Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G



Azi am descoperit iaurtul pe care il papa Andrei. Este cel de la Nestle, l-a halit fara comentarii.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze



si noua tot ala ne place , o fi vreo coincidenta



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna si de la noi,

eu am inceput curatenia de primavara, dar a trebuit sa intrerup , ca nu a venit sa ne renoveze holul si nu fac munca in zadar, ca se face praf

SiBv sa va traiasca noul locatar, sa va aduca numai bucurii


vad ca mai sunt bolnaviori pe aici si mamici obosite la toata lumea

Cecilia, Cristinelul , daca gasesti vreo metoda sa il faci sa pape din bibe, sa-mi zici si mie, ca eu nu reusesc nicicum, am reusit sa o adorm fara tzitzi leganata cu scoica , dar nu reusesc sa o fac sa pape laptic nici cu bibe , nici cu cana, si din mai incep jobul, ma gandeam ca daca refuza vreo masa solida sa aiba mamaie o alternativa...off

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Marunzica suna tare bine supa aia da eu sunt la regim acum da am salvat pagina sa o fac dupa ce termin cu dietele

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Sim sa stapaniti sanatosi caruciorul , sa aveti plimbari placute




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Am revenit si noi pe la 8 de la Alexandria, a fost foarte placut. A fost cald, asa ca l-am tinut pe Stefan doar intr-un body cu maneca scurta, era cu picioarele goale si ne plimbam pe centru. Sa mai spun ca am facut furori? . Desi erau 30 grade, am vazut si acolo caciuli, geci si pantaloni grosi. Da' noi eram mai cu motz .

Rox, sa stii ca sunt f multumita de carut in continuare.

Luy, am reusit sa fac husa pt scaunul auto din chestia aia. E la fix, nici nu trebuie modificata, doar am gaurit materialul acolo unde vin centurile.

Isabeluta, il asteptam pe sotz sa vina de la Ploiesti din delegatie ca sa mergem la banca. Trebuia sa vii la mine, si ce daca ma abordai asa? Imi pare rau ca nu te-am reperat. Carutul era cel vechi, vineri l-am luat pe asta sport. grasunelul Vlad.

Am pus cateva poze de azi pe flickr.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Hello,
Azi am colindat de pe la 9 dimineata si ne-am intors pe la 21.30.
Am fost in Dragon, am luat de-acolo sosete pt. Andrei ( asta a fost scopul ) f bune , romanesti la bumbac , 15.000 perechea. Am luat 10 perechi. Am mai luat si niste jucarele, zdraganici, de-astea de se koaca cu ele 2 zile si gata. Am mancat vita cu urechi de lemn, la placa, mancarea mea preferata de la chinezi.
am continuat cu parcuri, hera, tineretului, leagane, somnic, am fost si la targ de unde am venit cu 2 pungi pline cu pliante, borcanele cu papa, pampersi si servetele, diverse samponele si creme de popo.
Cina am luat-o la Terasa Doamnei, unde Ghighi s-a intretinut cu alti 2 bebei si cu ratele de-acolo,a halit un bibe si a adormit in momentul in care orchestra si=a inceput programul.
Mi-am culcat baietii dupa ce i-am pupacit si imbaiat ( mai mult pe Andrei, ca-i mai mic ! ) si ma bag si io la un dus si la somnic.
O zi frumoasa, obositoare si extrem de caduroasa.




Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Papanash, sa iti fie de bine cina, iar Ghighi sa stapaneasca cu placere noile achizitii. Si noua ne place tare mult la Terasa Doamnei, chiar ne gandim sa facem acolo petrecerea de motz.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei !



Sunt f.obo, revin maine daca nu ne bagam iar la program intensiv de plimbare.
seara buna !



Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Sim ti-ai luat sofer..., e dulcel foc si e si bronzat ...


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

[fiuuu, caldura mare! Sim, cred ca ai facut furori,. Ia sa fac si eu acuma: am lasat geamu deschis la bb in noaptea asta,. e prea cald
Prisi, si daca refuza o masa ce? nu-i nimica, nu moare de foame. Si eu nu cred ca o sa refuze.

Papansh, noi va ajungem rau de tot din urma. La sertare nu poate saracutu sa faca nimica...dar sta in picioare si la baita

la pampers ce sa mai zic, e imposibil, si nu trece la chilotei pt ca e un finutz domnu, ii sunt prea mari.
deci la noi s-a zis definiv cu vremurile linistite, vrea numa 2 chestii: in picioare si sa mearga in 4 labe peste tot. Trebuie sa cumpar diverse, pt prize, usi , pt colturi.....exista si pt sertare!!

Prisi, deci CE regim tii?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput