aly nu m-am vazut...asa ca din pct asta de vedere, el a fost cuminte, nu a umblat cu gagici ...acu'..io stiu ce-o mai fi facut...dar...dupa cum l-am cunoscut eu.....pariu ca a muncit toata ziua...

fetele, va zic si eu cu intarziere la multi ani..., sa fiti sanatoase, fericite si tot ce va doriti voi!

si noi avem un sarbatorit pe 29, un prieten din gasca...cred ca sambata il vom serba..pana una alta, trebuie sa ma pregatesc pentru botezul de azi....asa ca, nu va supi pe mine daca plec sa ma pavoazez , ca la 11.30 tb sa fim la ei...

va las pozucile pe care le-am facut...nu-s foarte multe....dar asa...de clatit ochisorii..

pup, pe maine..cand m-oi elibera din datorii...sper sa apuc sa mai parlim.....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

pozucile......
http://entertainment.webshots.com/album/563579701nOzaGk


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz bine-ai revenit acasa!
Poze noi noutze la semnatura, cu ocazia implinirii unei luni

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ne-am strans si noi prin zona.... vreme frumoasa tot pe-afara, in casa pt. mancare si dormit.
La Real este un stand Pampers, cu promotia de care zicea si Bianca. Ei bine au si un traseu pt. bebei care, cred eu, ca merg de-a busilea. S-a bagat si marco al meu pe acolo, tipa l-a filmat si-mi baga filmuletul in concurs. La cat urasc reclama asta pe site, nici nu aveam chef de asa ceva.
Nasul meu e tot mai rau...ne asteptam la cumplita veste. Nu mai am chef de nimic , cand ma gandesc....

Coana bine ai revenit pe meleagurile natale!!!
Kitzy, Krelia sper sa reusesc sa ma uit la poze in seara asta, daca nu maine.

merg sa-mi culc si eu copilul, caci incepe o noua sapt.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Kreliutz vazut, placut poze...mumoase
Noi ieri am avut o zi super agitata, Diana a dormit toata ziua vreo 2 ore adunate cu greu...afara am iesit foarte putin ca ne-a prins ditamai ploaia care ne-a udat pana la piele pe noi, ca ea n-a avut treaba, noroc c-aveam aparatoarea de ploie in carucior.
Abia pe la ora 23 a adormit si pana la 4.30 dimineata n-am mai avut treaba cu ea, nu stiu ce-a fost cu ea ieri

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata fetele!

sambata am fost la munca si chiar am muncit, duminica la tara asa ca deabia acus am intrat sa va citesc...

cu parere de rau am vazut ca am ratat o petrecereasa ca zic si eu acu La multi ani, botic! sa ne traiesti, sa infloresti si tot ce iti doresti...

dana, cred ca azi e ziua ta daca am citit bine, asa ca iti spun si tie: la multi ani!

krelia, kitzi, acu intru sa va vad pozele

o saptamana minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Dana !!!! Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!!
Kitzy tare mult mi-au placut pozele. M-am topit toata de cat de mica si frumoasa este. si cum statea ea la tine in brate cuibarita.
Imi pare rau ca a avut o zi propasta Diana, tare smechera este de mica.
Krelia vazut si pozele tale...parca erati la Zoo acolo. Aia cred ca a fost expo adevarata, nu la ce ai fost in Tm. si cazarea a fost frumoasa, nu?
La Tm nu ai facut poze?
Silvia lasa ca te-ai relaxat macar ieri, azi o iei de la capat. Spor!!!!

merg sa-mi organizez si eu treaba pe sapt. asta si sa adun din casa.
o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

...mama ce de chefuri pe aici

La Multi Ani !!! fetelor si tot ce va doriti!

Gio imi pare rau pt nasul tau...grea boala mai e cancerul

mai revin la povesti, numai sa se mai linisteasca apele pe la servici


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput