Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, eu am citit povestea...intradevar f comica si f frumoasa...ma intreb numai daca chiar asa a fost de usor sau in timp s-a mai estompat din durere si a ramas numai partea frumoasa?
mi-a placut mult si succesiunea de poze cu marcolino care a crescut mare si frumos. daca fac o fata cred ca o sa se bata cu diana (fiica ralucai) pentru feciorasul tau

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy nu stiu ce sa zic. eu l-am putut deschide. Silvia la fel...mai incearca.
Ce face Diana?
Silvia daca ai stii ca imediat dupa ce am nascut si m-au dus in salon, cu topata lumea cu care vorbeam le ziceam ce greu a fost, sa nu faca copiii, bla-bla-bla.
Iar cand am vazut cum au nascut altele....eu zic ca am fost o mare norocoasa. Super usor am nascut. au fost vreo 2 momente mai critice in timpul expulziei, cand efectiv nu mai aveam putere/aer/etc, credeam ca acolo mor. dar uite ca am scapat, m-a intarit DD in momentele alea.
Tu fa numai fata, caci marco cam are pretendente...poate imi trage clapa si-si gaseste el una. caci, cam asa se intampla. degeaba il cuplez eu cu o groaza de bebite si pustuaice frumoase, caci tot pe care o vrea el o va lua. mama ce idei am la ora asta. daca ar pricepe saracul, ar zice ca sunt dusa rau.....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvia tie ti-a mers link-ul? Mie nu mi-a mers nici din Opera nici din Explorer.
Si ai grija daca faci fata, ca a mea e taur si e foarte bataioasa

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

kitzy, prea frumoasa poveste sa n-o citesti...ti-am trimis-o pe privatsper sa nu te superi si sa o poti citi

gio, glumeam si eu...nici nu cred ca marco al tau si o viitoare fetita a mea s-ar intalni vreodata...cat despre disputa cu diana om vedea noi care e mai tare

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Merci Silvia.
Gio foarte faina povestea, m-am distrat de tine, pai tie la cum iti arata parul iti statea capul?

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Pai normal Kitzy. Iti dai seama ca eu ma pregateam de marea intalnire cu - cam asa era parul meu. ce sa fac daca marco nu a venit mai repede? cand eram iesita de la coafor, proaspat intinsa? a venit dupa ce m-am spalat pe cap, si cum nu aveam placa atunci...tot parul era hai-hui.
Silvia stai linistita si eu am glumit. in schimb, nu se stie niocidata cand ne vom intalni...si poate chiar vei avea o fetita.

Noi am stat putin in fata blocului si gata, casa scrie pe noi. la ce noroaie si urat e afara.....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio trebuia sa-i soptesti la Marcolino : " scumpule, mai stai un pic acolo sa apuce mami sa mearga la coafor si dupa-aia vin sa ne vedem"

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Ralnied ne stresam reciproc adica asa:
-delia scoate toate din sertare,intoarce casa cu fundu in sus,iar
-eu nu o las sa faca prostii
Si in concluzie,ne stresam reciproc

Gio din Oradea suntem.
Voi pune si niste poze,numa sa am timp mai mult intr-o zi.

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

kITZY ESTI TARE. ASA TREBUIA sa-i zic. nu cred ca ma asculta el, dar merita sa incerc.
Dana acum am vazut ca e trecuta si Oaradea, pe langa Brescia.
asteptam pozele.
ati venit de-afara?

pana eu am spalat vasele, marco a intors camera lui cu fundu-n sus. a aruncat tastatura si mouse-ul, de abia le-am scos de dupa birou.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio tot am zis ca astept sa creasca Diana, dar cand citesc cate iti face Marco, ma mai gandesc inca o data oare chiar vreau sa creasca?
Copii mari, probleme mari, nu?
Ca tot vb de parul tau ca nu erai aranjata, eu am apucat sa ma spal in dimineata aia pe cap, sa-l usuc si eroina de mine am vrut sa-mi fac si unghiile pana venea sotul de la servici, asa printre contractii
Am apucat doar sa le tai, ca m-a luat pe sus si-am plecat la spital. Iti dai seama ca el cred ca era mai nerabdator ca mine sa o vada pe fata

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput