Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Papanash imi cer scuze ti-am ramas datoare cu un raspuns ref la fotografiile in cristale cu laser.Site-ul lor e in constructie www.vixo.ro dar ai acolo un nr de contact iar magazinul e in cadrul magazinului Victoria.
Imi pare rau ca nu am aparatul acasa ac as fi facut poza la cristalul pe care l-am facut cu poza lui Tudor.
Sa stii ca e un cadou de efect.Arata ca un cub de cristal cu toate fetele lucioase iar cand te uiti la el in interior este imaginea pe care o alegi si are si un dispozitiv cu lumini care se pune sub cristal...un stativ...si luminile in mai multe nuante pun in valoare imaginea.


Poti merge [pana acolo sa te convingi ca nu stiu cat am fost de explicita.Sunt de diverse marimi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Annisia, la Polivalenta e. Azi e pana la 5 deschis. Nu stiu nimic de premergatoare, nu m-am uitat dupa ele.

Rox, pun acusica o poza cu Stefan in carut. Azi am fost pe afara si batea rau vantul, asa ca i-am pus repejor husa de ploaie/vant si nu am avut nici o problema.

Adi, felicitari pentru Lisa papacioasa si o pentru mami a ei. Nici eu nu mai reusesc sa intru zilnic, am de lucru pentru servici, de facut papa pentru Stefan si de cand e vremea frumoasa iesim mult afara.

Mi-a adus tati azi un buchet mare de narcise si Stefan se hlizeste la ele. Le-a si mirosit cu placere. Am uitat sa va spun, aseara a papat musiu banana singur, adica a muscat si mestecat din ea. Nu a papat mult, o treime dintr-o banana potrivita ca marime, dar e un mare pas inainte. Ma duc la treaba, am de lucru pentru servici.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Rox, ti-am trimis pe mail 2 poze.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Fetelor vroiam sa va intrab pe vantul asta scoateti bebeii afara? Eu nu stiu ce sa fac, mia ales ca la carucior nu am husa de ploaie/vant.

Ieri n-am intrat ca am fost la ai mei toata ziua, in plus ei au vrut sa mergem in Real care s-a deschis in Berceni, era o nebunie, nu va pot descrie desi era cam a treia zi de cand se deschisese. Parca era sfarsitul lumii. Noi ne-am ales cu un trening de toata frumusetea, cadou de la buni, dar putin cam mare, n-am mai stat sa-l verificam, oricum are timp sa-l poarte.



Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Greyeras, la ce vant bate, nu l-as fi scos daca nu aveam husa.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Na, vroiam sa muncesc si nu pot. Trebuia sa ma conectez la un client si nu merge conexiunea . Asa ca somez, bantui si eu pe aici.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

quote:
Originally posted by Sabina

Dar cine s-a inscris inainte, bagati tare sa castige Marunzica! e pe locu 2!


Multumim pt reclama !


www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Hai ca cu ochii in calculator n-am vazut cand a ajuns fata jos. Abia am linistit-o, tremur toata.
Sim mersi de raspuns, deci nu cred ca iesim afara.


Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Nana & Sabina sper sa reusim sa ne vedem la vara la munte si o anuntam si pe Si Bv. Facem un gratarel si stam la povesti! Ce bine ca nu mai e mult pana-n august!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Hai ca cu ochii in calculator n-am vazut cand a ajuns fata jos. Abia am linistit-o, tremur toata.
Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)



Pupam sa treaca sperietura!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput