Ati folosit aparatul de fitness Leg Magic?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Pt cine e interesata... Aseara am fost si eu in Real Vitan sa vad cum arata mastodontul de Leg Magic...
Era 200 ron si arata ok.
Mai avea expuse la promotie vreo 5 buc...
Pt cine vrea sa-l ia, dati fuga !

Eu cred ca ma mai gandesc... desi e tentant de ieftin pt ceva cu rezultate asa bune si recenzii asa bune.

Annablue & Adita & Bb2
"De noi depinde sa avem o viata frumoasa..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Pe unde se mai gaseste aparatul? In Real si Cora nu mai sunt... Please cine stie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Iaka asa, cand vroiam si eu sa ma apuc de gym, nu mai sunt aparate..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LiliaToma

Pe unde se mai gaseste aparatul? In Real si Cora nu mai sunt... Please cine stie...

Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)



L-am vazut in Auchan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

cand?
Mercik de raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

Saptama trecuta mi l-am cumparat si eu din Cora. Imi place ca secventa cu exercitii pe CD nu dureaza mult - doar pentru atat pot sa imi fac timp in fiecare zi, si sper sa fiu consecventa. Acum astept sa imi treaca febra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Fetele care il au de mult nu mai spun nimic, ati obtinut rezultate vizibile? sunteti multumite?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_pop spune:

Buna,

eu am gasit pe net la 250 de lei. nu e la 200 dar tot mai ieftin ca la televizor e...
uitati aici: http://www.tvtop.ro/stepper-lateral-leg-magic.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

buna la fete

Am inteles de unde sa-l iau unde e mai ieftin si tot asa dar rezultratele cine mi le spune si mie sa stiu daca intradevar este ca si la tv, sau daca da rezultate

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 10 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns f.andreea spune:

buna........sunt noua pe acest forum si am citit foarte atent tot ceea ce ati scris si am ramas impresionata.acum vreo 2 ore.........impresionata de reclama de la tv am sunat sa-mi comand Gymform Duo si mi-a zis ca ma suna in max.o ora iar eu intre timp am decis sa caut informatii pe net si ....am gasit.m-am convins ca nu merita sa dau banii pe acea prostie si am inceput sa caut alternative.asa am gasit acest forum si ma bucur. am auzit ca ati folosit Leg magic si e bine.............m-ati putea ajuta si pe mine?????????? inainte sa-l comand as vrea sa vad daca chiar functioneaza la mine de aceea ma gandeam daca ar putea vreo una din voi sa mi-l imprumute vreo saptamana ca sa vad daca da rezultate.........m-ati putea ajuta??? va rog...............

Mergi la inceput