Ati folosit aparatul de fitness Leg Magic?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristicross

Am si eu o rugaminte pt fetele care il au deja. Puteti sa-mi spuneti la cat timp dupa cezariana poate fi folosit (daca scrie cumva in carticica lui)?

cris


Dupa perioada care ti-a recomnadat medicul sa stai cuminte poti s afaci sport in ritmul corpului tau. Nu toata lumea este la fel. Eu de exemplu la 7 zile dupa cezariana aspiram toata casa cu un mamut de aspirator greu, caram tot felul de chestii dar asta sunt eu si am noroc ca nu am patit nimic. Tu fa cat poti tu, cat te simti confortabil. Aparatul iti solicita abdomenul deci eu zic ca mai bine o luna sa faci incet incet abdomene clasice sa vezi cum te simti. Si eventual sa folosesti corset care te ajuta, iti sustine abdominalii.


Tzuni: esti glumeata sa vezi ce o sa se acreasca grasutele care seamana cu personajul tau

poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Pai eu sunt in poza aia!
(alea de la semnatura sunt lucrate in Photoshop)

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Eu l-am cumparat astazi de la PLUS cu 2 milioane.Nu l-am desfacut inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

cum mai merge cu aparatul? va mai tineti de el?

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_pop spune:

Am gasit mai ieftin ca la tv aici : http://tvtop.ro/stepper-lateral-leg-magic.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Daca-l cumparati din diferite magazine primiti si dvd-ul cu exercitii? Daca nu va spun din experienta nu-l veti folosi nici la 5% din capacitatea lui! Dvd-ul este f bun, doar 13 min de ex dar iti lucreaza f bine picioarele si fesele.

poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Pe mine ma intereseaza ca ati slabit doar la fese/coapse? Sau si din pulpitze ati dat jos ceva? Eu pe langa aripioare si fundic am si sunculite si tre sa dau jos de peste tot...

Tzuni esti figura!! In pozele mani****te in photoshop arati foarte bine... de unde mama dracului mai vrei sa slabesti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabi_j

mani****te


ma distreaza cenzura asta automata!! nu eu am pus stelutele!!!



Sunt filmulete cu exercitii pe youtube:


Imi poate spune cineva ce dimensiuni are chestia asta? Sa vad daca incape undeva si in chichineatza mea... Multzam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Este mica si se pliaza! incape oriunde.

Pt picioare si slabire cel mai bun este alergatul / umblatul in pas vioi sau orice forma de exercitii cardio! Leg magic iti intareste musculatura dar fara regim nu vei avea rezultatele dorite.



poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Merci Deus pt info - inseamna ca ar avea loc si la mine...
fac si eu atkins

Spor la miscare!

Mergi la inceput