Miresele anului 2006 (96)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvi chiar daca trec cateva luni nu trebuie sa te stresezi, la mine au trecut 6 luni pana sa raman insarcinata, stresul nu-si prea are rostul aici. Tin pumnii sa vina repede bb!
Eu pe la 12 m-am bagat in pat sa dorm un pic ca-s rupta dupa niste nopti pe jumate dormite, abia astept sa-si faca un oarecare program si sa doarma ceva mai mult ca ma termina asa.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

kitzy trebuie sa te cert ...alte poze nu ne mai arati? ca noi abia asteptam sa o mai vedem pe micuta


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutzule n-am mai facut poze de atunci, doar cele care le-ati vazut deja....bine, erau mai multe dar cam tot in aceasi pozitie.
Cum o sa facem alte poze, o sa le pun si alea, ok?

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

kztyi, sper ca acum dormiti si va odihniti...sa stii ca toate prietenele mele care au bb-i mici au zis ca au avut nevoie de o perioada de acomodare pana si/au stabilit un program. cat despre poze, deabia astept sa o vad pe pitica cum creste


silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

O sa mai punem pozici!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Am avut o intalnire azi, la o cafea cu directoarea de la gradi, sa vb. de afaceri...of...ca nu a iesit cum ma asteptam....acum sunt in mare dilema, nu stiu ce sa fac Ea are nevoie de mine(ce bine ma simt), eu am nevoie de ea. asociati nu se poate...si nu stiu cum as putea sa fac ca sa fiu eu multumita.
of ce probleme am, dar zau ca ma roafde chestia asta de cateva luni, acum mi-a mai dat si asta apa la moara, am gasit si niste finantatori si nu stiu ce sa fac........
In fine.....sa revin on topic.

Mi-am facut si programare la dentist, pe sf. lunii, imi da jos lucrarea din cealalta parte si scoate ce e de scos.
azi a sunat si nasa lui marco sa ma intrebe daca suntem in weekend acasa. asta dupa ce marti, Clau i-a dat cadoul de iepuras piticului, miercuri am vazut ca a scris la 2 poze in drops...of...si lumea asta cum e.

Kitzy ce sa-ti spun, musai sa-i faci un program de papa si somn, ca de nu..asa va fii pana mai creste.
eu am avut mare noroc cu marco, care mi-a acceptat din prima zi programul de masa la 3 ore si pe urma a crescut perioada.la o luna a renuntat la masa de la ora 3 noaptea. doamne cand m-am trezit la 6 sa-i dau sa pape nu stiam ce s eintampla, cum de am dormit asa de mult. dar cum nu s-a trezit la 3, adica nu a , m-am odihnit si eu 6 ore.
Silvia, oana . Botic, krelia si Aly dati un semn!!!

ma duc sa-mi vad de planurile mele...of...of....




_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

giova, eu sunt aici...pentru inca jumatate de ora

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova


Am avut o intalnire azi, la o cafea cu directoarea de la gradi, sa vb. de afaceri...of...ca nu a iesit cum ma asteptam....acum sunt in mare dilema, nu stiu ce sa fac Ea are nevoie de mine(ce bine ma simt), eu am nevoie de ea. asociati nu se poate...si nu stiu cum as putea sa fac ca sa fiu eu multumita.
of ce probleme am, dar zau ca ma roafde chestia asta de cateva luni, acum mi-a mai dat si asta apa la moara, am gasit si niste finantatori si nu stiu ce sa fac........
In fine.....sa revin on topic.




io nu ma pot abtine sa nu zic...n-am inteles ce-ai vrut sa zici

quote:

Mi-am facut si programare la dentist, pe sf. lunii, imi da jos lucrarea din cealalta parte si scoate ce e de scos.
azi a sunat si nasa lui marco sa ma intrebe daca suntem in weekend acasa. asta dupa ce marti, Clau i-a dat cadoul de iepuras piticului, miercuri am vazut ca a scris la 2 poze in drops...of...si lumea asta cum e.




lasa ca trebuie sa rezolvi problema asta
asa eram si eu anul trecut mai ti minte? mergeam de 2-3 ori la dentist pe saptamana





You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

si eu pe aici, cu mii de draci la munca. Nu vreau sa mai zic nimic.
Da' v-am citit si va pe toate!

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

si eu pe aici, cu mii de draci la munca. Nu vreau sa mai zic nimic.
Da' v-am citit si va pe toate!

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu




mai stai la munca? pana la cat?

eu m-am decis sa plec acasa...de la 8 mi-a ajuns...si imi vine si barbatu la noapte acasa, exact pe cand o sa visez eu mai bine


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput