Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Multumim frumos pentru felicitari! Abia astept sa ne plimbam cu ea. Primul drum ne gandim sa fie la Amsterdam.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)




felicitari lexi pentru masinuta, sa o stapaniti sanatosi!! cand cand ... la amsterdam??? si eu voi fi pe acolo in perioada 25-28 mai. Ce fain ar fi sa va vad





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

helauuuuu helauuu
Sandra aici sunt acum , ieri am avut foarte mult de lucru si nu am apucat nici macar sa bag un ochi ai am fost nervoasa taoat ziua pe treaba asta

TASIA Sa ai parte de mult noroc si fericire in viata alturi de baietii tai!

Ma bucur mult ca au aparut cateva mamicute: festina, Flavia, danidani. Am vazut poze cu Bogdanel si Emma, doi frumosi care s-au facut mari. Mey fetelor nu ne mai lasati atat sa asteptam dupa o poza doua cu bucuriile! Flavia vrei nu vrei, am tras cu ochiul si la neglije, sa-l porti sanatoasa!

lilina wow ce-mi place bmw-ul tau! Fericitoooo

Carmen nu stiu ce sa-ti raspund de calciu, dar vad ca ne-a lamurit chimista noastra- beatrix . Aaa si eu abia astept sa votez pozele
roxana01 iti tin pumnii sa se rezolve repede si fara multe emotii problema cu sangele si sa nu mai apara nici o problema. -ici mulri tie si Dariutei frumusele.

M-am distrat bine citind cum isi trateaza David musafirii. Patricia face ceva de genul: cand suntem in usa sa-i conducem si mai zicem o vorba doua, face si zice : "tai-tai" ca si cum le-ar zice: duceti-va odata si ne inchide usa in nas ; De Adelina ce sa mai zic ..simpatica foc, dar cum a putut oare sa mearga in saculrtul de dormit ?

Cristina deci asa, nici azi galerie! si eu mi-am cumparat pompoane de ieri

Era sa uit: am vazut si scumpetea cu "plete" aurii si vartej Cred ca stiti cine este!

Adriana ma bucur ca e bine Dudu. Chiar m-am gandit la voi! sper sa nu mai aveti parte de cazaturi si de emotii.

daca am uitat pe cineva sa-mi fie cu iertare, sunt tot pe fuga si atat a retinut neuronul meu obosit

pup you all!






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Pe scurt, am mai trecut de un punct de cotitura din viata noastra.

Iar a facut febra mare, am ajuns sa-i facem impachetari cu prosopul ud, iar acum are o branula prin care i se administreaza antibiotic si altele.

Azi dimineata trebuia sa merg sa-i recolteze Mariei un exudat faringian si sa doc probe de urina si scaun, dar la vreo 2 ore dupa ce-am venit de la dr. situatia s-a agravat.

Si era moale, moale. Statea pe pat, nici nu a coborat sa mearga prin casa si nici nu voia sa manance. Acum este bine, "vorbeste" si speram ca suntem pe drumul cel bun.

Revin mai tarziu ca am de recuperat din urma. Am pus si masina la spalat...



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lakioana spune:

Offf...Gety...imi pare tare rau sa aud asta. Saracutza Maria prin cate trece... Sper din suflet sa-i dati de cap odata la problemele astea cu rosul in gat. Numai sanatate va doresc...sa nu mai stiti de febra niciodata. Pupici Mariei de la Reby

La fel le doresc si celorlati puiuti...sa fiti sanatosi si sa nu mai stiti de raceli.

_

Lakioana mami lui Reby, o minune de fetitza (16.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lakioana spune:

Cristina, iti tinem si noi pumnii ca atunci cand o fi sa fie sorocul...sa fie bine si sa ajungeti amandoua acasa sanatoase la baietii vostri. Am observat ca fetele nu mai vin "mai repede decat baietii" cum era moda pana acum...ci stau sa se mai coaca...ca sa ii ia prin surprindere pe baieti cu inteligenta lor capatata in burtica...asa ca...chiar daca vine Dariutza mai tarzior...nu-i bai...sanatoasa sa fie. Si Reby a venit dupa 40 de saptamani

_

Lakioana mami lui Reby, o minune de fetitza (16.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ramo, noi vrem sa mergem week-endul urmator la Amsterdam dar daca pe 25 mai o sa fii acolo, poate ne urnim si atunci pentru o intalneala. Mai vorbim ca mai e pana atunci.
Lilina, felicitari pentru BMW .
MamiLili, foarte frumos Mathias, ii sta bine cu orice frizura!
Fetele, promit ca atunci cand vom lua masina, o sa fac niste poze si o sa vi le arat.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Gety, imi pare tare rau ca iar aveti probleme! tiza dulce sa se faca bine repejor!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Ziua buna la amiaza!!

Gety - imi pare rau sa aud iar vesti asa rele de la voi!!!oofff, mititica, lasa ca in curand iar va tzopai prin casa!!!multi ici de la noi!!!

Cristina - niciun semn, nik??? eu mai fac ce fac si ma mai gandesc la tine, intru repede pe DC sa vad daca ai anuntat ceva pe cineva...

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

La cererea publicului...

POZE

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Gata, am terminat de citit.

Acum beau si cafeluta, Maria s-a culcat intre timp.

La Multi Ani Tasia! Cu intarziere iti urez sa ai parte de tot ce e mai bun in viata!

Mirabelac, s-a pus David pe vorbit! Tin'te bine de acum. Nu poti sa-l inregistrezi?

Monique_new, eu lapte de capra nu am vazut in comert, dar am vazut parca iaurt facut de Napolact. Stiu ca e sanatos si are gust bun, eu am baut cand eram copil la bunica mea.

Eu am 3 filmulete cu Maria in burtica, primul pe la 9 saptamani, iar Maria era mica, mica, mica si statea intr-un balonas perfect rotund.

MamiLili, multumesc pentru poze. Am sa pun si eu o pozica cu Maria la 1 luna dupa tuns.

Alexutza5+, sa fie intr-un ceas bun vestea pe care ai primit-o si am admirat zulufii baietelului tau.

Lexi, sa stapaniti sanatosi masina. Tu ai carnet de sofer, nu?

M-am amuzat de ce i-a facut Adelina fratiorului ei.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput