Miresele anului 2006 (96)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pai stati asa sa va zic: Kreliusssuuu urmeaza ca ea deja face pasul inainte cu analizele, apoi Aly si restul mai la urma, ca Ralu e ingropata in hartoage tot timpul, deci timp pt bb nu cred ca are si Onutzu idem si la fel, cu nasul in hartii si mult plecata si alea alea, pricepeti?
Da eu una am spart gheata, asa ca urmati

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy imi pare rau sa te contrazic...eu am spart gheata, chiar inainte de marele eveniment. Pe urma a fost a.cicel, Kateryna, etc, etc.
Ia mai pune tu niste poze cu printesa, nu sta degeaba.

e o vreme superba afara...noi am venit in casa. Motivul: m-a enervat marco in parc, i-am tras cateva la fund de tot parcul ma cunoaste acum. bai dar se urca pe niste chestii mari, tobogane cu curbe pt. copii mari, se da pana la jumate si pe urma urca inapoi in picioare. si ce sa asculte de mine, m-am saturat cat am tipat la el sau am vorbit cu frumosul.
e turc dom'le, nu se poate juca frumos cu cei de varsta lui, el e cu cei mari. cred ca nu mai am mult si o iau razna.
mai incerc o repriza de iesit, dar cu tricicleta. acum ca m-am mai calmat putin si el mi-a promis ca nu mai face. sunt curioasa pana cand.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by silvi8



intradevar scuza oanei nu prea sta in picioare, dar sa stiti ca si eu (ca multa lume de altfel) m-am hotarat sa fac bb numai dupa ce mi-am luat casa mea in care sa-i pot amenaja o camera puiului separat. da nu cred ca am luat ce-a mai buna decizie...deabia astept sa vina bb!!!



silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png



ma simt mai bine ca si altcineva a gandit ca mine...deci nu sunt singura de pe planeta....


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Pai stati asa sa va zic: Kreliusssuuu urmeaza ca ea deja face pasul inainte cu analizele, apoi Aly si restul mai la urma, ca Ralu e ingropata in hartoage tot timpul, deci timp pt bb nu cred ca are si Onutzu idem si la fel, cu nasul in hartii si mult plecata si alea alea, pricepeti?
Da eu una am spart gheata, asa ca urmati

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )




uite cine imi acorda circumstante atenuante
asa, io mai mult la birou sau pe drumuri...si cand sunt eu acasa nu e Marius ...ca de exemplu acum, sunt singura asa ca imi fac de cap!(muncind)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by silvi8

ralnied, zis si botic, spuneam ca vrei sa bati un record la umplut pagini, dar ai explicat deja si oricum ma bucur ca sunt fete care se implica asa ca tine si raspund tuturor.



acum m-am prins si eu
da' stai ca sunt si zile in care nu scriu mai deloc, din diverse motive. Deci nu te speria ca pun monopol

--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia

cu siguranta am citit pe diagonala ..mii de scuze ...ca-s asa zapacita si crizata cu muncile...

Asa ceva nu se face. Mai ales cand e vorba de Domnul Opel, cum il numim noi Sa te vad cum te prezinti, ca sa primesti iertarea

quote:
onutz'...je la spanac sunt nevoita sa zic un mare pas...intrucat sunt certata de la 2 ani cu el...si nici nu pot sa aud despre el, daramite sa-l miros/vad/gust...brrr.....

eu nu l-am iubit niciodata, asa ca ce sa mai zic?


--------------------------------------------------------------------------------
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
Ducu Bertzi la Iasi, 1 mai 2008
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

am ajuns si eu acasa
daca tot sunt singura....m-am rasfatat si am fost la mama de la 7 pana acum...si ma bate gandul sa ma bag in pat cu o carte sa citesc putin dupa care "parchez"

pe aici? liniste si pace?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana lasa ca e bine asa: UN RASFAT La mama e bine venit intotdeauna.

Noi am iesit in oras si ne-a salvat tati, a venit mai repede de la birou si am plecat in centru, la terase, inghetata si un targ de carte. am cumparat vreo 2 carti si cam atat.
In iunie va pleca Clau pt. cateva zile in Italia pt. incheierea unui contract, asa ca ma gandesc de pe acum ce trec pe lista de cadouri/cumparaturi.
merg si eu la tv, pe maine.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!
trezirea somnoroaselor! fuga la cafea ca e pregatita...avem pe toate gusturile.

krelia, dupa cum vezi am si ticker deci sunt pusa pe treaba bine. e deabia a doua luna in care incercam asa ca deocamdata sunt relaxata. sunt nerabdatoare dar intr-un mod placut ...deocamdata ca daca mai trec cateva luni si nu vine sigur am sa incep sa ma stresez.

o zi minunata tuturor!

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!

merci de cafeluta Silvi

oare Aly ce-o fi facut? acu ar trebui sa fie in drum spre ridicarea pasaportului


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput