Ati folosit aparatul de fitness Leg Magic?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns f.andreea spune:

tot ce vreau e sa dau jos vreo 5-6 kg si vreau sa-mi cumpar Leg magic dar numai daca functioneaza. de aceea as vrea sa il incerc mai intai ca nu vreau sa dau bani degeaba. va multumesc si sper sa primesc si eu un raspuns cat mai carand.......... va pupik si .....spor la slabit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns f.andreea spune:

de slabit............ vreau.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns f.andreea spune:

A trecut o zi de cand am postat primul meu mesaj pe acest forum si inca nu am primit niciun raspuns........oare nu mai intra nimeni pe forum sau nu aveti timp..............nah......dupa cum vad.....problema mea va ramane nerezolvata.......dak intra cineva va rog frumos sa lasati un mesaj.....multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianas spune:

Am primit si eu aparatul Leg Magic de Craciun si l-am folosit nu foarte des pt ca am fos destul de ocupata - dar am incercat totusi sa ma tin de treaba.

Intr-adevar lucreaza intens muschii, eu personal nici macar un minut nu pot sta pe el, insa mi se pare ca fesierii nu sunt foarte solicitati. Si nici gleznele.

Cu toate astea, eu sint multumita, mai ales ca nu trebuie sa merg la sala sau sa improvizez miscari de aerobic prin casa. Am aparatul meu, ma dau jos din pat si lucrez :)

F.andreea, nu vreau sa fiu rautacioasa, dar cum poti sa-ti imaginezi ca cineva de pe un forum ti-ar putea imprumuta un aparat de facut sport timp de o saptamana??? Hello, buna dimineata, costa aprox. 300 ron si ni l-am achizitionat sa lucram la el cat de des putem. Sincer, nici unei cunstinte nu i l-as imprumuta! Poti sa-l incerci in magazinele de prezentare sau sa ti-l cumperi la noroc, asa cum am facut noi toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns f.andreea spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianas

Am primit si eu aparatul Leg Magic de Craciun si l-am folosit nu foarte des pt ca am fos destul de ocupata - dar am incercat totusi sa ma tin de treaba.

Intr-adevar lucreaza intens muschii, eu personal nici macar un minut nu pot sta pe el, insa mi se pare ca fesierii nu sunt foarte solicitati. Si nici gleznele.

Cu toate astea, eu sint multumita, mai ales ca nu trebuie sa merg la sala sau sa improvizez miscari de aerobic prin casa. Am aparatul meu, ma dau jos din pat si lucrez :)

F.andreea, nu vreau sa fiu rautacioasa, dar cum poti sa-ti imaginezi ca cineva de pe un forum ti-ar putea imprumuta un aparat de facut sport timp de o saptamana??? Hello, buna dimineata, costa aprox. 300 ron si ni l-am achizitionat sa lucram la el cat de des putem. Sincer, nici unei cunstinte nu i l-as imprumuta! Poti sa-l incerci in magazinele de prezentare sau sa ti-l cumperi la noroc, asa cum am facut noi toate!
imi cer scuze ca am indraznit sa zic asa ceva......si sincer imi pare rau daca ai interpretat gresit,eu nu am vrut sa supar pe nimeni........ o sa merg si eu la ghici si o sa mi-l iau si sincer..........daca cineva cunoscut ar vrea sa i-l imprumut as face-o,,,,,,,dar nah..asta e. multumesc oricum. pupik si CRACIUN FERICIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Poate sa dea dureri de coloana?

Am vazut si eu aparatul si ma tenteaza, dar am probleme cu coloana. :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Da aparatul este f. bun. Daca l-ai comandat impreuna cu dvd-ul de prezentare vei avea un filmulet de doar 13 min de exercitii fizice foarte bune!
Eu iti recomand sa faci inainte 5 min de incalzire fiindca intra direct in subiect si risti sa faci febra musculara.
Este bun daca-l folosesti . Daca-l cumperi pe post de umeras este cam scump:)

poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Da eu l-am cumparat si merita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Am si eu o rugaminte pt fetele care il au deja. Puteti sa-mi spuneti la cat timp dupa cezariana poate fi folosit (daca scrie cumva in carticica lui)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Il am, l-am folosit si dupa un an juma arat ASA. Succes si voua!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput