Ati folosit aparatul de fitness Leg Magic?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Gabi,stiu ce inseamna spatiu restrans,si eu eram ingrijoarata unde o sa-l pun.Acu' daca am gresit cu 1cm+/- nu stiu ca am facut-o in graba,dar cam astea sunt masurile:H97(asta e"batu"frontal,care e reglabil,aprox.55min,mie imi trbuie 97),L108,l35.Asa e deschis.Si pliat:h cat vrei tu(min.55),Lvreo 20 si l-35.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Multumesc frumos pentru informatii.

Cum stati cu exercitiile? Dar cu kg/cm?

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Mi-am comandat si eu azi. Sper sa fie de folos, sa mai fac ceva miscare, ca toata ziua la birou.. e jale..
Si ma intreb, in cat timp va veni baba de jos sa imi faca observatie... ca e tare sensibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Fetelor, care ati comandat de pe TVTOP, cum a fost livrarea? Astia nu imi raspund la telefon si mail si nu dau nici un semn si nu stiu ce sa fac.. daca sa mai astept sau sa ma orientez spre altceva


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Mie in cluj mi l-au livrat in mai mult de o luna. Si asta dupa ce am i-am sunat eu de vreo trei ori.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

tot intru aici sperand sa gasesc raspunsul la intrebarea din titlu si mai ales efectele utilizarii aparatului...

dar se pare ca este un secret extrem de bine pazit

am aflat doar in ce magazine e pe stoc, daca are sau nu cartulie si dvd cu exercitii, dimensiuni, nivel de zgomot, pret, timp si conditii de livrare...si zic merci ca le-am aflat si pe-astea

dar poate totusi cineva isi ia inima in dinti si-mi spune si mie: da, il folosesc de 1-2 luni, fac de 2-3 ori/ sapt si simt urmatoarele efecte: tonifiere/slabire/ridicare...va rog, ca nu mai suport suspansul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ymca, cred ca nimeni nu a fost suficient de consecvent incat sa ii poata atribui niste efecte.Eu, de exemplu am facut in fiecare zi vreo doua saptamani si ce am simitit a fost doar febra musculara pe interiorul coapselor. Cred ca are efect dar utilizat zilnic, nu asa din an in paste. Tot incerc sa ma motivez sa ma apuc din nou dar nu prea imi iese. Cand e treaz copilul nu pot, cand doarme abia astept sa fac un dus sau sa stau un pic pe net .

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

pt mine e groaznic apt asta...efectiv mi s-a deshurubat coana Fofo...mi s-au intins ligamentele...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

puisorul, multumesc.

grati_ela asta intra la raportare de efecte adverse, la gramada cu cefalee, stari de voma si plictis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ally7 spune:

am vazut la tv aparatul si ma rog, nu prea am avut eu incredere, dar am vazut la o prietena si zicea ca da, ca merge ca are febra musculara. Acum, dupa ce am mai citit si ce e pe forum, m-am cam convins, sau mai bine zis m-ati cam convins. Dar inainte sa-l iau sa va intreb ceva. In carte scrie ceva despre varsta de la care poate fi folosit? Eu am 17 ani si ma gandesc sa nu fac vreo prostie. I-as intreba si pe aia la comandare dar ei vor mai mult sa isi vanda produsul decat le pasa de sanatatea aluia care cumpara. Deci, ce ziceti, scrie ceva. Mersi anticipat. Va pup.

Mergi la inceput