Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by daraban

NU e timp f frumos,dar intre 2 ture de ploaie mai iesim si noi,altfel ne stresam reciproc,in casa(eu si Delia)




si... cum anume va stresati reciproc?

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata gagici!

hai poftiti la cafea!

mai fetelor la mine n-au nimerit-o astia cu avertizarea...ieri pe seara s-a innourat putin dar nu a plouat iar acu de dimineata a iesit soarele ...poate ploua mai tarziu da nu prea sunt semne.

Aly, cred ca mi-am gasit si eu in sfarsit perechea...cam aceiasi marime ca tine port si eula mine inca e si mai complicat de gasit hainute ca sunt si inalta 171cm la 50 kg. bineinteles ca sunt intr-o lupta continua de ingrasare da in ultimii 4 ani n-am trecut de pragul de 53. rochita care am primit-o de la prietena mea surprinzator imi vine bine.e si modelul care ma avantajeaza...o sa-mi fac o poza cand o sa o imbrac sa ma vezi ce frumoasa sunt!

o zi minunata va doresc!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by silvi8

mai fetelor la mine n-au nimerit-o astia cu avertizarea...ieri pe seara s-a innourat putin dar nu a plouat iar acu de dimineata a iesit soarele ...poate ploua mai tarziu da nu prea sunt semne.



lasa, lasa... ca acusi iti vine randul...
nu te bucura inca

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


La noi.
eu am fost si m-am tuns, bob cu colturile din fata mai lungi. acum e tot pleostit de la ploaie.
ieri eram fericita ca nu ploua si uite, de azi noapte ii da, ba mai tare, ba mai incet.

Dana bine ca iesiti, le place copiilor afara. voi de unde sunteti de loc? in romania ma refer...
nu pui poze cu pitica?
Botic nu mai stiu nimic de Ralu. sper ca sunt bine, si s-au rezolvat probl. intre ei.
Silvia stai linistita ca ajung ploile si la voi. si eu m-am laudat ieri si uite....

revin, acum sunt in conferinta cu mama si sora-mea.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ciao fete!
Azi n-am putut iesi cu Diana ca e vreme naspa la noi.
Dar am pus povestea nasterii daca tot am fost acasa si doarme fata

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, am patit exact ca tine m-am laudat cu vremea buna si ...a inceput sa ploua...da ploua asa usurel. a avut botic gura aurita, ca mi-a prezis ca ma laud degeaba

am fost sa imi platesc abonamentul la dolce si rata la banca, mi-am cumparat si material ptr interiorul unei gentuta de blug(am luat modulul de la fetele croitorese de pe dc)si cum m-am intors a inceput sa ploua.
deci am avut noroc...

gio, sa-ti fie de bine! si sa pui poze cu noua tunsoaresi sac! pe mine nu m-a plouat

kitzy, acum ma pun sa citesc povestea nasterii dianei (sper ca nu e horor)...

o zi insorita sa aveti!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gata kitzy, v-am citit povestea, f frumoasa, emotionanta si chiar daca cred ca a fost greu pentru tine ai povestit fara elemente "horor" adica asa pe gustul meu. eu am citit cateva povesti despre nasteri care m-au ingrozit asa ca am renuntat sa mai citesc...ma bucur insa ca am citit povestea voastra...ai o fetita f frumoasa. sa fie sanatoasa si sa va bucure viata!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Multumesc Silvia
Nu pot sa zic c-a fost asa horror, oricum daca bagam niste elemente mai picante pe acolo, cred ca aspirantele la bb o iau la fuga

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvia daca vrei o poveste a nasterii comica, citeste-o pe a lui marco:
http://www.copilasi2006.3x.ro/Marco.htm
doar de pe site-ul spiridusilor o mai poti citi, in arhiva DC-ului nu am gasit-o. sper sa mearga linkul.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio nu merge link-ul, am vrut si eu s-o citesc.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput